Wpis z mikrobloga

DPD oszalało? Miałem dziś dostać paczkę, o 9 rano ustawiłem po informacji w smsie, że odbiorę sobie sam w placówce w Rybniku a jakiś czas później dostałem info, że jest już do odebrania. Tego samego dnia o 18 dostałem smsa, że paczka jest do odebrania w GLIWICACH. #!$%@?ło do reszty? Gotową do odebrania paczkę przerzucili mi ponad 30km dalej? Usługi kurierskie są po to, żebym #!$%@?ł do innego miasta po paczkę, która już była w moim mieście?

#dpd #poczta #kurier
  • 7
  • Odpowiedz
@PanKracy582: nie wiem gdzie tu masz problem ze zrozumieniem.

Adres doręczenia (dobry na pewno) nie ma znaczenia, bo dostałem możliwość przekierowania paczki do punktu pickup, z której skorzystałem.
Paczka kilka godzin leżała w punkcie w Rybniku, po czym postanowili ją przewieźć do Gliwic.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Tak mi się zdaje

"Status : Dyspozycja przekierowania paczki jest przetwarzana. "
Udało się przekierować paczkę jeszcze raz do punktu odbioru w Rybniku, ale i tak chyba tam jutro z rana zadzwonię dla pewności.

Wrzucam screena historii przesyłki. Wygląda na to, że paczka faktycznie była o 9:53 w punkcie, a o 10:11 pojechała do mnie do domu, pomimo tego, że zadeklarowałem odbiór w punkcie. Jako, że mnie w domu nie
rivers666 - @PanKracy582: Tak mi się zdaje

"Status : Dyspozycja przekierowania pac...

źródło: comment_1626286605CWjBQmGIw7uu2eUKm2KSEe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rivers666:
niewiele widać w tej historii (brak adresów oddziałów)

to, że sobie w apce klikasz nie znaczy, że ktoś tam w tym momencie ją łapie pod pachę i zapiernicza, więc nie wiem czemu tak się jarasz tymi przekierowaniami

poczekaj do jutra i dopiero się martw gdzie jest fizycznie paczka
  • Odpowiedz
@rivers666 Z tego co widzę to wszystko jest git, kurier wydaje do doręczenia, zgodnie z dyspozycja dobija odbiór własny i na następny dzień paczka będzie dopiero przekierowana do punktu, o ile nie będzie posiadała blokady
  • Odpowiedz