Wpis z mikrobloga

Zawsze wiedziałem, że #dpd to najgorsze firma kurierska ale ostatnio przechodzą samych siebie. Kurier nie dostarcza paczek, zwraca je do nadawcy bo nie ma mnie w domu do 15. Nie kontaktuje się ze mną i po pierwszej nieudanej próbie dostarczenia paczka już wraca z powodu nieprzyjęcia przez nadawcę. Wiem jakie warzywa tam zatrudniają i nie zdziwiłbym się, że ten na którego trafiłem myśli, że to jest odpowiednie działanie ale chciałbym go wyprowadzić z błędu bo to już 3 paczka, która nie dotarła. Ta śmieszna firma nie ma nawet możliwości złożenia skutecznej reklamacji bo nie odpowiedzieli mi na reklamacje pierwszej paczki 3 tygodnie temu. Co mogę zrobić?
#kurier
  • 2
@jonasz123:
Musiałeś naprawdę #!$%@? kuriera trafić, dla mnie DPD jest najlepsze ze wszystkich opcji a ze "swoim" kurierem mamy już taką synergię że dzwoni jak wjeżdża na moją ulicę, ja wychodzę przed bramkę i akurat równo się spotykamy. Całe wydanie trwa 30 sekund jak ma coś większego z tyłu na pace a mniejsze paczki mi podrzuca z szoferki przez okno nawet się nie zatrzymując. DHL, UPS i Fedex z kolei ciągle
Nie kontaktuje się ze mną


@jonasz123: Ponieważ nie ma takiego obowiązku.

Ta śmieszna firma nie ma nawet możliwości złożenia skutecznej reklamacji bo nie odpowiedzieli mi na reklamacje pierwszej paczki 3 tygodnie temu


@jonasz123: Na odpowiedź mają 30dni (zwykle odpowiadają w ostatnich 5 dniach) ale to w sumie bez znaczenia, dla nich i tak nie jesteś stroną i nie możesz reklamować przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)