Mam pytanie? Czy rzeczywiście istnieje coś takiego jak uodpornienie się na stres, czy to jest mit?

Bo mój kumpel pracował w mega stresującej branży przez kilka lat i teraz ja pracuję w takiej, a on mówi "uodpornisz się, zobaczysz".

U mnie to jakoś nie działa, też pracuję już lata i nie zauważyłem żadnego uodpornienia się.

Żadna
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ynfluencer: Każdy etap życia ma swoje plusy i minusy. Kiedyś bawiły mnie balety do białego rana, nie raz się jechało pociągami po 3h w jedną stronę do określonego klubu, bo miał grać jakiś x, czy u, potem nawrotka po imprezie 3h w drugą stronę i człowiek wstawał na drugi dzień bez kaca praktycznie po 4-5h snu.
Dzisiaj to nie wiem, czy za 5000 zł bym się zgodził na taką eskapadę
  • Odpowiedz
Mam zamiar kupić noopept z tej aukcji i mam pytanie odnośnie dawkowania.
Ile dawek dziennie po 10mg powinienem brać jeśli nie miałem wcześniej do czynienia z nootropami?
I czy są jakieś domowe sposoby na dawkowanie tego 10mg, bo szkoda mi zamawiać miarkę na allegro gdzie przesyłka kosztuje drugie tyle? Ewentualnie może da się gdzieś takie kupić stacjonarnie?

https://allegro.pl/oferta/noopept-2g-pamiec-koncentracja-jakosc-made-in-usa-11801740880
#dopingmozgu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem noopept i szukam jakichś gier/zadań żeby móc ocenić jego działanie w miare obiektywny sposób. Wstępnie planuję puzzle storm/streak na lichess ale chętnie dorzuciłbym do tego coś jeszcze.

#nootropy #szachy #dopingmozgu
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja aż taka zdrowa nie jestem xD od roku zdiagnozowana depresja, gdzie leki średnio działają (chociażby żaden z leków dotychczas nie pokonał mojego wiecznego zmęczenia i spania 15h na dzień)
Wiec zobaczymy.
Zamówiłam noopeptyd i modafinil

I odblokowałam priv ;)
  • Odpowiedz
: możesz podświadomie nie wysypiać się wystarczy że gdzieś w głowie wisi jakiś stres i przez to sen nie będzie regenerujący, objawy to zmęczenie, brak skupienia, ciągła chęć odpoczynku, zamykanie głowy wyłączanie myślenia, uciekanie w automatyczne wykonywanie rzeczy bez kontroli itd. jest tego mnóstwo

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Idź się zdiagnozować do dobrego psychiatry . Dobrego żeby postawił trafną diagnozę , a nie tylko przepisał leki (lepiej zaplacic troche wiecej niz leczyc nie to co trzeba) według mnie opisane przez ciebie objawy nie sa problemem zdrowia fizycznego
  • Odpowiedz
Siema, gdzie teraz kupujecie nootropy/suple z zarekomendowaną dobrą jakością, ze zgodnością docelowej substancji z podanym opisem? Zamawiałem zwykle z nootropics depot ale teraz coś polska o------a że trzeba zgłaszać samodzielnie odprawę celną na suple spoza unii. Polecacie swiss herbal? Jedyny ze sklepów w Polsce który posiada certyfikaty ale z drugiej strony te analizy jakościowe są przeprowadzane przez nich samych a nie przez trzecią stronę więc wydaje mi się to niegodne zaufania. No
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach