Wpis z mikrobloga

Mireczki suplementujące #sunifiram pytanie.
Jak dawkujecie suni, z czym łączycie, jak często spożywacie?

Powiem że jestem pod wrażeniem działania. O ile wcześniej długo używałem #noopept i efekty owszem były, to tutaj efekt jest dużo bardziej zauważalny, zwłaszcza w temacie poprawy pamięci i podbicia motywacji (naprawdę mocny efekt).
Zgodnie z tym co znalazłem w sieci, staram się nie przeginać z dawkami i suplementuje po dużym posiłku. Także zazwyczaj weekendy i czasem w tygodniu po pracy, gdy trzeba się intelektualnie podbić. Energia jest mocno na plus.

Oprócz tego raz na 3 dni z rana wjeżdża PRL (być może on nieco poprawia pamięć).
W dniu brania suni nie dołączam innych supli (nie licząc dwuinianu choliny który biorę codziennie).
Dla załatwienia kontekstu, nie piję alkoholu w ogóle (co raczej powinno być podstawą przy #nootropy ) więc moje odczucia są stosunkowo wyraźne i "obiektywne".

Jak Wy oceniacie ten suplement? Warto na dłuższą metę? Jakieś przeciwskazania czy interakcje które zauważyliście?

#dopingmozgu
  • 9
  • Odpowiedz
ta, co polecasz. Dzięki. BTW ten suni to też skąd? ( ͡° ͜ʖ ͡°


@NCindex-15procent: Vitafit nutrition. Ani polecam ani nie... Były tanie, a nie występują bóle głowy więc pod tym względem spełnia rolę.
Nootropy biorę zawsze od Swissów. Jakoś im ufam.
  • Odpowiedz