#suplementy #nootropy #dopingmozgu
Witam, krótko i na temat: jestem studentem i muszę w miesiąc czasu ogarnąć sporą partię materiału do nauki (egzamin+ obrona) Mam problemy z koncentracją, zapamiętywaniem i jestem trochę zamulony. Lubię pić kawę chociaż mocno się ograniczyłem i teraz pije tylko 2 filiżanki na dzień, kawa działa fajnie i czuć pobudzenie ale jest ono dosyć intensywne i krótkotrwałe. Nie ma znaczenia czy śpię 6
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haradrim: Hej, brałem żeń szeń połączony z innymi suplementami (brałem ALC, fosfatydyloserynę, magnez, kilka tabletek nootropilu (pozostało z kiedyś) no i żeń szeń) ale po jakimś czasie reszta się skończyła i został mi właśnie żeń szeń. Według mnie działanie na plus, nie wiem tylko na ile to zasługa żeń szenia a nie któregoś innego suplementu. Nastapiła wyraźna poprawa jeśli chodzi o koncentracje, pamięć też się poprawiła ale na efekty trzeba
  • Odpowiedz
Witam, Mirki jakie #nootropy można ze sobą łączyć. #noopept + cholina to już klasyka. Chciałbym uzyskać lepsze działanie skupienie i pamięć krótko/długotrwała ale boją się odwrotnego efektu. Jakie macie własne doświadczenia z miksami i które #dopingmozgu można ze sobą łączyć?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czubrica: ALCAR działa na mitochondria, efekt jest subtelny i nasila się wraz z czasem używania. Urydyna daje poczucie czystej głowy i poprawia pamięć. Obydwa suplementy w sumie są do stosowania na dłuższą metę, jednorazowo nic nie poczujesz.
  • Odpowiedz
Jak to jest jest z tą kawą i noopeptem? Jedni piszą że razem dobrze działają a przecież kawa blokuje neurogenezę więc nie powinny współgrać.
Biorę noopept od prawie dwóch tygodni ale mam wrażenie, że źle na mnie działa. Znacznie pogorszyła mi się koncentracja, popełniam głupie błędy obliczeniowe i logiczne. Jedyny pozytywny efekt to to, że jestem bardziej pobudzony.
Piję jedną mocną kawę dziennie i zastanawiam się czy ma to jakieś powiązanie.
#
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pinokjo: No trochę za późno ja już tydzień temu zakończyłem kuracje noopeptem żeby mieć same pozytywne efekty podczas matury. Niby jest coś co mogłoby pomóc PRL-8-53 ale jest nefrotoksyczny (szkodzi na nerki)
  • Odpowiedz
Nootropowe mirasy czujecie różnice pomiędzy noopeptem od ogrodnika a zdrowego? :) Od powder nie zamawiam bo potrzebuje na szybko a od nich chyba przed świętami by mi nie przyszło.Poza tym miałby ktoś jakiś oklepany przez siebie stack?
#noopept #nootropy #dopingmozgu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iwieszOCB: Raczej to się nei zdarza; wczoraj o tym pisałem, ale brałem codziennie przez kilka miesięcy i pewnie przez to - teraz nie ma po tym śladu. Częściej poprawia się wzrok.

@typowymirekakrobata: A nie miałeś przynajmniej minimalnych stanów lękowych? To mi najbardziej przeszkadzało, ale dzisiaj postanowiłem to połączyć z (przeciwlękowym) aniracetamem i zobaczę jaki będzie efekt.
Jadłeś też duzo więcej?
  • Odpowiedz
Ktoś wie ile trzeba brać aniracetamu? Biorę raz dziennie dwie takie płaskie miarki jak na zdjęciu i kręci mi się tylko przez chwilę od tego w głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

//
Podam przy okazji przykład zastosowania phenibutu - wczoraj zarwałem nockę spożywając za dużo kofeiny oraz fenylpiracetamu, spałem w dzień kilka przerwanych godzin, ale wziąłem ten nootrop i po chwili wróciłem do życia. Nie ma co się zastanawiać, tylko kupować dla siebie
tler - Ktoś wie ile trzeba brać aniracetamu? Biorę raz dziennie dwie takie płaskie mi...

źródło: comment_6h54TNql39G0PkMOEuNzyRvrEODNPS0f.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemeklif: Właśnie sprawdzam jak wpływa na tą koncentracje, mniejszą senność, motywację, zmniejszenie lęków i coś mi się wydaje że na słuch miało wpływać (a może to oxiracetam); pod #nootropy masz tego więcej.
  • Odpowiedz
@tler: Ja biore 2-3 takie lyzeczki i trzyma mnie to jakies 3h. Cudow nie ma, ale latwiej jest sie skoncentrowac i motywacja tez troche wieksza. Wiecej niz 2 dawki na dzien zazwyczaj nie biore. Do tego dochodza "dlugoterminowe" efekty (w praktyce zanikaja po kilku dniach): latwiej sie zasypia i sny sa bardziej zywe. Z drugiej strony zauwazylem, ze na aniracetamie mam tendencje do spania dluzej niz normalnie.
  • Odpowiedz
Brałem 6g noopeptu na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Raz od neurogarden i raz od powdercity. Szukam teraz jakiegoś nowego środka, którym mógłbym się wspomóc. Rozmyślałem nad sunifiramem, który był kilka miesięcy temu bardzo polecany, myślę też nad Oxiracetamem, ale sam nie wiem co będzie dla mnie lepsze. Zależy mi na tym, by środek był faktycznie skuteczny, rozkręcał się w miarę szybko, ale jednocześnie żeby nie trzeba było robić długich przerw w stosowaniu.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plecakofil noopept jest jednym z mocniejszych, ale na niektórych nie działa tak mocno. Myślę, że warto zainteresować się ashwagandhą. Ashwagandha bardzo często opisywana jest jako ekstrakt, który dodatkowo lekko pobudza i poprawia nastrój, co daje efekty motywujące: https://neurogarden.pl/home/55-ashwagandha-ekstrakt-25-witanolidow.html Nie wiem, czy jest sens przygotowywać propozycje na kilka miesięcy - najlepiej będzie chyba podejść "iteracyjnie", czyli przetestować przez kilka tygodni i później ewentualnie wrócić do tematu co dalej (czy kontynuować, czy na
  • Odpowiedz
@robert919 chyba mylisz zioła z ekstraktami?
@erysipelothrix l-theanina ma przede wszystkim działanie relaksujące, ashwagandha ma też różne dodatkowe efekty i niekoniecznie aż tak mocno relaksuje.
@Plecakofil nie ma powodów żeby ekstrakty roślinne traktować jako produkty gorszej kategorii, niż syntetyki. PRL i Suni nie mamy w ofercie i na razie nie planujemy ich dodawać. Jeżeli koniecznie chcesz spróbować czegoś syntetycznego to ciekawy może być też fenylopiracetam - działa dość mocno,
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Da się łączyć i nie ma przeciwskazań. Jeżeli miałbyś jeszcze noopept do tego, to możesz zrobić dobrego stacka - ktoś kiedyś na hyperrealu pisał, że to dobre połączenie. Tym bardziej, że Oxiracetam wpływa głównie na możliwość fizyczne i jest zauważalny, a anitracetam na zdolności poznawcze. Oxiracetam ja bym zaczął od 300-400mg, doszedł do 2g i odstawił na jakiś czas jak tolerancja będzie wzrastać. O ile w ogóle klepnie. Podobnie
  • Odpowiedz
@AdamZz: a tak serio to na razie wstrzymuję się z oceną z tego względu, że Semax chcę ocenić jak najobiektywniej a obecnie pewne "inne czynniki" wykluczają taką ocenę. Zdam relację w następnym tygodniu. P.S. Działa (ʘʘ)
  • Odpowiedz