Wpis z mikrobloga

Jak to jest jest z tą kawą i noopeptem? Jedni piszą że razem dobrze działają a przecież kawa blokuje neurogenezę więc nie powinny współgrać.
Biorę noopept od prawie dwóch tygodni ale mam wrażenie, że źle na mnie działa. Znacznie pogorszyła mi się koncentracja, popełniam głupie błędy obliczeniowe i logiczne. Jedyny pozytywny efekt to to, że jestem bardziej pobudzony.
Piję jedną mocną kawę dziennie i zastanawiam się czy ma to jakieś powiązanie.
#nootropy #noopept #dopingmozgu
  • 33
  • Odpowiedz
@Przemysl: A cholina też zaczyna działać dopiero po jakimś czasie użytkowania jak noopept? Czy powinna zniwelować moje bóle głowy i problemy z koncentracją stosunkowo szybko? Sorki że Cię tak męczę :D
  • Odpowiedz
@Pinokjo: Noopept w moim przypadku bez choliny po 3 dniach powoduje okropny ból głowy. Z choliną (500mg dziennie) wszystko jest ok. Oczywiście agresja wzrosła, pamięć krótkotrwała jest słabsza za to pamięć długotrwała oraz zdolność logicznego poszybowały jak Petru w sondażach. Polecam cholinę + inozytol od Swansona, można ją kupić w internetowych aptekach cena za 250 kapsułek wydaje się duża jednak po podliczeniu oraz porównaniu z cenami choliny w proszku wychodzi, że
  • Odpowiedz
@electroone: Zapytam w aptece o takie cudo :D Może pomoże bo zaczynam się martwić, bo przynosi efekty przeciwne do zamierzonych. Popełniam bardzo głupie błędy wynikające moim zdaniem z braku koncentracji których wcześniej nie popełniałem. Tak wgl dziękuję bardzo za tak obszerną wypowiedź. A noopept kupiłem z internetowego sklepu zdrowysklep.
@fabek: Noopka ładuję pod język i czekam parę minut aż się całkowicie rozpuści, czytałem że w ten sposób najwięcej substancji się
  • Odpowiedz
@explo: http://torg.pl/showthread.php?412547-Ca%B3a-prawda-o-suplach-revenge

@Pinokjo: Wątpię czy dostaniesz cholinę od Swansona w stacjonarnej aptece. Jedyne co możesz tam dostać z choliną to jakieś suplementy na wątrobę a tego nie potrzebujesz. Noopept nawet z choliną ma takie dziwne działanie na początku, że czasem mamy dziury w pamięci. Po 3 miesiącach "kuracji" noopeptem (lub po wybraniu 1g) zrób sobie przerwę 1-2 miesiące ale ciągle bierze cholinę która moim zdaniem sam w sobie działa jak
  • Odpowiedz
@Pinokjo: Dokładnie. Co do klarowanego myślenia to nie za bardzo wiem o co ci chodzi. U mnie działa to tak jak opisałem. Nawet to do czego nie przywiązywałem uwagi podczas nauki okazuje się zapamiętane. I najlepsze jest to, że samo przychodzi na myśl w odpowiednich sytuacjach.
  • Odpowiedz
@electroone: Myślałem, że efekty trwają przede wszystkim podczas dawkowania a nie podczas przerwy. Tak właśnie wyczytałem, że po około dwóch tygodniach zaczyna się to co opisałeś a nie podczas przerwy. A przez klarowne myślenie miałem na myśli właśnie to co napisałeś, czyli szybki napływ informacji wcześniej zdobytych.
  • Odpowiedz