Mirki i Mirabelki pomocy!

Poszukuje kogoś kto był by w stanie wymyślić jakaś fajna #grafika lub może #grafikakomputerowa na moja maszynę. Szczególnie chodzi mi o tą płytę boczną skrzyni żeby jakoś to ładnie ubrać w coś co style będzie pasowało do całości plus jakieś detale na wahaczu.

Czarny był by najlepszym kolorem i chyba pójdę w wykonanie naklejki. #logo nie mam, nazwy też więc pole do popisu szerokie.
swecymjeplendzo - Mirki i Mirabelki pomocy!

Poszukuje kogoś kto był by w stanie wymy...

źródło: comment_15989945098xnuRyIr9EpwAi5Zu4FEY2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@megawatt: Nie mogę Ci wysłać screena xD
Już sobie poradziłem rozdzielając sketch na 4 różne.

Tool jest mega wygodny, ale jak masz proste sketche, a nie witraże. W pewnym momencie zaczyna wariować
  • Odpowiedz
@Kardig: kolega w SW widać jeszcze nie pracował :) Trust me, mam porównanie i słówka nie pisnę na inventora :) Stosunek łatwości obsługi do możliwości wyższy od Inv ma chyba tylko NX :)
  • Odpowiedz
Gdzie kupie dobrej jakosci przescieradla oraz Jakies Fajne akcesoria do domu ? Slyszalem, ze na Bali mozna fajne dostac jakies Cuda. Zna ktos jakas strone online ? #dom #mieszkanie #design
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartholomaeus: Zawsze miałem problem z interpretacją tego "ptaka". Zupełnie nie rozumiem, czemu jego skrzydła skierowane są w kierunku przeciwnym do kierunku lotu, nie potrafię też wywnioskować, które z nich jest bliżej a które dalej. W dodatku czubek na głowie ptaka wskazywałby, że to jakiś perkoz a nie żuraw.
  • Odpowiedz
Kiedyś gdzieś czytałem, że projektanci nadwozia Łady Niwy inspirowali się linią Fiata 126, która im się bardzo spodobała. Jestem ciekaw czy to prawda, słyszeliście o tym? Bo patrząc na sylwetkę Niwy to widzę pewne podobieństwa - przód ma podobne proporcje, tył jest pod innym kątem ale też trochę fiatowski styl... Czy to tylko ówczesna moda i slynny włoski design?

#design #motoryzacja #lada #fiat126p
Bartholomaeus - Kiedyś gdzieś czytałem, że projektanci nadwozia Łady Niwy inspirowali...

źródło: comment_1598181037hl18rmxz38yHpetCMXXU0l.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu zrobiłem las w słoju.
Zalety:
-bardzo tanio
-szybki w zrobieniu
-fajna zabawa
-zajebiscie wygląda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal0110: podeślę Ci jutro bo mnie nie ma w chacie już ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@daftie123: na allegro kupiłem zestaw przygotowawczy XXL (chyba 20zl, coś koło tego), który zawiera kilka rodzajów żwirków, kamyczków, ziemi, węgielków itd itp. całość ponad 10kg i to wystarczy Ci na pewnie z 6-7 słoików (dużych).

W lesie (swoim prywatnym) pozbierałem gałązki, szyszki, mech, bluszcz, kamyki jakieś ładne. Kupiłem tak jakby miniaturowe palmy (8zł), nie
  • Odpowiedz
@patrolez:

Idea nie przypadła do gustu okolicznym mieszkańcom, którzy na drugi dzień po otwarciu drogi zaczęli protestować.


No tak, przy zabudowanym na pewno to się nie nadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz