Hej, mam pytanie jak się nazywają w fontach te ozdobne glify w postaci rączek (najczęściej palec wskazujący)
używane kiedyś w prasie i publikacjach (czy ma to jakąś oficjalną nazwę?), muszę znaleźć jakieś przykłady tego typu grafik wykorzystujące ten schemat. Mireczki proszę o pomoc, kiedyś gdzieś widziałem artykuł chyba na grafmag na ten temat, ale za cholerę nie pamiętam :(

#grafika #projektowanie #design #font #
designer_one - Hej, mam pytanie jak się nazywają w fontach te ozdobne glify w postaci...

źródło: comment_1596986966y1O6eDfrhr2L5XrI1wQqLL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegląd prasy programistycznej

1. Badania wykazują, że stosowanie języka obcego powoduje, że nie dbamy tak bardzo o aspekty moralne tego co robimy. Polecam pod rozwagę podczas programowania :) LINK
2. Prezentacja pokazująca jak projektowane było logo Pepsi. Pole magnetyczne rzeczy i inne wiecie, standardowe praktyki :) Bardzo ciekawa lektura LINK #design
3. Narzędzie pozwalające tworzyć gry bez programowania odc. 92939. Ale akurat to jest całkiem spoko LINK
4. TransCoder - pozwala konwertować kod z
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy podejmujemy decyzje w języku dla nas obcym, mniej przejmujemy się ich etycznym aspektem, niż gdy dokonujemy tych wyborów w języku ojczystym. O tym, jak język wpływa na moralność mówi psycholog dr hab. Michał Białek.


@tomaszs: taki specjalista we wszystkim a tagów nie raczy naprawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki. Mając date np: 02/04/2005 21:37 i musicie dopisać, że ona jest np (utc-7) to jak byście to zrobili. Dopisali to odrazu obok godziny, w osobnej tabelce, że data i kolumna obok: Central Europe Time -1 czy macie jakieś inne pomysły?

#ux #design #it #grafika #frontend
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@fanaty110: No ja też jestem za Wartą, ale ten herb rozwala mnie za każdym razem gdy go widzę XD Idealnie pasuje do mojego wyobrażenia o Radomiu
  • Odpowiedz
No to ja zacznę teraz kolejną ciekawą nitkę - na najlepsze wnętrza aut które kiedykolwiek zrobiono. Oto Lexus LS500
zdjęcie 2, zdjęcie 3, zdjęcie 4, zdjęcie 5, zdjęcie 6
Niedługo auta będą wyglądać jak statki powietrzne.

ps. niech ktoś w jednym poście pozbiera te wszystkie nitki które do tej pory były wrzucone xD?
#motoryzacja #samochody #design #glupiewykopowezabawy
caribbean - No to ja zacznę teraz kolejną ciekawą nitkę - na najlepsze wnętrza aut kt...

źródło: comment_1596199037e7Rczw44OvcLO8xteH0KvE.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#grafika #design #adobe
Siemano, korzystam z Adobe CC już kilka lat, lecz ostatnio trafiłem na możliwość zakupu rocznego planu CC za ok 250zł (aktualnie płacę ok 310zł/mc za licencję). Sprzedawcy mają po 100% pozytywnych opinii, więc przypuszczam że licencja działa (przynajmniej na początku), pytanie czy to jest legalne?
Link do licencji: https://www.g2a.com/pl-pl/adobe-creative-cloud-pc-1-year-adobe-key-global-i10000195108001
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a_zycie_cpam_ostro: Ja na maks się przerzucam na Affinity - korzystam od premiery na Windowsa jeszcze gdy były obie aplikacje z dużym rabatem tuż po beta wersjach. Do 300zł z 2-3 lata temu kupiłem licencje na oba które są aktualizowane do dziś i długo jeszcze będą.
Obserwuj ich a sie trafi bankowo jakaś promka w stylu Affinity Designer + Photo za -80% czy coś takiego.
  • Odpowiedz