Wpis z mikrobloga

  • 23
Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wybrać do aneksu kuchennego, pomożecie? oczywiście szary kolor RAL taki sam jak pozostałe fronty z tyłu, wyszło ciemniej tylko przez ustawienie światła na wizualizacji.
Głosowanie poprzez polubienie komentarza

PS. dodam jeszcze że z tej samej płyty drewnopodobnej będzie szafka RTV pod TV w salonie, więc boję się trochę o przesyt. #mieszkanie #architektura #wnetrza #kuchnia #design #mirabelkopomusz #architekturawnetrz
gooway - Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wy...

źródło: comment_1631861700U32K7dd9s7nVRHY8eHS05H.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@gooway: Szafka pod ladą od strony salonu? W miejscu gdzie prawdopodobnie będą stały jakieś krzesła? Zdradzisz mi przeznaczenie tej skrytki ? Bo wydaje mi się, ze co chwilę będzie to ktoś nogą otwierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@MrFen masz rację! o tym nie pomyślałem, chyba jednak zrezygnuje z tip on w takim razie, a przeznaczenie takie żeby np trzymać tam dokumenty lub inne pierodoły, szkoda niewykorzystanej przestrzeni po prostu
  • Odpowiedz
@gooway: No to nadal nie rozumiem. Dlaczego ta przestrzeń nie jest wykorzystana od strony kuchni? Moim zdaniem to powinno być ładne jednolite wykończenie, bo ta kreska by mnie codziennie z kanapy irytowała... Skrytki lepiej realizować przez podwójne dna lub plecy szafy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: no i dojście do tej szafki tylko z pozycji "na kolana i do pana" + opcja przypie*****nia w łeb za każdym
  • Odpowiedz
@gooway: miałam tak, i to jeszcze niewsuniętą pod blat i nikt nic nie zawadzał :D fajna właśnie była na rzadko używane pierdoły, dokumenty, z których się nie korzysta a trzeba trzymać, kieliszki do dziwnych trunków raz na milion lat itp.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@MrFen od strony kuchni się nie da, bo tam jest cargo 15 a obok zlew i sortownik. ta szafka ma służyć tylko na jakieś pierodoły gdzie nie częściej niż raz na miesiąc się tam sięga, ale kwestia tego tip on faktycznie może być problemem dla osób które tam usiądą i wcisną kolanem, muszę pogadać że stolarzem
gooway - @MrFen od strony kuchni się nie da, bo tam jest cargo 15 a obok zlew i sorto...

źródło: comment_1631863739kvFjTLAforjcoMe5lmR3cC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gooway: osobiście zmienił bym koncepcję odrobinę. W zabudowie prostopadłej do ściany z oknem, od strony ściany zewnętrznej zrobił bym pierwszą szafkę bez szuflad, a normalne otwierane drzwiczki z dojściem do tej "niezagospodarowanej" wnęki. Stracisz jakieś 3 szuflady ale zyskasz "dużą" szafkę. Jeżeli chcesz tam trzymać coś co wyciągasz raz na rok to nie będzie problemu z kijowym dojściem do tej szafki.

A od salonu estetyka przede wszystkim!
  • Odpowiedz