Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wybrać do aneksu kuchennego, pomożecie? oczywiście szary kolor RAL taki sam jak pozostałe fronty z tyłu, wyszło ciemniej tylko przez ustawienie światła na wizualizacji.
Głosowanie poprzez polubienie komentarza

PS. dodam jeszcze że z tej samej płyty drewnopodobnej będzie szafka RTV pod TV w salonie, więc boję się trochę o przesyt. #mieszkanie #architektura #wnetrza #kuchnia #design #mirabelkopomusz #architekturawnetrz
gooway - Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wy...

źródło: comment_1631861700U32K7dd9s7nVRHY8eHS05H.jpg

Pobierz
  • 134
@gooway: No to nadal nie rozumiem. Dlaczego ta przestrzeń nie jest wykorzystana od strony kuchni? Moim zdaniem to powinno być ładne jednolite wykończenie, bo ta kreska by mnie codziennie z kanapy irytowała... Skrytki lepiej realizować przez podwójne dna lub plecy szafy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: no i dojście do tej szafki tylko z pozycji "na kolana i do pana" + opcja przypie*****nia w łeb za każdym
@gooway: osobiście zmienił bym koncepcję odrobinę. W zabudowie prostopadłej do ściany z oknem, od strony ściany zewnętrznej zrobił bym pierwszą szafkę bez szuflad, a normalne otwierane drzwiczki z dojściem do tej "niezagospodarowanej" wnęki. Stracisz jakieś 3 szuflady ale zyskasz "dużą" szafkę. Jeżeli chcesz tam trzymać coś co wyciągasz raz na rok to nie będzie problemu z kijowym dojściem do tej szafki.

A od salonu estetyka przede wszystkim!