@wxx71: ja bym się tak nie nabijał, mają ambicje, pokazali wcześniej kilkoma konstrukcjami że potrafią, premium wymaga dopracowania ale o to bym się nie martwił, skośne sobie poradzą
  • Odpowiedz
@imlmpe: tak tak zauwazyłem dopiero po wejściu na twój patronite dlatego juz skasowałem komentarz zanim ty napisałeś swój. Nie ma potrzeby być nieuprzejmym. Nowych patronów takim zachowaniem nie zdobędziesz
  • Odpowiedz
Dziś w cyklu Polskie Perły Architektury opowiadamy o Domu na linii horyzontu, który został zaprojektowany przez pracownię KMA Kabarowski Misiura Architekci. Budynek jest białym łącznikiem między horyzontem a zielenią okolicy.

Biała, prosta bryła idealnie wpisała się w podmiejski krajobraz. Projekt opiera się na jasnych schematach nie tylko ze względu na liczne przeszklenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej o koncepcji niezwykłego domu przeczytacie tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4788037/polskie-perly-architektury-dom-na-linii-horyzontu-czyli-pochwala-minimalizmu/
Zachęcamy do wykopywania.

#
Projekt_Inwestor - Dziś w cyklu Polskie Perły Architektury opowiadamy o Domu na linii...

źródło: comment_qG1v3UAs7OJihUaOeLNyR79CFX9rjDb0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stryjekmod: właśnie ściana na przeciwko jest w odcieniu ciemnej zieleni (butelkowy czy coś), a ta na której ma wisieć taka minimalnie ciemniejsza biel wiec mnie się to widzi :)
  • Odpowiedz