Siemanko miraklesy, Studio Boruta z Wrocławia się kłania, pamiętajcie że jako wykopki ZAWSZE macie u nas zniżki, czy się kręci czy nie kręci z 10% dla Was przemycę ;) A tym razem można zgarnąć tatuaż w cenie karmy dla zwierząt. Szczegóły:

Instrukcja obsługi KarmINKa:
1. Zaprojektuj swój tatuaż (forma absolutnie dowolna) i pochwal się nim na insta. Opisz w jakim miejscu miałby się znaleźć. Nie masz zdolności plastycznych? Żaden problem, liczy się pomysł!

**2. Oznacz
krzycho-docente - Siemanko miraklesy, Studio Boruta z Wrocławia się kłania, pamiętajc...

źródło: comment_77YPrsbnogCCLibY758PiMgIIcaCh723.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@klokupk: Tak, wszystkie, jeśli dany projekt przypadnie do gustu to jak najbardziej, o ile da się zmieścić w jednej sesji. Kuba np. jest realistą więc nawet lepiej mu zrobić duży wzór po swojemu niż malucha ;---)
  • Odpowiedz
@klocus: @bzduraa: pierwsze skojarzenie jakie mi przychodzi na myśl to taki najprostszy sposób na uniemożliwienie wejścia do jakiegoś pomieszczenia, budynku to właśnie przybicie dwóch, skrzyżowanych desek na drzwiach tego miejsca
  • Odpowiedz
@Bunch: z grupami na fejsie też jestem ostrożny, po tym jak usłyszałem że moja wycena logo jest cyt. kosmicznie astronomiczna (a podałem tą dolną granicę...)

no chyba że mówimy o jakiś bardziej profesjonalnych grupkach typowo pod zlecenia, ale tam też jest tak że klient poda niski budżet, kilka osób go zjedzie, ale kilkanaście i tak napisze na PW że za tyle zrobi albo taniej, to samo jest z oferią.

Chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Katerpillar: najlepsze zlecenia jakie ja miałem to gdy sam przekonałem przyszłego Klienta że np potrzebuje identyfikację wizualną lub stronę www, i ja mu ją dobrze zrobię :D trzeba trochę umieć w marketing i biznes. A też sporo klientów znalazłem na wypoku.
  • Odpowiedz
Jak polskie mieszkania zmieniły się od czasów PRL?

https://www.wykop.pl/link/5161815/jak-polskie-mieszkania-zmienily-sie-od-czasow-prl/

Zaraz po wojnie w wyniszczonej Polsce brakowało wszystkiego. Wystrój mieszkań nie był najpilniejszą potrzebą, ponieważ brakowało... samych mieszkań. Do wyposażenia domów wykorzystywano ocalałe meble przedwojenne. Dopiero wraz z powstaniem pierwszych nowych osiedli pojawiły się również nowe, seryjnie produkowane meble. Nie od razu była to jednak „królowa” polskich blokowisk - meblościanka. Ta pojawiła się na masową skalę wraz z budową osiedli nowego typu, czyli
travelove - Jak polskie mieszkania zmieniły się od czasów PRL?

https://www.wykop.p...

źródło: comment_7ARnOVk18nU68fHwUjalPSt5VCusXi05.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@travelove: oto cały artykuł: w PRL-u królowały meblościanki. Po transformacji ludzie zaczęli inspirować się meblami z Ikei, ale nie tak naprawdę bo króluje różnorodność. Ciekawostka: Ikea produkuje meble w Polsce od 61 roku.

Wstaw losowe zdjęcie meblościanki i losowe zdjęcie z Ikei
  • Odpowiedz