W całym serialu mocno porusza mnie jedno. Ubrania, fryzury, sprzęt którego używają... przecież to tak właśnie pamietam z dzieciństwa. Stary już się robię oO
#czarnobyl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a-lexis: I właśnie dlatego nigdy nie powstanie u nas elektrownia jądrowa, bo ludzie wynoszą z serialu TV właśnie takie informacje.
Ilu ludzi ucierpiało z powodu promieniowania w Fukushimie?
Dziękuję, pozdrawiam, usuń konto.
  • Odpowiedz
No to chodź, Aleks. Zapraszam do Czarnobyla. Tu jest Czarnobyl - Elektrownia. Na CzAEs. Czarnobyl. "Elektrostancja", po rosyjsku "Elektrownia". Zapraszam cię do pokoju kontrolnego. Psik! Czekaj, docenta wygonię. Psik, psik! Chodź Aleks zapraszam do pokoju. Chodź, Aleks, zapraszam. Tutaj sterujemy reaktorem. O zobacz Aleks, ja steruję. Czekaj Aleks, wsunę pręty. Poczekaj! Wsunę, Aleks, pręty. I już, Aleks, będę mówił. O! Aleks zobacz, ja reakcję rozpoczynam. Zaraz ci pokażę. Aleks zobacz ja tak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mało znany fakt-Radosław Sikorski brał udział w akcji ratunkowej w Czarnobylu. Cytując wikipedię:

Myśmy tam nie mieli żadnych kombinezonów. (…) Dlatego biegaliśmy jak oszaleli, żeby jak najkrócej być w strefach wysokiej radiacji. Robiliśmy, co trzeba, i uciekaliśmy. Polski wysłannik - Radosław Sikorski potknął się, biedak, w tym pędzie, przewrócił i ręce ubrudził w pyle radioaktywnym. Wstał, otrzepał się i pobiegł dalej.

zobaczcie na prawa noge pana Radoslawa. Kosc zostala zdeformowana w wyniku silnego
B.....k - Mało znany fakt-Radosław Sikorski brał udział w akcji ratunkowej w Czarnoby...

źródło: comment_vjfxOEw4K4Qg4TWKhr4iNRTyXID1inhZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O znowu poleciał.
Kto chce papaja zakazanego "nie lękajcie się dużych dawek" z dozymetrem 3,6R to piszcie na pw xD
#czarnobyl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwielbiam wysokobudzetowe produkcje, trudno mi uwierzyć, że po raz kolejny wybudowali 1:1 tą samą elektrownie jądrową i w------i rdzeń znowu w powietrzeʕʔ
#czarnobyl
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach