Znalazłem część #elektronika w kupionym #auto i zastanawiam się co to może być...
Ma diodę #led i jest na baterię CR 2032. Wielkości 1 złotówki z gumową "obudową".
Nie ma żadnych podpięć, ani styków. Tak jakby miało na stałe świecić po prostu?
Zdjęcia: https://imgur.com/a/aR5Ad4d

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #cotojest #zagadka
marcinst - Znalazłem część #elektronika w kupionym #auto i zastanawiam się co to może...

źródło: comment_1624949202iFeGQCLMu7Wc8GussYPYlG.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#latanaswietlania
W końcu otrzymałem wielką paczkę a w niej: Fotografie naniesione na aluminiową płytę techniką nadruku UV. Zamontowana do płyty MDF (6mm). Obramowana czarną, aluminiową ramą. Powiem, że zdjęcia tego nie oddają. Dlatego nakręciłem film. Sprawdźcie Państwo, proszę.
https://youtu.be/loVhCx9QSzQ
Ale tu też nie widać w pełni tej jakości i solidności. Zdjęcia, jakie mam do zaoferowania to kwadraty 33x33 - "Ruiny", "Wiadukt" i "Naturę". A w prostokącie oczywiście "Śnieżka" w wymiarach 30x42cm.
JEŚLI MASZ WOLNE
Marcin-Kulikowski - #latanaswietlania
W końcu otrzymałem wielką paczkę a w niej: Fot...

źródło: comment_1622824521yZXlBiKDawxWLAOnfZ7284.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#latanaswietlania
Zdjęcie pod tytułem Darzy Bór.
Na zdjęciu ambona myśliwska. Miejsce może fajnie może nie... zależy jak do tego podejść. Jeśli chodzi o fotografię to wyszło ładnie. 8 miesięcy naświetlania aparatem przyklejonym do drzewa, które ciągle się rusza dało pozytywne wyniki. :)
Tu film na którym jest pokazane miejsce sesji fotograficznej. :)
https://youtu.be/sJksVnVbRRk
--------
Marcin-Kulikowski - #latanaswietlania
Zdjęcie pod tytułem Darzy Bór. 
Na zdjęciu am...

źródło: comment_1622363598FGLswEeowe3jjOp6jBpkHH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#latanaswietlania
Witam i o zdrowie pytam.
Tak więc moja pucha trafiła na kolejną, prywatną posesję. Cały rok naświetlania dał w miarę ciekawy efekt. choć jednak uważam, że kolory mogłyby być nieco żywsze. W sumie mogłoby to ciekawie wyglądać w czerni i bieli, będę musiał spróbować. Tak czy inaczej, nie jest źle. Oceniam to zdjęcie na 6/10. A jaka jest twoja ocena Szanowna Pani i Szanowny Panie? :)
Film z miejsca zdarzenia.
Marcin-Kulikowski - #latanaswietlania
Witam i o zdrowie pytam. 
Tak więc moja pucha...

źródło: comment_1621751558RdtqZqtTAvFw482fBp4m89.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcin-Kulikowski mam pytanie, może mądre może głupie nie wiem.
Skoro naświetlanie kliszy podczas tradycyjnego zdjęcia trwa ułamek sekundy i wcale niedużo potrzeba żeby ją prześwietlić to jakim cudem to zdjęcie nie jest białą plamą po roku naświetlania?
  • Odpowiedz
Mirki dziwna sprawa słoneczny dzień idę sobie po podwórku a tu takie coś leży i oddycha. To chyba nietoperz? Ale jeśli tak to chyba nocne stworzenie a tu się wygrzewa na betonie. Co zrobić przestawić go do cienia czy nie zbliżać się? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nietoperz #zwierzaczki #pytanie #niewiemjaktootagowac #cotojest
Zyfir - Mirki dziwna sprawa słoneczny dzień idę sobie po podwórku a tu takie coś leży...

źródło: comment_1619684163rJgCipygi7IqUVucfcCbqf.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach