Otwieranie okien


@gadatos: Tylko w nocy i szczelne zamykanie w dzień ale to działa tylko przy krótkich kilkudniowych upałach aż ściany się nagrzeją. Tania alternatywa dla klimatyzacji to znalezienie tańszej oferty na klimatyzację, to inny poziom życia.
  • Odpowiedz
Jaką pogodę wolicie? Pytanie ogólne, bo słyszałem, że na 1 miłośnika zimna (JAAAaaa111) jest 5 miłośników ciepła.
SZYBKA SONDA ! :D
Przepraszam za tagi, ale muszą być.
#sonda #pogoda #temperatura #cieplo #zimno #zycie

Gdybyś miał wybrać idealne miejsce do życia, albo umierania, gdzie pogoda się nie zmienia:

  • Ciepło 75.0% (45)
  • Zimno 25.0% (15)

Oddanych głosów: 60

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kocham te proste wentylatory...
12 minut pracy i cyk temp o 1*C w górę i to przy raptem kilowacie energii. a dokladniej 986W, można jeszcze drugi bieg ustawić na 2kW

Odpaliłem przy 21.2*C, 12 minut dalej już 22.2*C

W porównaniu z butlą gazową to jest kosmos, tam o 1 stopień to Ci wzrośnie po 3h.
r5678 - Kocham te proste wentylatory...
12 minut pracy i cyk temp o 1*C w górę i to p...

źródło: termowentylator-farelka-weber-heat-fh03

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Zobaczymy do ilu spadnie, godzinkę sobie chodził.. wyłączyłem 17 minut temu i spadło na 22.6*C
Zobaczymy po godzinie czy wróci do 21.2 czy nie, myślę że nie bo jednak wszystko się troszkę rozgrzało.

a od 22:00 to już tańszy prąd to będzie można włączyć znowu.
  • Odpowiedz
  • 1
@elvp: Zwykły wentylator za 150 zł. xd

Teoretycznie mógłbym zakupić taką kolumnę, sprawdzić i potem zwrócić, tym bardziej, że u mnie w mieście jest Media Expert i mógłbym odnieść do salonu, zamiast odsyłać kurierem, ale stwierdziłem że nie chce mi się w to bawić, wolę stary sprawdzony wentylator.
  • Odpowiedz