Wszystko
Najnowsze
Archiwum
815
Poczerniali słynne ciasteczka Oreo. Media: używali toksycznego amoniaku

Fabryka kakao Olam w Koog aan de Zaan w północnej Holandii od lat miesza duże ilości toksycznego amoniaku z mielonymi ziarnami kakaowca, aby poczerniać słynne ciasteczka Oreo - informuje dziennik „NoordHollands Dagblad”. Gazeta wskazuje, że fabryka przez lata utrzymywała to w tajemnicy.
z- 228
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via iOS
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
Mają dużo cukru, ale jakie smaczne są te małe gnojki.
#jedzzwykopem #jedzenie #slodycze #deser #ciastka
#jedzzwykopem #jedzenie #slodycze #deser #ciastka
źródło: comment_1654803351PPFN6QeIIyZwr7LqGyLJht.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 1
@ArcyPrzegryw: o tez bardzo lubie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@luxkms78
Raz się żyje.
Najgorsze, że je też dostałem od babci, ale zjadłem wczoraj już kilka i JESZCZE nie kopnąłem w kalendarz.
( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakoś tak bez powodu przypomniało mi się to:
Raz się żyje.
Najgorsze, że je też dostałem od babci, ale zjadłem wczoraj już kilka i JESZCZE nie kopnąłem w kalendarz.
( ͡º ͜ʖ͡º)
@xBARTEXx:
Moja babcia dawniej często takie robiła. Przepis może się troszkę różnić bo takie babcie to robią wszystko na oko i nie przykładają aż takiej wagi do estetyki jak blok kulinarny ale jestem na 99% pewien, że trafiłem.
Moja babcia dawniej często takie robiła. Przepis może się troszkę różnić bo takie babcie to robią wszystko na oko i nie przykładają aż takiej wagi do estetyki jak blok kulinarny ale jestem na 99% pewien, że trafiłem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@KwasneJablko: mordo, to sa paluszki rybne, to trzeba usmazyc, nie jedz tego na surowo bo bedzie sraczka
- 0
@rexxaris: co ty gadasz to magiczne ciasteczka z haszem prosto z lokalnej biedry.
- 2
@fenrir616: to zależy od rejonu, w którym to produkują i gdzie dystrybuują. Możliwe że tam gdzie to znalazłeś wcześniej tylko na chwilę to dali ale zdecydowali się nie sprowadzać więcej.
@fenrir616: w bydzi są w kauflandzie ale nie w takim opakowaniu tylko
źródło: comment_1642841348rDlHqOOgdG5H3H4R3KYOUn.jpg
PobierzSzukam przepisu na DOBRE ciasteczka (oprócz pierników i muffinek, które robię na święta).
Ktoś, coś? (。◕‿‿◕。)
#gotujzwykopem #ciastka
Ktoś, coś? (。◕‿‿◕。)
#gotujzwykopem #ciastka
- 1
@rowerowa_panienka: https://justynadragan.pl/2017/07/ciastka-digestive.html te są pyszne, może nie wyglądają, ale polecam
konto usunięte via iOS
- 14

Ciastko owsiane z bakaliami i kawa zbożowa.
#pieczzwykopem #jedzzwykopem #jedzenie #ciastka #foodporn #kawa #deser
#pieczzwykopem #jedzzwykopem #jedzenie #ciastka #foodporn #kawa #deser
źródło: comment_1638877114aermltF9ofUVV7FevNwVRN.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@fizzly jeszcze trochę upierdzielone, bo przed myciem :3
źródło: comment_1638730943A7EeKYjvaSY6oknxO9gpWA.jpg
PobierzRobię właśnie #pierniczki na #swieta (。◕‿‿◕。) w tym roku trochę zmodyfikowałem przepis i dodałem trochę mąki pełnoziarnistej. #pieczzwykopem #ciastka
źródło: comment_1638635180pVxu2ADDaxFjSDGzpumqmo.jpg
Pobierz@Zgrywajac_twardziela tak, w Lidlu też są
- 1
@jaceks653: Wiem, w Aldiku też są, zawsze jak jestem w którymś z niemieckich sklepów to biorę co najmniej 2 paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@ArcyPrzegryw: te ciastka z tym dzemem/zelkiem/marmolada to najlepsiejsze ciastka na swiecie
konto usunięte via Android
- 3
@ArcyPrzegryw pozdro
źródło: comment_1634988283ojsjBjTMKoKiEJ1NV9KeRB.jpg
Pobierz




























źródło: comment_1662741545mEvdeMtRY8lM17rot6IqYd.jpg
Pobierz