Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@luxkms78

Jakoś tak bez powodu przypomniało mi się to:


Raz się żyje.
Najgorsze, że je też dostałem od babci, ale zjadłem wczoraj już kilka i JESZCZE nie kopnąłem w kalendarz.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xBARTEXx:
Moja babcia dawniej często takie robiła. Przepis może się troszkę różnić bo takie babcie to robią wszystko na oko i nie przykładają aż takiej wagi do estetyki jak blok kulinarny ale jestem na 99% pewien, że trafiłem.
  • Odpowiedz
@fenrir616: to zależy od rejonu, w którym to produkują i gdzie dystrybuują. Możliwe że tam gdzie to znalazłeś wcześniej tylko na chwilę to dali ale zdecydowali się nie sprowadzać więcej.
  • Odpowiedz