Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Pojemniki przez pierwsze kilka dni mogą być zakryte 3/4 czy powinny być odkryte całkowicie przez cały okres wczesnego stadium wzrostu?
mam coś takiego.
#chilizgobim #chilli #chillihead
mam coś takiego.
#chilizgobim #chilli #chillihead
źródło: comment_15833297684dOGay9n7LKOP5RPilXj9T.jpg
PobierzZiomeczki, testował ktoś z Was te sosy?
https://republikaroleski.pl/product-category/sosy-bardzo-ostre/
Naga Jolokia i Habanero wyglądają mega spoko pod kątem smakowym.
#chillihead #chilli #ostrezarcie
https://republikaroleski.pl/product-category/sosy-bardzo-ostre/
Naga Jolokia i Habanero wyglądają mega spoko pod kątem smakowym.
#chillihead #chilli #ostrezarcie
@Grzesio87: ja tylko lagodniejsza wersje trynidad scorpion, bardzo, przyjemna smakowo. Obawialem sie octu, albo, tablicy mendelejewa na jezyku, a jem ze smakiem. Nie jest oczywiscie bardzo ostry, ale na grila z normalnymi znajomymi (✌ ゚ ∀ ゚)☞ jak najbradziej.
- 0
@balbinkowy: w przypadku Scorpiona obczaiłem sobie na stronie Roleskiego, też miałem problem ze znalezieniem, ale tam jest wszytko, znalazłem sklep bliski mojej lokalizacji i tam kupiłem. Te nowe sosy chyba nadal tylko w necie :(
- 0
- 0
Panowie, jestem nowy w tej grze i nie mam jeszcze licencji ale może poradzicie gdzie kupić dobrej jakości nasiona. Na początek zgodnie z poradnikiem @polutt chcę zacząć od lemon drop, denchai, cyklon plus, jalapeno red i tabasco. Jak posadzę wszystko na raz to może coś przetrwa :D
#chillihead #chilli
#chillihead #chilli
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Mikel simon na portalu etsy
@gobi12
@gobi12
- 0
Czołem wszystkim!
Otrzymałem od znajomych książkę z przepisami, w której odkryłem przepis na harissę.
Czy mógłbym prosić kogoś doświadczonego o opinię jak długo można taki produkt trzymać w lodowce i czy można jakoś wydłużyć jego żywotność?
Myślałem, żeby im się jakoś odwdzięczyć i zrobić dla każdego sloiczkową porcje, ale ciężko mi przewidzieć jak szybko się zepsuje.
A druga kwestia natomiast, to jak sądzicie - czy przepis jest całkiem okej, czy może byście
Otrzymałem od znajomych książkę z przepisami, w której odkryłem przepis na harissę.
Czy mógłbym prosić kogoś doświadczonego o opinię jak długo można taki produkt trzymać w lodowce i czy można jakoś wydłużyć jego żywotność?
Myślałem, żeby im się jakoś odwdzięczyć i zrobić dla każdego sloiczkową porcje, ale ciężko mi przewidzieć jak szybko się zepsuje.
A druga kwestia natomiast, to jak sądzicie - czy przepis jest całkiem okej, czy może byście
źródło: comment_dotd5i6CV6sAd0pl8UmU2ZLFGv3RKliC.jpg
Pobierz@janki3l: Jak zawekujesz w słoiku to spokojnie kilka miesięcy. Jak robiłem sos chilli to stał okolo roku i nic mu nie było, ale tam był jeszcze ocet
- 0
witam zamówiłem zestaw żeby zasadzic sobie papryczki bhut jolokia I Orange habanero jestem kompletnie zielony w uprawie czegokolwiek czy mogę je teraz tak poprostu zacząć uprawiać bez względu na porę roku?
link do aukcji z allegro https://allegro.pl/oferta/papryka-chili-bhut-jolokia-zestaw-do-uprawy-7384212070?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
#chilli #chillihead
link do aukcji z allegro https://allegro.pl/oferta/papryka-chili-bhut-jolokia-zestaw-do-uprawy-7384212070?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
#chilli #chillihead
@Lucz3r: wysadzałem te odmiany w styczniu nawet, długo kiełkowały ale było ok. W domu oczywiście
- 0
Hejka mirki,
czy ma ktoś doświadczenie z budową growboxa z płyt OSB lub zielonych karton gips?
#chilli #chillihead #ostrezarcie #papryczki #ogrodnictwo
czy ma ktoś doświadczenie z budową growboxa z płyt OSB lub zielonych karton gips?
#chilli #chillihead #ostrezarcie #papryczki #ogrodnictwo
- 1
@UwagaWykopy: jeśli roślina nie ma dużego zapotrzebowania na światło to led za 100 zł tez da radę ;) ja miałem najtańsza diode Epistar LED COB 50w na początku i papryki dawały radę dopóki nie przestały się mieścić w moim prototypowym boxie :) masz więcej pytań to pisz mi pw ;)
źródło: comment_1596988953awt1OTvOI5gSWXbgDWV167.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
- 0
Mam trochę papryczek caroliny reaper i nie wiem co z nimi zrobić.
Suszyć, marynować, albo zrobi jakieś ostre danie. Macie jakieś fajne przepisy do których mógłbym użyć papryczek, a może jakiś przepis na marynowane papryczki. #chilli #ostrezarcie #carolinareaper #jedzenie
Suszyć, marynować, albo zrobi jakieś ostre danie. Macie jakieś fajne przepisy do których mógłbym użyć papryczek, a może jakiś przepis na marynowane papryczki. #chilli #ostrezarcie #carolinareaper #jedzenie
@digger3: zalej olejem z pestek winogron i dodawaj ten olej do czego tam chcesz
Właśnie skończyłem wybierać nasiona ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyszły sezon zapowiada się obiecująco A może i sadzonki się sprzeda ( ͡° ͜ʖ ͡°) czas pokaze
#papryczki #chilli #chillihead #ogrodnictwo
#papryczki #chilli #chillihead #ogrodnictwo
źródło: comment_jS5QqMO3mxy8ZY4ao38NMeoMisi3Wbun.jpg
Pobierz- 1
Ktoś jest w stanie zidentyfikować #papryczki #chilli na podstawie zdjęcia? kupiłem miks, bez opisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ostrezarcie #ostre
(a za rok pewnie będzie rozdajo owoców, bo planuję nasadzić, ale ja bardziej mam ochotę je hodować niż jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°))
edit: sortowane na oko na podstawie koloru i kształtu. te po prawej żółte
#ostrezarcie #ostre
(a za rok pewnie będzie rozdajo owoców, bo planuję nasadzić, ale ja bardziej mam ochotę je hodować niż jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°))
edit: sortowane na oko na podstawie koloru i kształtu. te po prawej żółte
źródło: comment_lSeZSxnXAIjVKy0N397ELvQS0FhCiBhB.jpg
PobierzA te z dołu, na środku mają może spiczaste zakończenie?
- 0
@Frontal_impact: ciężko mi powiedzieć, bo wiem tyle, co na zdjęciu, teraz papryczki częściowo skonsumowane, część mi zgniła (bo nie było kiedy się nimi zająć). nasionka zabezpieczone, także coś z tego będzie
@WypadlemZKajaka ale mi narobił smaka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@682c41a4: też to znalazłem. Trochę dziwi mnie ten sok jabłkowy. Będzie się nadawać taki sos do spaghetti np.?
@WydajnaJednostkaIndywidualna: też planuje zużyć do kolejnego sezonu. Może i masz rację że taki najprostszy najlepszy.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: też planuje zużyć do kolejnego sezonu. Może i masz rację że taki najprostszy najlepszy.
konto usunięte via Android
- 0
Orientuje sie czy w jakimś sklepie można kupić chilli? Chodzi mi o takie duże biedronka Tesco netto lewiatan Dino itd
#chilli #papryczki #papryka #biedronka #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
#chilli #papryczki #papryka #biedronka #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie


























Cześć,
jeżeli ktoś byłby zainteresowany kilkunastocentymetrową sadzonką papryki Trynidad Moruga Scorpion około 1,2 mln SHU, to mam 4 roślinki w dobrej ziemi na sprzedasz W komentarzu zdjęcie.
Ziemia
Lampy; 150w 6000K oraz 150w 3000K LED
Dodatkowo pod wiatrakiem żeby wzmacnia strukturę. Planuję obrywac owoce aż do sierpnia. Żeby wyhodować bydlaka.
Dodatkowo na jednym zastosowałem FIM i już ma 4 szczyty. Zobaczę ile osoców z jednego wycisnę.