Mieszkam na poddaszu - mieszkanie niby jest jasne, ale praktycznie nie ma tu bezpośredniego słońca. Posadziłem cytrynę i awokado - rosną sobie zdrowo od paru miesięcy. Mam też kilka krzaków #chilli. Co polecacie jeszcze - najchętniej drzewa, które dadzą radę w donicy, bez mocnego słońca/w półcieniu. Mogą być też duże, egzotyczne rośliny zielone, ale pierwszeństwo ma wszystko, co da się uzyskać z pestki owocu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, sprzedaje takie i podobne papryczki po 10-15 zł bo mam ich około 500 w różnych fenotypach. Jakby ktoś chciał z #warszawa lub okolic to w niedzielę wieczorem mój brat może komuś taką podrzucić w okolice centrum.
#chilli #chillihead #gotujzwykopem #ostrezarcie #ogrodnictwo #chwalesie #papryczki
MateuszWajchePrzeloz - Siema, sprzedaje takie i podobne papryczki po 10-15 zł bo mam ...

źródło: comment_fV3WR9Kj5XLeR5NLREaJ0cRzW1k021Xy.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r0rka: Eeej gdzie żeś to znalazł... jak ja szukałem ostatnio płatków chilli to nichuja nie mogłem znaleźć.

A poza tym - To jest na górze wgniecione? Jak tak to "zdruzgotana papryka" jest całkiem poprawną nazwą!
  • Odpowiedz
@oresa: Owoców ci nie ruszy, ale rośliny finalnie załatwi. Ja w tym roku przegrałem, a korzystałem ze wszystkiego włącznie z chemia. Kup jakiś eko spray co poskleja muchy, kupisz sobie trochę czasu
  • Odpowiedz