Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Ewidentnybrakalkoholuwekrwi: to dawaj se na discordzie pogadamy
A jeśli na tym świecie nikt nam nie da nagrody
I nam niedocenionym wszystkie dni przeminą
To chociaż nam w niebie pogo zrobią anioły
A Pan Bóg w młynie pomacha czupryną
#chcepogadac #wykopplus30club
I nam niedocenionym wszystkie dni przeminą
To chociaż nam w niebie pogo zrobią anioły
A Pan Bóg w młynie pomacha czupryną
#chcepogadac #wykopplus30club
@Heheszkara: vastusia to chłop, stary przegryw
- 1
@Lipathor: @mateusz-zahorski: to z pjosenki takiej jednej
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@snieg47: link nieaktywny ://
- 1
Mireczki i Mirabelki, rozstałem się z #rozowypasek ponad 3 miesiące temu. Z czasem miało być coraz lepiej, a jest zupełnie odwrotnie. Chcę pogadać na PW.
#depresja #feels #logikaniebieskichpaskow #chcepogadac #niewiemjaktootagowac
#depresja #feels #logikaniebieskichpaskow #chcepogadac #niewiemjaktootagowac
@Neciorek34: z doświadczenia - będzie lepiej. ;) Jak chcesz pogadać to odezwij się albo PW odblokuj
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 1
@ProLama: szklankę pomarańczy to ja szanuje, toż to poezja najwyższych lotów ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to co z tym kupichom że mam się nim przejmować?
- 0
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kitku w moim sercu
#chcepogadac Zapraszam na priv
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@elf_pszeniczny: klient
@Matswi420: złap go za kinola to przestanie
Czy polecacie prać koce? Jeśli tak, to w jakiej temperaturze? Nie tracą po tym miękkości?
#rozowepaski
#chcepogadac
#rozowepaski
#chcepogadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FajSafari900: 30/40 stopni na zwykłe pranie tak jak ciuchy. Jak masz dobry płyn do płukania to są jeszcze lepsze niż przed praniem, ja do koców używam zawsze z coccolino intense.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 37
#depresja #wloczykij
Ostatni poranek w Szczecinie nim pójdę nie wiem gdzie na zawsze. Dzisiaj wsiądę w pociąg do Poznania, i ze skromnymi oszczędnościami sproboje tchnąć oddech w mój żywot.
Jedną noc przenocuje mnie znajomy, mieszkanie a później pracę nagrać muszę na miejscu.
Priorytetem w 1 dniach będzie zapisanie się do zaocznego liceum by dokończyć w końcu te cholerne średnie wykształcenie.
Ostatni poranek w Szczecinie nim pójdę nie wiem gdzie na zawsze. Dzisiaj wsiądę w pociąg do Poznania, i ze skromnymi oszczędnościami sproboje tchnąć oddech w mój żywot.
Jedną noc przenocuje mnie znajomy, mieszkanie a później pracę nagrać muszę na miejscu.
Priorytetem w 1 dniach będzie zapisanie się do zaocznego liceum by dokończyć w końcu te cholerne średnie wykształcenie.
źródło: comment_1601541559Rvs5bGMv4DX5iAmkxZXImP.jpg
PobierzWracam z pracy po służbie 24h. Kto #chcepogadac ?
@Bartholomaeus: idź spać
@Bartholomaeus: To trzymaj się tam twardo nie p---------l tylko komara żebyś na swojej stacji wysiadl
#chcepogadac ktos cos?
@Martencja-atencja: mogę
- 1
@TrollingMasterNinja: Najpóźniej o 21, inaczej się wyspać nie umiem
- 341
ROZDAJO & KONKURS
Spośród plusujących ten wpis zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma dowolną grę do 80 zł na steam!
W piątek wieczorem ok. 20-21 odbędzie się na discordzie karaoke w którym również są przewidziane nagrody, a na pewno dobra zabawa!
Jak
Spośród plusujących ten wpis zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma dowolną grę do 80 zł na steam!
W piątek wieczorem ok. 20-21 odbędzie się na discordzie karaoke w którym również są przewidziane nagrody, a na pewno dobra zabawa!
Jak
źródło: comment_1601480166ZGIsKbSnVxe2VtMSQoE832.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 6
Wpadajcie na największy wykopowy discord! O każdej porze dnia i nocy jest z kim pogadać. Dużo u nas fajnych dziewczyn i spoko ziomali. Polecam i pozdrawiam @sleep_raver
konto usunięte via iOS
- 4
- 9
Na pw wysyłam zaproszenia na mój mały serwer discordowy. Jest około 20 osób, wiec polecam osobom, które nie lubią dużego spamu i lepiej czują się w małych grupach gdzie każdy każdego zna xd Oprócz pisania codziennie wieczorami siedzimy na głosowym, czasami oglądamy jakieś filmy albo gramy w gierki
Mem dla uwagi (ale w sumie to jesteśmy na bieżąco z the boys ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#discord
Mem dla uwagi (ale w sumie to jesteśmy na bieżąco z the boys ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#discord
źródło: comment_1601460236fRMcUfh8BZDN3VO3YQLNPn.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
@LadyMartini: napis























źródło: comment_1601670766TOYQfoFskF4AjY7JrBhsCF.jpg
Pobierz