Mirasy i Mirabele. Jesteście sami? Samotni? Nie macie z kim pogadać? Chcecie poznać kogoś ciekawego? Jest taki fajny discord który stawia serio na jakość nie na ilość. Jak narazie jakość przednia, jak chcecie wbić piszcie pw to zobaczmy co i jak :D #chcepogadac #discord #samotnosc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj dla odmiany jest mi trochę smutnawo więc chcę się wyżalić #chcepogadac
Ale jak już się wyżalę to obiecuję opowiedzieć jakiś fajny kawał i rozweselić też :DDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach