@cirilla1989: No jeśli żyję i te "przyjemności" są spoko to dlaczego nie skorzystać póki żyje? Po śmierci nie ma nic, więc teraz mogę się nacieszyć tym co jest;)
A to ludzie nie żrą, nie rozmnażają się i nie przedłużają gatunku bez większego celu? zdecydowana większość ma jeden cel, rozmnożyć się i tyle. To że nasz mozg rozwinął się trochę bardziej i daje nam trochę większe możliwości nie oznacza ze cel naszego
Od jakiegoś czasu mam #problem I czuję w głowie głos, jakąś emocjonalną inicjatywę, która każe mi skoczyć z wysokości bez zabezpieczeń. Nie wiem jak to opisać, ale cały czas myśl o spadaniu, wyskoczeniu prześladuje mnie wciąż i wciąż.
Spaceruję w parku? W głowie przewija myśl skoku.
Biorę kąpiel? Skocz.
Jadę gdzieś? Skocz.
Leżę teraz i przeglądam mirko? Skocz.
Raczej nie chcę chwilowo popełniać samobójstwa, ale myśli są lekko kuszące. Stąd moje pytanie.