Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@cocojambo210 nie daje mi wystarczająco atencji więc szukam nowego kumpla #chcepogadac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@cocojambo210: byq no co ty
@gwiazda_motyl jes jak jes
- 12
Jutro andrzejki ok. 20 i...
Giveaway, 10 euro!
*w postaci Discord Nitro gift, 10 euro psc, dowolna gierka na steam do 10 euro lub w kryptowalucie!
https://discord.gg/nocnainaczej
Mamy wróżby, zabawy itp! Jak na typowych andrzejkach! Zapraszamy ^^
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
Giveaway, 10 euro!
*w postaci Discord Nitro gift, 10 euro psc, dowolna gierka na steam do 10 euro lub w kryptowalucie!
https://discord.gg/nocnainaczej
Mamy wróżby, zabawy itp! Jak na typowych andrzejkach! Zapraszamy ^^
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
- Talim
- konto usunięte
- kotke02
- Stiv07
- boukalikrates
- +7 innych
- 3
@Freakz: Polecam całym serduszkiem. Pozdrawiam, Talim.
Co tam u Was?
#chcepogadac
#chcepogadac
- 2
Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". Codziennie kilkadziesiąt osób na głosowym. W dzień też jest aktywnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od ponad roku. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy mieć trochę RIGCZu.
https://discord.gg/nocnainaczej
W piątek Andrzejki, a w sobotę Qlimax!
Robimy konkuresy, eventy z nagrodami, karaoke (rozdaliśmy już
https://discord.gg/nocnainaczej
W piątek Andrzejki, a w sobotę Qlimax!
Robimy konkuresy, eventy z nagrodami, karaoke (rozdaliśmy już
@Freakz: jakie filmy oglądacie?
- 1
@Podobny_do_Czlowieka: Ciężko generalizować, możesz wejść na kanał filmowy, tam jest historia jakie filmy oglądaliśmy.
Strasznie smutno, czuję się w tym momencie samotny #chcepogadac
@Panzapanbrat: Napisz/odblokuj prywatne wiadomości, pogadamy.
@Panzapanbrat: napisz na priv
- 0
- 0
#chcepogadac z nudów w niedzielny wieczór
Ola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Zapraszam na N'HUB.
Rozwijamy się powoli, ale z gracją. Dobra i przyjazna ekipa.
Udało nam się osiągnąć już 2 poziom boostów.
W najbliższym czasie eventy, konkursy i rozdajo cykliczne na wykopie (po skończeniu wszystkich prac). Pojawi się też stronka i serwery z gier.
Zaproszenie - http://nhub.pl
Topka - http://topka.nhub.pl
Statystyki - http://staty.nhub.pl
#chcepogadac #discord
Rozwijamy się powoli, ale z gracją. Dobra i przyjazna ekipa.
Udało nam się osiągnąć już 2 poziom boostów.
W najbliższym czasie eventy, konkursy i rozdajo cykliczne na wykopie (po skończeniu wszystkich prac). Pojawi się też stronka i serwery z gier.
Zaproszenie - http://nhub.pl
Topka - http://topka.nhub.pl
Statystyki - http://staty.nhub.pl
#chcepogadac #discord
Halo halo dzień dobry wieczór! Zapraszam na kanał #zello #chcepogadac towarzystwo różnorakie, kulturalne i w miarę tolerancyjne, od lewej do prawej, od gór po pomorze!
https://zello.page/8QvnGWiBmYUKABm67
O czym rozmawiamy? Hah! O czym nie rozmawiamy! Zwykle ożywamy wieczorami. Dzielimy się swoimi opowieściami, opiniami i doświadczeniami. Mamy tu miłośników #podroze? Również zapraszamy.
#gruparatowaniapoziomu
https://zello.page/8QvnGWiBmYUKABm67
O czym rozmawiamy? Hah! O czym nie rozmawiamy! Zwykle ożywamy wieczorami. Dzielimy się swoimi opowieściami, opiniami i doświadczeniami. Mamy tu miłośników #podroze? Również zapraszamy.
#gruparatowaniapoziomu

- 0
W sumie mam teraz czas - zapraszam do rozmowy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@turbine: Elo mordo co tam
Ktoś #chcepogadac ?
@Cin-Cin: Możemy pogadać
#chcepogadac ktoś coś?
@SkinnerBox: cos ktos ;)
- 1























i tak nie miałem planów ( ͡° ʖ̯ ͡°) #doomer #chcepogadac