Fascynuje mnie zjawisko zachowania ludzi, którzy mnie nie lubią, ale interesują się moim życiem i śledzą każdy mój krok. To tak jakby nie lubić rosołu, ale stać nad garnkiem gotującej się zupy i namiętnie obserwować, kiedy w tym samym czasie można zrobić waniliowy budyń, który się uwielbia. ;)

#przemyslenia #chcepogadac
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tylko_dresowy_styl_ Nie jest to najdziwniejsze zachowanie jakie znam. Ludzie Ci najpewniej czekają na twoje potknięcia. Jest rzesza ludzi, którzy żyją życiem innych zamiast zająć się swoim własnym, i coś w nim poprawić. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kot-Pin no te książki które ja mam mają przeważnie np stemple biblioteczne, bo z bibliotek to dawno wycofali. W PDF z wiadomych względów tego nie ma, jedynym wyjściem zostaje kupno xd wprawdzie część tytułów jako największe klasyki kryminału PRL od jakiegoś czasu wznawiaja i robią świeże wydania, ale to tylko największe szlagiery dostały taki zaszczyt - Edigey, Zeydler-Zborowski, Kłodzińska... W sumie to i nie tak źle, bo to książki, które -
  • Odpowiedz