Czemu w Polsce nie ma jakiegoś takiego parcia na edukację ekonomiczną, uwrażliwienie muzyczne, na grę w szachy, na osiąganie sukcesu itd.?
Jakoś inne narody (np. Żydzi, Włosi, Niemcy, Anglicy) właśnie tę cechę mają i dlatego osiągają takie sukcesy.

#zapraszamdodyskusji #zapraszamdogownoburzy #niepopularnaopinia #zalesie #gorzkiezale #polska #polakicebulaki #chlewobsranygownem #wygryw #chcepogadac #samorozwoj #neuropa #4konserwy #kiciochpyta
#anonimowemirkowyznania
To będzie długa, nudna i smutna historia mojego życia, więc dla wszystkich zainteresowanych mały skrót w kolejności chronologicznej:

rozstanie, przeprowadzka, zawalenie studiów i pracy dyplomowej, problemy finansowe, fałszywa przyjaźń, śmierć bliskiej osoby, problemy finansowe, zepsuty telefon, nieudana próba związku, rzucenie drugich studiów, przeprowadzka, problemy zdrowotne, mało płatna praca i kolejne problemy finansowe, samotność, problemy rodzinne między rodzicami, zepsuty komputer... A PRZEZ TEN CAŁY CZAS MYŚLE O BYŁYM PARTNERZE.

Od początku, w
Dzień doberek,

Z racji ostatniego momentu na zakup gierek w jesiennej promocji, wrzucam rozdajo dowolnej gierki na Steam do ~80zł. Rozdajo dla wszystkich, do 30.11.2020 1:30. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji informuję, że w mikołajki odbędzie się podwójne rozdajo, jedno na wykopie, drugie dla użytkowników mojego małego serwerka, który staramy się rozwinąć do czegoś większego.

Rozwijamy się powoli, ale z gracją. Dobra i przyjazna ekipa.
Udało nam
Pobierz E150A - Dzień doberek,

Z racji ostatniego momentu na zakup gierek w jesiennej prom...
źródło: comment_1606668613wbMoGuD57bBoa48uoKJnZ0.jpg
Mordeczki uwaga wielki casting:
- chłopak cię nie słucha i chcesz popisać z kimś kto nie będzie się do cb dobierał ani spermił?
-nie masz ziomeczków z którymi możesz powysylac sobie memy?
-chcesz się wygadać ale nikt cię nie słucha a na psychologa cię nie stać?
No to jestem ja #chcepogadac
@Pimenista: @LittleStulej: To chyba pecha macie (albo ja farta XD), bo pisałem z kilkoma mirkami i większość z nich pisała ze mną chętnie, żaden nie stwierdził, że on chciałby pisać z różowym. Jedynie spotkałem jednego typa, który chyba 3 razy pisał, że chce pogadać, a jak do niego napisałem to bez odzewu, a następny raz odpisał, że tylko do sklepu skoczy, ale nigdy już się nie odezwał XD No to