Czy ktoś tutaj kiedy na poważnie zajmował się pisarstwem, albo ma jakieś doświadczenie w pisaniu książki? Jeżeli tak to czy ma jakieś rady dla absolutnego laika? Jakieś swoje różne przemyślenia...Wiem że jest milion dwieście tysięcy porad, poradników, blogów i mnóstwa innych rzeczy w necie, ale dobrze by było usłyszeć coś z pierwszej ręki.

#chcepogadac #pisanie #gownowpis #pisarstwo
#anonimowemirkowyznania
Dosyć często dopada mnie uczucie beznadziei, bezcelowości tego wszystkiego, czuję się strasznie samotny, niby mam kontakt z kilkoma kolegami i raczej nie mam problemu żeby rozmawiać z dziewczynami ale kompletnie nie czuje tego że jednak kogoś mam. Mam sporo zainteresowań, ale są dni jak ten że nic mi się nie chce, leżę albo chodzę bez celu po domu zastanawiając się co mam że sobą zrobić, pewnie do jutra mi przejdzie i
Doberek,

Zebrałem małą ekipę, z którą chcę stworzyć serwer discordowy. Wiadomo, wiele ich ostatnio powstało, ale jednak planuję ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), aby był on trochę inny.

Wszystko nie jest jeszcze zrobione, ale większość rzeczy już tak. Serdecznie zapraszam, abyście byli na bieżąco z serwerem neoHUB. Mamy w miarę obiektywną administrację, streamy wszystkiego co się da. Również te PPV (ksw, famemma), jednak one będą dla aktywnych
Pobierz E150A - Doberek,

Zebrałem małą ekipę, z którą chcę stworzyć serwer discordowy. Wia...
źródło: comment_1605471956wb3fqflSEc3ArD3P5G8HF0.jpg