Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
użytku przez cały rok.
@szuchal: nie ma dobrych butów całorocznych.
Ostatnio kupiliśmy Salomon w podobnym budżecie.
Te były przecenione z 700
- 0
- 0
Ogólnie kiedyś coś biegałem półmaratony etc - miałem asicsy jakieś najdroższe ale je zaorałem na amen. I pytanie jakie teraz buty się nosi, to będzie 90-100 kg kloc, wiec podejrzewam, że jakaś lepsza amortyzacja by była mi potrzebna. Bieganie 2-3 razy w tygodniu po 5-10 km, trochę park, trochę beton. Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
#bieganie #buty #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
#bieganie #buty #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anonimizator69: pamiętam moje DC, nie do r--------a buty
- 0
@slodkie_plastry_ananasa: Z DC najbardziej wytrzymałe to były bluzy. W moim przypadku buty długo nie posłużyły :D
szukam jakiś butów na wiosnę do łażenia na codzień w podobnym stylu do tych reeboka, które mam teraz. Macie jakieś propozycje? #buty
https://worldbox.pl/buty-reebok-ex-o-fit-clean-logo-int-intense-black-ar3168.html
https://worldbox.pl/buty-reebok-ex-o-fit-clean-logo-int-intense-black-ar3168.html
- 1
@krol_magnezu: Tradycyjnie. Continental 80 albo stan smithy.
Pytanie do #rozowepaski. Jaką firmę z butami polecicie jeśli chodzi o eleganckie damskie buty tak na jesień/wczesną wiosnę? Buty do użytku na codzień. Tak do 500 zł. Wittchen? Nie wiem. Z góry dzięki za pomoc.
#buty #modadamska
#buty #modadamska
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@Krachu: mega zaskoczona jestem marką 5th Avenue z Deichman. Mam już trzy pary skórzanych, w tym szpilki, i wow. Wygodne i bardzo dobra jakość. Przerzuciłam się na nią z Ryłko i Lasocki.
- 3
@Krachu: jak na codzień i mają być wygodne to ecco
- 0
@michu9292: na lato całkiem przyjemne, ale w deszczu sie nie sprawdzą
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#buty #reklamacja #prawo #pytanie Jest szansa, ze przyjmia mi to na gwarancje? buty byly uzywane zgodnie z przeznaczeniem, niestety w obu popekala cholewka od srodka co uniemozliwia chodzenie
źródło: comment_1583076434QRaFQevMiVbOgYcEbAUVTL.jpg
Pobierz- 0
Witam w tagu #gearbestkupony ,
poniżej publikuję kupony ze sklepu internetowego #aliexpress (aktualne kupony na Aliexpress, marzec 2020: http://bit.ly/2I1VXQb ) (promocje indywidualne na tagu #kuponynazywo ).
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
Kupony na żywo: LINK
Grupa na
poniżej publikuję kupony ze sklepu internetowego #aliexpress (aktualne kupony na Aliexpress, marzec 2020: http://bit.ly/2I1VXQb ) (promocje indywidualne na tagu #kuponynazywo ).
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
Kupony na żywo: LINK
Grupa na
źródło: comment_1583072160oNr1K7Bzxi0xV6rc85VqLG.jpg
Pobierz@januszekkk Najpierw przymierz i sprawdź, czy jesteś w stanie w ogóle w nich chodzić, bo nie są to najwygodniejsze buty. Za to na pewno przereklamowane.
@januszekkk ja poszedłem do sklepu i po przymierzeniu postanowiłem zrezygnować z nich na zawsze. Dla mnie były ekstrmalnie niewygodne, jak pisze @Catttana
Mirasy, chce kupić buty, a wyprzedali ze sklepu producenta. Znalazłem na sport-shop.pl
Myślicie, że legitna strona? Zamawial ktoś? Opinie ma spoko
#modameska #modadamska #niebieskiepaski #rozowepaski #buty #sneakers #kiciochpyta
Myślicie, że legitna strona? Zamawial ktoś? Opinie ma spoko
#modameska #modadamska #niebieskiepaski #rozowepaski #buty #sneakers #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@rakujp: na mirko mają opinię legitnych. Ja kupiłem jakieś Pumy to logo nie było prosto więc je zwróciłem.
@Ciemnogrod: mi się akurat nigdy buty z tego sklepu nie podobaly
- 0
@hanma: Patine.pl klasycznebuty.pl
źródło: comment_1582993116vgUJXkc1Go1F0GcRkFue9l.jpg
PobierzJak wyżej
- Opcja 1 63.6% (7)
- Opcja 2 36.4% (4)
- 0
@janrouter:
Opcja 2
Opcja 2
źródło: comment_1582993229HMakTLvUn3BJ3aWir0oVXL.jpg
Pobierz@WhiteRaven12: Żadnych butów nie można prać w pralce
konto usunięte via Android
- 0
@WhiteRaven12 ja piorę wszystkie tego typu buty - najlepiej dorzucić jakieś ręczniki, ale też nie do pełna. Temperatura 30 stopni i wirowanie max 800.
Czasem jedynie odklei się wkładka, innych zniszczeń brak.
Jeśli się boisz a chcesz odświeżyć środek, jest mnóstwo dezodorantów do odświeżenia butów, ale to nigdy nie będzie to samo, co wyprać.
Czasem jedynie odklei się wkładka, innych zniszczeń brak.
Jeśli się boisz a chcesz odświeżyć środek, jest mnóstwo dezodorantów do odświeżenia butów, ale to nigdy nie będzie to samo, co wyprać.
Hejka, jakie polecacie #buty #sneakers tak do ok. 300 zł? Ważne żeby były całe czarne i z siateczki, bo na lato takie buty są perfect. Szukałem coś z #adidas i z tej firmy byłoby najlepiej, bo miałem już parę modeli i są świetne (choć nie do końca trwałe). Tylko no jakoś tak słabo z ofertą, bo zarówno na swojej stronie, jak i w różnych sklepach ciężko
@LeslieDancer: Nike EpicReact albo Adidas Ultraboost, oba sprawdzone podczas wakacji w Azji gdzie większość popyla w klapkach ze względu na temperatury. Dużo ultraboostów leży w outletach.
@LeslieDancer: Gościu ty sie śmiej ale warto wydać kasę za tą wygodę. To nie są buty z plastikową a'la CCC tylko na booscie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Zapraszam do obserwowania mojego tagu---> #prostozchin
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jebluschytrus, @n1cod3, @padamczyk: Jeśli to rzeczywiście Lacoste i za darmo, to warto wziąć na działkę do przekopywania grządek lub na późnowieczorne ognisko. Nigdy nie narzekałem na wytrzymałość butów tej firmy. Jednak tak jak piszecie, ludziom w tym lepiej się nie pokazywać. Strasznie szpetne.


























#buty
#streetwear
#modameska
Komentarz usunięty przez autora