kolega polecił bym do chodzenia kupił sobie buty...robocze jakieś stylowe, wygodne - jak twierdzi będą dużo bardziej wytrzymałe...sam w takich chodzi.
Jak wygląda sprawa?

Co o tym myślicie? W głowie siedzi nie chce wyjść.
#buty #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie kiedyś coś biegałem półmaratony etc - miałem asicsy jakieś najdroższe ale je zaorałem na amen. I pytanie jakie teraz buty się nosi, to będzie 90-100 kg kloc, wiec podejrzewam, że jakaś lepsza amortyzacja by była mi potrzebna. Bieganie 2-3 razy w tygodniu po 5-10 km, trochę park, trochę beton. Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

#bieganie #buty #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Pytanie do #rozowepaski. Jaką firmę z butami polecicie jeśli chodzi o eleganckie damskie buty tak na jesień/wczesną wiosnę? Buty do użytku na codzień. Tak do 500 zł. Wittchen? Nie wiem. Z góry dzięki za pomoc.
#buty #modadamska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krachu: mega zaskoczona jestem marką 5th Avenue z Deichman. Mam już trzy pary skórzanych, w tym szpilki, i wow. Wygodne i bardzo dobra jakość. Przerzuciłam się na nią z Ryłko i Lasocki.
  • Odpowiedz
Witam w tagu #gearbestkupony ,
poniżej publikuję kupony ze sklepu internetowego #aliexpress (aktualne kupony na Aliexpress, marzec 2020: http://bit.ly/2I1VXQb ) (promocje indywidualne na tagu #kuponynazywo ).
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"

Kupony na żywo: LINK
Grupa na
n_____S - Witam w tagu #gearbestkupony ,
poniżej publikuję kupony ze sklepu internet...

źródło: comment_1583072160oNr1K7Bzxi0xV6rc85VqLG.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od jakiegoś czasu chodzą za mną Timberlandy 6 a nigdy ich nie miałem, one na taką pogodę jaką mamy teraz się sprawdzą czy skoro nie ma zimy to lepiej je sobie darować? #buty #modameska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirasy, gdzie w galerii kupię jakieś porządne skórzane buty? Wittchen, Ryłko czy jakieś inne? Kupiłem w Massimo to mi się po kilku założeniach zaczęła odrywać podeszwa. #modameska #buty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiteRaven12 ja piorę wszystkie tego typu buty - najlepiej dorzucić jakieś ręczniki, ale też nie do pełna. Temperatura 30 stopni i wirowanie max 800.

Czasem jedynie odklei się wkładka, innych zniszczeń brak.

Jeśli się boisz a chcesz odświeżyć środek, jest mnóstwo dezodorantów do odświeżenia butów, ale to nigdy nie będzie to samo, co wyprać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka, jakie polecacie #buty #sneakers tak do ok. 300 zł? Ważne żeby były całe czarne i z siateczki, bo na lato takie buty są perfect. Szukałem coś z #adidas i z tej firmy byłoby najlepiej, bo miałem już parę modeli i są świetne (choć nie do końca trwałe). Tylko no jakoś tak słabo z ofertą, bo zarówno na swojej stronie, jak i w różnych sklepach ciężko
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach