#handel #buty #sport #prawo #prawokonsumenckie #uokik #rzecznikprawkonsumenta

Odebrałem buty Reebok Work Cushion z nieuwzględnionej reklamacji. Próbowałem złożyć reklamacje z tytułu rękojmi tak jak radziliście w tym wpisie ale sprzedawca powiedział że reklamacja to jest już tak jakby złożenie reklamacji z tytułu rękojmi i on tego drugi raz nie przyjmie. Co zrobić dalej? Buty założone dwa razy.

Odrzucenie reklamacji:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1584297871UrKYF1akV10vNkzxrsRDXx.jpg
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Puppi: @Puppi: Do roku od momentu zakupu domniemuje się że to jest wada ukryta. Zepsuło się, bo było zbyt wilgotno? Wychodzi na to że buty były wadliwe i nieprzystosowane do chodzenia gdy jest mokro. A co do tych rzeczoznawców to często kierownik na zapleczu piszę ocenę rzeczoznawcy odrzucając zasadność reklamacji XD
  • Odpowiedz
Adidas Maraton Tech vs Nite Jogger
Ma ktoś doświadczenie z tymi butami? Zastanawiam się które lepsze. Nite Jogger sprawiają wrażenie solidniejszych, Maraton tech bardziej przewiewnych.
No i ten metaliczny boost jest dosyć kontrowersyjny (czarnego brak). Widział go ktoś na żywo? Zastanawiam się na ile jest jaskrawy i czy będzie równie trudny do utrzymania w czystości jak biały.
#streetwear #sneakers #buty #adidas
dondon - Adidas Maraton Tech vs Nite Jogger
Ma ktoś doświadczenie z tymi butami? Zas...

źródło: comment_1584294072aBqgSgqfo44PmmR40a8zk2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Klasyczne wyprzedane, są jakieś inne. No i zapomniałem wspomnieć, że obie pary są dzisiaj -50%, a ja mam kod od Adidasa -200 zł. Wiec będą mnie kosztować odpowiednio: 74,5 i 99,5 zł. Chciałem wziąć czarne ultraboosty 19, ale na nich nie można użyć kodu.
  • Odpowiedz
Mirki, jakie buty mają najlepszy stosunek cena/jakość? Takie żeby nie płacić głupio za markę i żeby nie rozwaliły się przez 2 lata xd

#buty #zakupy #modameska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FIGUS97: chodzi też o model. Np reeboczki są takie na miękkiej podeszwie, to po roku skręcają jak te emu xD a normalne, typowo na deskę to dwa lata ok
  • Odpowiedz
Ta rozmiarówka butów na stronie oficjalnej adidasa faktycznie jest spaprana? Gdzieś czytałem że jest zawyzona? Zamówiłem rozmiar 45 bo według tabeli ma 28cm wkładkę, a teraz się martwię że będzie za duży i po wyprzedaży już ich nie odzyskam ¯\_(ツ)_/¯

#streetwear #adidas #pytanie #modameska #obuwie #buty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ostatnio zauważyłem, że podeszwa w bucie mi tak jakby pierdzi gdy idę ale jak wejdę do kałuży to momentalnie to ustaje, o co chodzi?
#buty #nike
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jak to jest z tymi rozmiarami butów?

Asics mam 44,5
Reebok 42,5
Nike 43
Adidas 44
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema! Kupiłem sobie 4 dni temu Vansy i mam z nimi ogromny problem - strasznie mnie obcierają z tyłu przez co mam dosłownie potok krwi na skarpetkach i nie da się chodzić w nich po jakieś 30 minutach chodzenia przez to iż kuśtykam jak nie wiem co. Wie ktoś co temu zaradzić? Da się je jakoś rozbić? Babeczka w salonie Vansa zapewniała mnie, że rzekomo trzeba tydzień około żeby się fajnie rozchodziły
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No elo butowe świry mam od października zamszowe buty Haix high combat lability na jednym z butów pojawiło się takie szorstkie włoski co z nimi zrobić?
#haix #buty #zamszowe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #banggood
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1584123719lKD6RKCqUjHmrXk0dSEZre.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem nowe buty fila, i czuję że są delikatnie za duże, ale rozmiar mniejsze napewno były by za małe a Fila nie ma połówek rozmiarów. Kupiłem wkladke ale chyba za dużo to nie dało. Gdyby zostaloo tak jak jest teraz to nie byłoby źle ale boję się, że jak będę w nich chodził to sie jeszcze poszerza. Macie jakieś sposoby albo dobre wkładki na to? Wszystkie buty mam rozmiar 46 i 30cm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Curus_Bachleda: W zasadzie to nie oni, a firmy związane z nimi, ale fakt, robią wszystko.

Ostatnio widziałem najbardziej useless rzecz od nich. Automatyczną gumkę do mazania XD

https://www.banggood.com/XIAOMI-Ecosystem-Deli-71073-Electric-Eraser-Pencil-Eraser-Battery-Powered-Writing-Drawing-Rubber-Supplies-Office-School-Stationery-For-Kids-p-1420659.html?p=ZC18043039474201511E&cur_warehouse=CN

A tak to butów było kilka modeli wcześniej, akcesoria do smartfonów, wszystko co "smart" do domu, papier toaletowy, szczotka do kibla i cholera wie co jeszcze.
  • Odpowiedz