Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NoLife_: Jak pasuje ci design to Adidas UltraBoost. Najwygodniejsze buty jakie nosiłem, jakbyś chodził po chmurce, mam z 3 pary :D
- 0
Adidas Maraton Tech vs Nite Jogger
Ma ktoś doświadczenie z tymi butami? Zastanawiam się które lepsze. Nite Jogger sprawiają wrażenie solidniejszych, Maraton tech bardziej przewiewnych.
No i ten metaliczny boost jest dosyć kontrowersyjny (czarnego brak). Widział go ktoś na żywo? Zastanawiam się na ile jest jaskrawy i czy będzie równie trudny do utrzymania w czystości jak biały.
#streetwear #sneakers #buty #adidas
Ma ktoś doświadczenie z tymi butami? Zastanawiam się które lepsze. Nite Jogger sprawiają wrażenie solidniejszych, Maraton tech bardziej przewiewnych.
No i ten metaliczny boost jest dosyć kontrowersyjny (czarnego brak). Widział go ktoś na żywo? Zastanawiam się na ile jest jaskrawy i czy będzie równie trudny do utrzymania w czystości jak biały.
#streetwear #sneakers #buty #adidas
źródło: comment_1584294072aBqgSgqfo44PmmR40a8zk2.jpg
Pobierz- 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Klasyczne wyprzedane, są jakieś inne. No i zapomniałem wspomnieć, że obie pary są dzisiaj -50%, a ja mam kod od Adidasa -200 zł. Wiec będą mnie kosztować odpowiednio: 74,5 i 99,5 zł. Chciałem wziąć czarne ultraboosty 19, ale na nich nie można użyć kodu.
- 1
@dondon: nite joggery lepiej wygladaja na nodze niz moze sie wydawac , polecam
Ta rozmiarówka butów na stronie oficjalnej adidasa faktycznie jest spaprana? Gdzieś czytałem że jest zawyzona? Zamówiłem rozmiar 45 bo według tabeli ma 28cm wkładkę, a teraz się martwię że będzie za duży i po wyprzedaży już ich nie odzyskam ¯\_(ツ)_/¯
#streetwear #adidas #pytanie #modameska #obuwie #buty
#streetwear #adidas #pytanie #modameska #obuwie #buty
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Anty_Chryst: właśnie znalazłem kałuże i już nie pierdzi
- 0
Mireczki jak to jest z tymi rozmiarami butów?
Asics mam 44,5
Reebok 42,5
Nike 43
Adidas 44
Asics mam 44,5
Reebok 42,5
Nike 43
Adidas 44
Siema! Kupiłem sobie 4 dni temu Vansy i mam z nimi ogromny problem - strasznie mnie obcierają z tyłu przez co mam dosłownie potok krwi na skarpetkach i nie da się chodzić w nich po jakieś 30 minutach chodzenia przez to iż kuśtykam jak nie wiem co. Wie ktoś co temu zaradzić? Da się je jakoś rozbić? Babeczka w salonie Vansa zapewniała mnie, że rzekomo trzeba tydzień około żeby się fajnie rozchodziły
@iwipemytearswiththemoney: Naklej plaster w miejscu gdzie obciera. Jak już się zagoi, powinno być dużo lepiej. Przynajmniej u mnie zawsze tak było, ale miałem jedynie obtarcia i zdartą skórę, bez krwi.
- 1
@iwipemytearswiththemoney: Jeśli nadal masz ten problem to polecam kupić podpietkę.Na początku miałem ten sam problem co ty i podpiętka załatwiła sprawę.Btw śmigam w nich od 4 lat i jest git
źródło: comment_1586101489oCBkfuCNdRTovP4AS7vyYJ.jpg
PobierzFajne? #streetwear #buty
źródło: comment_1584135931UZZQXZQxBjdHbaiRz7B7hB.jpg
PobierzCześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #banggood
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
źródło: comment_1584123719lKD6RKCqUjHmrXk0dSEZre.jpg
Pobierz- 0
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
- 0
#lowcychin <==== Obserwuj
Jeżeli chcesz być wołany napisz w komentarzu ==> @lowcychin chce być wołany do...
Zapraszam także na kanał telegram ------->** https://t.me/LowcyChinpl
Jeżeli chcesz być wołany napisz w komentarzu ==> @lowcychin chce być wołany do...
Zapraszam także na kanał telegram ------->** https://t.me/LowcyChinpl
- 1
- 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @Alvar0: ehh nadal nigdzie nie ma xD
@kicjow: no przecież ci to mówiłem typie
- 0
Kupiłem nowe buty fila, i czuję że są delikatnie za duże, ale rozmiar mniejsze napewno były by za małe a Fila nie ma połówek rozmiarów. Kupiłem wkladke ale chyba za dużo to nie dało. Gdyby zostaloo tak jak jest teraz to nie byłoby źle ale boję się, że jak będę w nich chodził to sie jeszcze poszerza. Macie jakieś sposoby albo dobre wkładki na to? Wszystkie buty mam rozmiar 46 i 30cm
- 2
źródło: comment_1584112565czz4VgroDbjRZ1XhpXZkMh.jpg
PobierzHot or not?
- Xiaomi lepsze 40.0% (22)
- Guwno 60.0% (33)
@Curus_Bachleda: kolego... jak ty malo o zyciu wiesz

- 1
@Curus_Bachleda: W zasadzie to nie oni, a firmy związane z nimi, ale fakt, robią wszystko.
Ostatnio widziałem najbardziej useless rzecz od nich. Automatyczną gumkę do mazania XD
https://www.banggood.com/XIAOMI-Ecosystem-Deli-71073-Electric-Eraser-Pencil-Eraser-Battery-Powered-Writing-Drawing-Rubber-Supplies-Office-School-Stationery-For-Kids-p-1420659.html?p=ZC18043039474201511E&cur_warehouse=CN
A tak to butów było kilka modeli wcześniej, akcesoria do smartfonów, wszystko co "smart" do domu, papier toaletowy, szczotka do kibla i cholera wie co jeszcze.
Ostatnio widziałem najbardziej useless rzecz od nich. Automatyczną gumkę do mazania XD
https://www.banggood.com/XIAOMI-Ecosystem-Deli-71073-Electric-Eraser-Pencil-Eraser-Battery-Powered-Writing-Drawing-Rubber-Supplies-Office-School-Stationery-For-Kids-p-1420659.html?p=ZC18043039474201511E&cur_warehouse=CN
A tak to butów było kilka modeli wcześniej, akcesoria do smartfonów, wszystko co "smart" do domu, papier toaletowy, szczotka do kibla i cholera wie co jeszcze.
@Pomocny_kot: bm lin XD
@destroyeron69: z jakiej okazji są te kody przyznawane i ile wynosi zniżka?
- 1
@Arado-Akbar z okazji urodzin -25% chyba trzeba założyć 12 kont na nike i na cebule :P
- 0
- 0
@itsokaytobegay: Rozchodzą się. Jak każde miękkie buty.
ModoMirki. Najlepsze czarne Oxfordy do a) 500PLN i b) 1000PLN to? #modadamska #buty #ubierajsiezwykopem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Gensek: królewski herb bierz
- 0
































Odebrałem buty Reebok Work Cushion z nieuwzględnionej reklamacji. Próbowałem złożyć reklamacje z tytułu rękojmi tak jak radziliście w tym wpisie ale sprzedawca powiedział że reklamacja to jest już tak jakby złożenie reklamacji z tytułu rękojmi i on tego drugi raz nie przyjmie. Co zrobić dalej? Buty założone dwa razy.
Odrzucenie reklamacji:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1584297871UrKYF1akV10vNkzxrsRDXx.jpg