Wie ktoś czy sklep eastend.pl jest legit? bo opinie sa podzielone a w wiekszosci negatywnych ludzie pisza ze produkty maja wady fabryczne. Chciałbym się dowiedzieć bo tylko tam jest moj rozmiar danego modelu vaporkow nie liczac stockx #eastend #legitcheck #buty #zakupy #nike
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbliza sie wiosna i od dluzszego czasu przegladam buty roznych marek, przegladam i praktycznie nie widze zadnych butow ktore mi sie podobaja, a ceny nawet najbrzydszego gowna osiagaja osiagaja absurdalne poziomy 400-500zl. Moze mi ktos to wyjasnic bo mam wrazenie ze cos jest nie tak z tym swiatem.

#buty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@psposki: @ktoco: mam je, farba tylko z zewnątrz i jakoś super wytrzymała nie jest, mam już parę rys gdzie prześwituje biały boost ale to pewnie dlatego że mało o nie dbam i chodzę w nich wszędzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Potrzebuję bardzo lekkich, miękkich i wygodnych butów do chodzenia na codzień - kręgosłup mi się ostro spieprzył ostatnimi czasy i niestety oksfirdki czy jakies snickersy z twardą podeszwą odpadają.
Znacie jakieś modele/serie, które nie będą odpustowo wyglądały albo jak bym właśnie z siłowni/maratonu się urwał a nadadzą się do chodzenia na codzień?
#obuwie #buty #modameska #streetwear
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Chce zakupić buciki na wiosnę/lato. Nie będą służyły do biegania. Chce po prostu wygodne buty z miękką podeszwa do chodzenia po mieście. Dziennie to będzie ok 5km.
I tak się zastanawiam czytam, szukam i tych modeli jest od groma.

Pegasus 35
https://www.runnerinn.com/f/13679/136795956/nike-air-zoom-pegasus-35-gs.jpg

Vomero
Vintagee - Mirki. Chce zakupić buciki na wiosnę/lato. Nie będą służyły do biegania. C...

źródło: comment_1583618590me2ROJF5DErbfdg28fgRzp.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dczewski: turbo już chyba przerost formy nad trescia. Kwestia jeszcze tego jak ta siateczka będzie wyglądała po ilus tam km chodzenia i jak że stabilizacja. Mam tendencję to przesuwania stopy w butach na zewnątrz i kiedyś miałem jakieś tanie siatkowe to ta stopa mi uciekała w butach.
  • Odpowiedz
między 41,5 a 43


@rybsonk: xD

Myślałem, że jakieś 47 napiszesz przynajmniej, to faktycznie może być problem. Ja mam 44 - 45 i NIGDY nie miałem problemu ze znalezieniem rozmiaru. Chyba, że idziesz to outletu i patrzysz na jakieś końcówki kolekcji.

Poniżej 200 zł? Cudów za to nie będzie, ale jest mnóstwo butów do 200 zł, które przynajmniej jakiś czas wytrzymają. W byle sieciówce.
  • Odpowiedz
#buty #obuwie #sneakers

pytanko o obuwie z sieciówki Diechmann - czy buty tam są na 100% oryginalne? Mam wrażenie, że są słabe jakościowo. Kupiłem sobie buty Fila, które był strasznie styrane po miesiącu chodzenia. Nie chce mi się wierzyć, że taka wielka sieciówka pozwoliłaby sobie na podróby. Albo po prostu ta marka jest słaba bo tylko te buty tam kupiłem. Z kolei dziewczyna ma File z
Podlaski_warmianin - #buty #obuwie #sneakers

pytanko o obuwie z sieciówki Diechman...

źródło: comment_1583350962iZgFGqmOi0lTU0ln5qbRdW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Podlaski_warmianin: Nie mają fejów, bez przesady. Macie ten sam model? Disruptory i Raye są nie do zdarcia, reszta jest bardzo przeciętna, w końcu to fila. No i też może to być kwestia noszenia, jak dużo chodzisz i nie masz rotacji albo krzywo stawiasz nogi, to wiele takich modeli będzie się rozpadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz