Mirki, pytanie jest. Zamówiłem dwie pary skórzanych butów (trampek). W 80% kupuje rozmiar 41 butów (stopa ok 26,3-26,5cm).
Buty przyszly, przymierzam, no i rozmiar 40 trochię ciasnawy, a 41 jakiś delikatnie klapiący.... Troche się boję brać teraz 41 bo wiem ze buy skórzane się jeszcze rozejdą i dopasują do stopy. Z kolei 40 jak pisałem wydają mi dopasowane, tak na styk ale mam problem z ruszeniem palcami, są odrobinę ściśnięte... Które byście
bez_szalu - Mirki, pytanie jest. Zamówiłem dwie pary skórzanych butów (trampek). W 80...

źródło: comment_15822270150ycSXpvcuUuFwBJc9k4xBu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://streetstyle24.pl/tommy_hilfiger_iconic_long_lace_fm0fm01536-0gk.html

Mireczki szukam butów na co dzień do koszul ewentualnie jakiejś zwykłej bluzy i nie mogę znaleźć nic ciekawszego. Może macie jakieś propozycje butów do 300 zł? Zastanawiam się nad tymi wyżej, aczkolwiek nie wiem czy aby na pewno do koszul będą okej I mimo wszystko dość oczojebne są te wstawki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#buty #ubierajsiezwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki spray/impregnat do butów skórzanych na zimę(Nike Manoa)? Jakieś aukcje albo coś?
#buty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#buty #eobuwie #prawo
Zwróciłem buty eobuwie. Zamiast zwrotu za buty dostałem zwrot różnicy potraconej za ślady użytkowania. Zamiast 390-38=352 dostałem 38 zł. Na maila nie odpowiadają, rzecznik praw konsumenta nie odpowiada. Co mogę zrobic?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@edwin20: pisemnie się do nich zwróć z żądaniem zapłaty brakującej kwoty w terminie 7 dni od dnia otrzymania pisma. Jak nie zapłacą to możesz ich próbować pozwać.
  • Odpowiedz
@edwin20: podałeś za mało szczegółów - jak długo byłeś w posiadaniu tych butów, czy rzeczywiście ich używałeś, czy korzystałeś z prawa odstąpienia od umowy czy też była to rękojmia/gwarancja?
  • Odpowiedz
@Krs181 coraz więcej amatorów pcha sie do zabawy
hehe pamiętacie Krs181 jak byliśmy w '99 na zlocie obuwia deskorolkowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD
#pdk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy, szukam casualowego obuwia, które się zaraz nie rozsypie. Próbowałem ostatnio NB i bardzo słabe wrażenia. Niewygodne plus momentalnie się rozsypały.

#buty #modameska #streetwear
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crk11: W stosunku cena/trwałość u mnie wygrywają Reeboki. Miałem takie Classic Leather i skubane naprawdę długo wyglądały świeżo i były całe. Próbowałem potem Nike, Adidas, Asics i z żadnych nie byłem tak zadowolony, w tym roku na wiosnę szukam znów Reeboków.
  • Odpowiedz