Wszystko
Najnowsze
Archiwum

vanisz
- 0
Wie ktoś czy można zwrócić buty w OUTLECIE Sizeera? Kupione stacjonarnie. #buty #nike #sizeer

Marellion
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@vanisz: w outletcie i to jeszcze stacjonarnie to na 90% nie

vanisz
- 0
@Marellion: właśnie dużo sprzecznych sygnałów dostawałem w tym temacie, ale pojechałem samemu się przekonać i przynajmniej w Gdańskich Szadolkach w outlecie przyjmują zwroty bez gadania - dla potomnych to zostawiam.
- 0
Army Boots Military
Zniżka sklepu 1/25$
Kod: AEMSG8
Cena: 21,39$
Link ---> http://ali.pub/4imulw
Darmowa wysyłka ASS.
Zniżka sklepu 1/25$
Kod: AEMSG8
Cena: 21,39$
Link ---> http://ali.pub/4imulw
Darmowa wysyłka ASS.
źródło: comment_1582792294iE3EMLNPApZS5z6YiRqM9i.jpg
PobierzCzołem Mircy
Właśnie zauważyłem pęknięcie podeszwy na moich AirMax 90 - foto. Buty kupiłem półtora roku temu na 1but.pl To moja czwarta para AM90 i pierwsza taka sytuacja. Czy jest sens to reklamować? Jeśli tak to reklamacja czy rękojmia? Ma ktoś doświadczenie z reklamacja w tym sklepie?
#nike #airmax #streetwear #reklamacja #rekojmia #buty
Właśnie zauważyłem pęknięcie podeszwy na moich AirMax 90 - foto. Buty kupiłem półtora roku temu na 1but.pl To moja czwarta para AM90 i pierwsza taka sytuacja. Czy jest sens to reklamować? Jeśli tak to reklamacja czy rękojmia? Ma ktoś doświadczenie z reklamacja w tym sklepie?
#nike #airmax #streetwear #reklamacja #rekojmia #buty
źródło: comment_1582740627amXSXZwhCwFXe1IOBkUmdw.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@dkshan: powiedzą że źle chodziłeś, ale jak zareklamujesz to oddawaj na rękojmię
- 0
@osmakukokosowym tak, nie miałem czasu się tym zająć jeszcze
Jakieś opinie o New Balance 997?
Nigdy mi się nie podobały buty tej marki, a teraz szukam butów i napaliłem się na te pic rel.
#buty #newbalance #streetwear
Nigdy mi się nie podobały buty tej marki, a teraz szukam butów i napaliłem się na te pic rel.
#buty #newbalance #streetwear
źródło: comment_1582727680uIVPF10skSpdGikluuvDfE.jpg
Pobierz@Takijedenn: Hej, ja mam CM997HCC. Początkowo chciałem je nawet zwrócić i żeby czuć komfort chodzenia, to sznurówki zawiązywałem tak luźno, że tylko wkładałem je do dwóch dziurek zamiast do 6 czy 7. Później zacząłem w nich chodzić po domu w dwóch parach skarpet, a teraz leżą z 2 tygodnie wypchane gazetami, żeby je rozepchać i jest już w sumie dobrze. Tak więc te buty według mnie muszą chyba dojść do
- 0
Ktoś, coś, gdzie dorwę jakieś spoko kolorystyki AF1? Bo w polskich sklepach i na nike.com niestety słabo z tym. A chciałbym DSki. Chciałem Uninterrupted, ale niestety nie zgarnąłem ich. Także jak ktoś coś, to chętnie powinę. StockX i Klekt to na ostatnią falę, jak nic nie znajdę normalnie dostępnego.
#streetwear #buty #obuwie #nike #modameska
#streetwear #buty #obuwie #nike #modameska
Mirki, wiecie może gdzie dostane takie lub podobne buty nie za miliony monet?
#streetwear #modameska #buty #sneakers
#streetwear #modameska #buty #sneakers
źródło: comment_15826996987vJbBHLNvCSL9GZXvZ0iLh.jpg
Pobierz@hubert7908: EQT Support ADV 91/16 White/Black
- 0
@hubert7908: Sebix GTX White Pope
@YoungBoniekk: jakies z CCC chyba
Cześć, poszukuje butów coś Ala to:
https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mi08-c611-601-03-granatowy?snrai_campaign=iXyS4z811Rax&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=33ef46ecdeb538437a6903f6cfedaf78
Ale nie Kupię butów z CCC, bo po miesiącu wyglądają jak ze śmietnika... Szukam czegoś nie w zamszu, nie zależy mi na znaczku, znalazłem timby ale trochę drogie i też zamszowe (TIMBERLAND ADV 2.0 CUPSOLE ALPINE OXFORD).
Jakieś inne propozycje w ten deseń? Buty do pracy w biurze, więc sportowe odpadają, muszę w miarę elegancko wyglądać. Dzięki ( ͡° ͜
https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mi08-c611-601-03-granatowy?snrai_campaign=iXyS4z811Rax&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=33ef46ecdeb538437a6903f6cfedaf78
Ale nie Kupię butów z CCC, bo po miesiącu wyglądają jak ze śmietnika... Szukam czegoś nie w zamszu, nie zależy mi na znaczku, znalazłem timby ale trochę drogie i też zamszowe (TIMBERLAND ADV 2.0 CUPSOLE ALPINE OXFORD).
Jakieś inne propozycje w ten deseń? Buty do pracy w biurze, więc sportowe odpadają, muszę w miarę elegancko wyglądać. Dzięki ( ͡° ͜
Komentarz usunięty przez autora
@BardzoWyimaginowanyNick: kup sobie jakieś sztyblety czy inne botki, te buty ani ładne ani eleganckie.
- 0
Mirki takie mam pytanie, mianowiecie gram dosc czesto na orlikach z zielona trawa i granulatem, nawierzchnia jak cos takiego http://dziennikelblaski.pl/209066,Orlik-przy-Pilsudskiego-juz-do-naprawy-Trawa-sie-odkleja.html
Gram w lankach. Jakie stakie tanie mizuno kupilem, bo byly na promocji kiedys. Gra mi sie dobrze, ale czytalem, ze lepiej grac w turfach bo mniej obciazaja stawy itp.
I tu pytanie czy to tyczy sie wszystkich powierzchni, czy tylko raczje takich twardych brazowych gdzie raczej w lankach sie nie powinno grac.
Gram w lankach. Jakie stakie tanie mizuno kupilem, bo byly na promocji kiedys. Gra mi sie dobrze, ale czytalem, ze lepiej grac w turfach bo mniej obciazaja stawy itp.
I tu pytanie czy to tyczy sie wszystkich powierzchni, czy tylko raczje takich twardych brazowych gdzie raczej w lankach sie nie powinno grac.
Wiem ze 3 miesiące później ale może ktoś będzie szukał. Na nawierzchni jak orlik można grać w lankach, najlepiej specjalnie do tego zaprojektowanych najczęściej z dopiskiem AG, ale te FG tez dają radę ale faktycznie podobno zwiększają ryzyko kontuzji. Turfy powinny być stosowane na starego typu murawy tj te dywany co były gorsze niż beton :D no ale oczywiście i w halowkach można pograć na orliku tyle ze no przyjemność jest niska
6
adidas superstar kończą 50 lat! 50 faktów na temat tych butów

Superstary powstały jako buty do koszykówki. W latach 70. grało w nich 75% zawodników NBA. Gdyby na logo NBA widoczne były szczegóły, to byłyby na nim Superstary. W tych butach grał legendarny Jerry West, zawodnik Los Angeles Lakers, którego sylwetka zdobi logo.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Zakupiłem w październiku air maxy 90 na luisaviaroma i zauważyłem takie pęknięcie. Czy jest sens to reklamować ?
#streetwear #buty
#streetwear #buty
źródło: comment_1582574673rxfRm8Vb3oMYjNEsnpf49H.jpg
Pobierz- 3
@Arriva: @jedyny_wolny_login: @Bakardi: @Deska_o0: @Klodmonet: @thewickerman88: Zwrócili pieniądze bez problemu jak coś
- 0
@jedyny_wolny_login: dzięki Ty również
@Klodmonet: Zamówili kuriera, bo mi paczki nie chcieli przyjąc do wysłania do Włoch z racji wirusa xd
@Klodmonet: Zamówili kuriera, bo mi paczki nie chcieli przyjąc do wysłania do Włoch z racji wirusa xd
- 0
Jaki sklep internetowy z dużą ilością #newbalance polecacie? Oczywiście oryginały w dobrych cenach.
#streetwear #obuwie #buty #modameska
#streetwear #obuwie #buty #modameska
- 2
@FairPlay: gdzie poczytać o nich opinie?
- 0
Witam w tagu #gearbestkupony ,
poniżej publikuję kupony ze sklepu internetowego #aliexpress ( promocje indywidualne tutaj: #kuponynazywo ).
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
Kupony na żywo: LINK
Grupa na
poniżej publikuję kupony ze sklepu internetowego #aliexpress ( promocje indywidualne tutaj: #kuponynazywo ).
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
Kupony na żywo: LINK
Grupa na
źródło: comment_1582449420727URRuLZwGfuc5gNumOM8.jpg
Pobierz- 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@saskiaa: ładnie jesteście p------i jak widzicie tam wisielca xD
- 46
@dawejtutaj: Głodnemu chleb na myśli najwidoczniej
- 1
- 0
@Yanekk99: Może takie adidasy - http://tidd.ly/97bcc81d ?
Zapraszam na FB gdzie wrzucamy różne ciekawe okazje - www.facebook.com/takemoreforless
Zapraszam na FB gdzie wrzucamy różne ciekawe okazje - www.facebook.com/takemoreforless
@MrocznyZniwiarz69PL: te z rzepami wydają sie spoko
@MrocznyZniwiarz69PL: trudny wybór, wszystkie fajne
Cześć mirki,
mam problem. Zanim spróbuję sprzedać buty chciałbym się was spytać może macie jakiś patent. Kupiłem sobie buty trekingowe. Nie jestem znawcą, nawet wręcz przeciwnie. Mierzyłem je na cienkiej skarpecie i były okej, po pierwszej wędrówce w górach ~25 km okazało się, że mogłyby być spokojnie pół rozmiaru/rozmiar mniejsze. Obtarłem obie pięty, na drugą wędrówkę podobnej długości kupiłem wkładkę do butów, ale sytuacja się powtórzyła. Czy coś z tym można zrobić?
mam problem. Zanim spróbuję sprzedać buty chciałbym się was spytać może macie jakiś patent. Kupiłem sobie buty trekingowe. Nie jestem znawcą, nawet wręcz przeciwnie. Mierzyłem je na cienkiej skarpecie i były okej, po pierwszej wędrówce w górach ~25 km okazało się, że mogłyby być spokojnie pół rozmiaru/rozmiar mniejsze. Obtarłem obie pięty, na drugą wędrówkę podobnej długości kupiłem wkładkę do butów, ale sytuacja się powtórzyła. Czy coś z tym można zrobić?
@Czajkovsky poszukaj pod hasłem terpentyna lub podejdź do dobrego szewca
Mirki, pytanie jest. Zamówiłem dwie pary skórzanych butów (trampek). W 80% kupuje rozmiar 41 butów (stopa ok 26,3-26,5cm).
Buty przyszly, przymierzam, no i rozmiar 40 trochię ciasnawy, a 41 jakiś delikatnie klapiący.... Troche się boję brać teraz 41 bo wiem ze buy skórzane się jeszcze rozejdą i dopasują do stopy. Z kolei 40 jak pisałem wydają mi dopasowane, tak na styk ale mam problem z ruszeniem palcami, są odrobinę ściśnięte... Które byście
Buty przyszly, przymierzam, no i rozmiar 40 trochię ciasnawy, a 41 jakiś delikatnie klapiący.... Troche się boję brać teraz 41 bo wiem ze buy skórzane się jeszcze rozejdą i dopasują do stopy. Z kolei 40 jak pisałem wydają mi dopasowane, tak na styk ale mam problem z ruszeniem palcami, są odrobinę ściśnięte... Które byście
źródło: comment_15822270150ycSXpvcuUuFwBJc9k4xBu.jpg
Pobierz
























