@Marellion: właśnie dużo sprzecznych sygnałów dostawałem w tym temacie, ale pojechałem samemu się przekonać i przynajmniej w Gdańskich Szadolkach w outlecie przyjmują zwroty bez gadania - dla potomnych to zostawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
Czołem Mircy

Właśnie zauważyłem pęknięcie podeszwy na moich AirMax 90 - foto. Buty kupiłem półtora roku temu na 1but.pl To moja czwarta para AM90 i pierwsza taka sytuacja. Czy jest sens to reklamować? Jeśli tak to reklamacja czy rękojmia? Ma ktoś doświadczenie z reklamacja w tym sklepie?

#nike #airmax #streetwear #reklamacja #rekojmia #buty
dkshan - Czołem Mircy

Właśnie zauważyłem pęknięcie podeszwy na moich AirMax 90 - fot...

źródło: comment_1582740627amXSXZwhCwFXe1IOBkUmdw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Takijedenn: Hej, ja mam CM997HCC. Początkowo chciałem je nawet zwrócić i żeby czuć komfort chodzenia, to sznurówki zawiązywałem tak luźno, że tylko wkładałem je do dwóch dziurek zamiast do 6 czy 7. Później zacząłem w nich chodzić po domu w dwóch parach skarpet, a teraz leżą z 2 tygodnie wypchane gazetami, żeby je rozepchać i jest już w sumie dobrze. Tak więc te buty według mnie muszą chyba dojść do
  • Odpowiedz
Ktoś, coś, gdzie dorwę jakieś spoko kolorystyki AF1? Bo w polskich sklepach i na nike.com niestety słabo z tym. A chciałbym DSki. Chciałem Uninterrupted, ale niestety nie zgarnąłem ich. Także jak ktoś coś, to chętnie powinę. StockX i Klekt to na ostatnią falę, jak nic nie znajdę normalnie dostępnego.
#streetwear #buty #obuwie #nike #modameska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, poszukuje butów coś Ala to:
https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mi08-c611-601-03-granatowy?snrai_campaign=iXyS4z811Rax&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=33ef46ecdeb538437a6903f6cfedaf78

Ale nie Kupię butów z CCC, bo po miesiącu wyglądają jak ze śmietnika... Szukam czegoś nie w zamszu, nie zależy mi na znaczku, znalazłem timby ale trochę drogie i też zamszowe (TIMBERLAND ADV 2.0 CUPSOLE ALPINE OXFORD).

Jakieś inne propozycje w ten deseń? Buty do pracy w biurze, więc sportowe odpadają, muszę w miarę elegancko wyglądać. Dzięki ( ͡° ͜
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki takie mam pytanie, mianowiecie gram dosc czesto na orlikach z zielona trawa i granulatem, nawierzchnia jak cos takiego http://dziennikelblaski.pl/209066,Orlik-przy-Pilsudskiego-juz-do-naprawy-Trawa-sie-odkleja.html
Gram w lankach. Jakie stakie tanie mizuno kupilem, bo byly na promocji kiedys. Gra mi sie dobrze, ale czytalem, ze lepiej grac w turfach bo mniej obciazaja stawy itp.
I tu pytanie czy to tyczy sie wszystkich powierzchni, czy tylko raczje takich twardych brazowych gdzie raczej w lankach sie nie powinno grac.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem ze 3 miesiące później ale może ktoś będzie szukał. Na nawierzchni jak orlik można grać w lankach, najlepiej specjalnie do tego zaprojektowanych najczęściej z dopiskiem AG, ale te FG tez dają radę ale faktycznie podobno zwiększają ryzyko kontuzji. Turfy powinny być stosowane na starego typu murawy tj te dywany co były gorsze niż beton :D no ale oczywiście i w halowkach można pograć na orliku tyle ze no przyjemność jest niska
  • Odpowiedz
Cześć mirki,
mam problem. Zanim spróbuję sprzedać buty chciałbym się was spytać może macie jakiś patent. Kupiłem sobie buty trekingowe. Nie jestem znawcą, nawet wręcz przeciwnie. Mierzyłem je na cienkiej skarpecie i były okej, po pierwszej wędrówce w górach ~25 km okazało się, że mogłyby być spokojnie pół rozmiaru/rozmiar mniejsze. Obtarłem obie pięty, na drugą wędrówkę podobnej długości kupiłem wkładkę do butów, ale sytuacja się powtórzyła. Czy coś z tym można zrobić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się plamy z oleju napędowego ze skóry? Tankowałem w nowych butach i przy moim szczęściu musiało się tak stać :/
#buty #obuwie #skora
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pytanie jest. Zamówiłem dwie pary skórzanych butów (trampek). W 80% kupuje rozmiar 41 butów (stopa ok 26,3-26,5cm).
Buty przyszly, przymierzam, no i rozmiar 40 trochię ciasnawy, a 41 jakiś delikatnie klapiący.... Troche się boję brać teraz 41 bo wiem ze buy skórzane się jeszcze rozejdą i dopasują do stopy. Z kolei 40 jak pisałem wydają mi dopasowane, tak na styk ale mam problem z ruszeniem palcami, są odrobinę ściśnięte... Które byście
bez_szalu - Mirki, pytanie jest. Zamówiłem dwie pary skórzanych butów (trampek). W 80...

źródło: comment_15822270150ycSXpvcuUuFwBJc9k4xBu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach