#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #zwiazki #samotnosc #blackpill #tinder #ciekawostki #s--s

Zgodnie z panującymi tu przekonaniami, Onet pisze te artykuły dla nas, żebyśmy nabijali im wyświetlenia, więc trudno żebym i tym razem nie podzielił się kolejnym tego typu artykułem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to warto zajrzeć do tego artykułu, ciekawa
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #zwiazki #samotnosc ...

źródło: temp_file3117321787030143264

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ciekawostki #zwiazki #samotnosc #dzieci #demografia #polska #wielkabrytania #przegryw #polityka #logikarozowychpaskow #psychologia #pracbaza #blackpill #tinder

W nawiązaniu do wpisu na tagu #p0lka w którym mowa o dużej ilości związków Polek z obywatelami UK i bardzo nielicznych związkach Polaków z Brytyjkami. Dzisiaj widziałem statystyki, które
Kopytnik_1 - #ciekawostki #zwiazki #samotnosc #dzieci #demografia #polska #wielkabryt...

źródło: 13799

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: w UK to tylko p0lki ze śniadymi latały głównie pakolami a brytol rdzenny ich interesuje tylko by się ustatkować ale oni nie są aż głupi i p0lek nie biorą z reguły, ostatnio też słyszałem, że jak się spotka jakiegoś mulata lub mulatke to najczęściej okazuje się, że ma matkę polke a co do statystyk to w 2012 był jakiś artykuł w UK w którym wyszło, że wszystkich małżeństw miedzyrasowych
  • Odpowiedz
#blackpill zwróćcie uwagę, kto najbardziej podjudza do wojowania z ukraińcami, kto najbardziej nienawidzi ukrainek za to, że im pokazały jak stoczyły się przez ostatnie 30 lat. że można umieć zadbać o siebie dzieci i mężczyznę.
już wiecie pewnie jakiej narodowości i płci była osoba która nie wpuściła Usyka i jego kompana do samolotu i kazała go zakuć w kajdanki
już wiecie kto w urzędach/salonach kosmetycznych/szkołach skutecznie utrudniał ukrainkom i ich
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jesteś brzydki to nie ma sensu się starać o związek z kobietą. Nawet jak jakimś cudem jedna będzie zainteresowana to będzie tobą gardziła, traktowała jak śmiecia i nigdy nic nie będzie dla niej wystarczające, bo będzie wiedziała, że są tysiące takich jak ty i może cię wymienić w 15 min.

#blackpill #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziewczyna musi być urodziwa i koniec

Facet nie musi jak ma łeb na karku


@koral: Czyli betabankomat co uważa się za chada, a rogami futryny rysuje xD
  • Odpowiedz
W kontekście fatalnej demografi i spadającej liczby urodzeń warto zwrócić uwagę na zmianę w sposobie wykorzystywania zasobów przez kobiety u mężczyzn.

Kiedyś - kobieta poszukuje bogatego mężą, aby:
- mieć stabilność finansową
- wybudować dom lub kupić mieszkanie, dla całej rodziny
- mieć możliwość posiadania dzieci, zabezpieczenie kosztów ich wychowywania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonasz68: mamy najniższe bezrobocie w historii, emerytury, 800+ i tak dalej. sporo z tych rzeczy jest albo tania albo fundowana przez rząd nie ma więc aż takiej potrzeby posiadania dzieci. no i czy to tylko kobiety nie chcą dzieci?
  • Odpowiedz
Dostaliście kiedykolwiek buziaka na przywitanie od jakiejś dziewczyny? (mamy i cioci nie liczymy)
Bo ja nie, pamiętam jak w gimnazjum dziewczyny witały się z chłopakami to właśnie przez buziaka a ze mną to tylko na "cześć", to samo później oczywiście było w szkole średniej i tak jest też do teraz.
Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

#przegryw #blackpill
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fridlevich

U mnie akurat w szkole żadna dziewczyna nie witała się przez buziaka z nikim (oprócz czasami z innymi dziewczynami) ale z Chłopcami nigdy i to nawet tymi ładnymi i/lub wysokimi z tego co pamiętam
  • Odpowiedz
#blackpill ale on musi mieć wspaniały charakter ,,Paulina K., była dziewczyną Łukasza Żaka. W sobotnią noc jechała wraz z nim i jego kolegami na imprezę do jednego z klubów na Pragę — Południe. Na Moście Łazienkowskim wbili się z impetem w jadącego przed nimi Forda, którym podróżowała rodzina z Grochowa. Dziewczyna wypadła z samochodu i leżała nieprzytomna na ulicy. Zaraz po zdarzeniu Łukasz wraz z kolegami uknuli plan. Chcieli wrobić
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackpillNaCalego: Matka mowila, ze po wypadku pojechal podobno dalej na impreze pic i cpac, zeby rozladowc stres i pomyslec jak sie wywinac, co w sumei potwierdzaja inne doniesienia medialne. No, ale na zdjeciu wyglada dobrze. Taki byczek. Wysoki w miare chyba. Ma brode, tatuaze. Najlepszy kandydat dla p0lki. Pewnie sedzina dlatego dawala mu tylko zakazy prowadzenia pojazdu, bo miala od razu mokro jak go widziala na sali.
  • Odpowiedz
Czy jak mam 22 lata, 174-175cm, morda szpetna w------e zakola na skroniach, cichy i spokojny charakter z fobią społeczną i mnóstwem traum po złym traktowaniu ze strony kobiet i społeczeństwa TO czy mam jeszcze szansę ułożyć sobie życie, czy jest jeszcze szansa że uda się znaleźć znajomych i dziewczynę? Czy pogodzić się i już teraz się przygotować do życia odludnego

#przegryw #incel #blackpill
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez swój odstraszający wygląd, niski wzrost i spierdoksową cichą osobność zostałem potępiony i skazany na wieczne męki przez rodzaj ludzki.

Przez kobiety byłem zdradzany i wyśmiewany ale najgorsze co one mi zrobiły jest to że mnie nie chcą. Żadna nigdy nie uznała mnie za atrakcyjnego, żadna mnie nie chciała, zmarnowały mi młodość, każdy inny w młodości ma s--s, randki, romanse, wyjścia ze znajomymi itd. Ja tego nie miałem.

Przez to nie mam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@PozdroPocwicz: Twoje dwa ostatnie pytania nie mają sensu bo liczy się tylko wzrost, morda i linia włosów. Jakby laska miała ze mną być bo mam hajs albo furę to wolałbym być już sam
  • Odpowiedz
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #blackpill #redpill #przegryw #zwiazki #samotnosc #s--s #ciekawostki #takaprawda #stulejacontent

Kobiety nader często idą za facetami w typie bad boya. Od razu dodam, bo często tutaj ludzie lubią stosować nadinterpretację, nie mam tu oczywiście na myśli wszystkich kobiet. Ale jakąś ich część i to niemałą,
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #blackpill #redpill #p...

źródło: temp_file977961215404060064

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: a dlaczego faceci wola durne laski które są seksowne zamiast ogarnięte życiowo i intelektualnie grubaski?
No taka już jest taka nasza natura - facet/kobieta musi nas kręcić
  • Odpowiedz
@Maxior99: Faceci lubią atrakcyjne fizycznie kobiety, a kobiety lubią atrakcyjnych fizycznie facetów, więc tu faktycznie jest symetria. Różnica jednak polega na tym, że my nie lubimy toksycznych wariatek, a co najwyżej je znosimy (zwłaszcza gdy jesteśmy młodzi i myślimy p-----m). Za to kobiety ciągnie do toksycznych dupków jak muchy do gówna, więc nasze natury są różne.
  • Odpowiedz
Jak można w tych czasach nie wierzyć w:
#blackpill
#dickpill
Nawet taki dziadek "kiedyś chad" spod Wrocławia, wie z czym się to wiąże i co jest dla p0lki najważniejsze.
agent733 - Jak można w tych czasach nie wierzyć w:
#blackpill
#dickpill
Nawet taki dz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli zastanawialiście się dlaczego tak ciężko znaleźć dziś kobietę, to ten artykuł jasno to wyjaśnia. Oznacza to, że dla 10 meżczyzn na 100 po prostu zabraknie partnerki. Oczywiście pod uwagę brany jest cały zakres wiekowy, ale skoro mężczyźni zyja statystycznie krócej to tym bardziej mamy przesrane. Realnie pewnie dla 15/100 młodych mężczyzn po prostu nie ma partnerki, bo się nie urodziła.

https://warszawa.naszemiasto.pl/tu-mieszka-najwiecej-singli-miasta-na-mazowszu-w-ktorych/ar/c1-9211415

#blackpill #zwiazki #samotnosc #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach