Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej mirki, mam pytanie, parkowałem pod biedronką i nie wydrukowałem tego biletu, jak wróciłem to za szybą był mandat na 150zł, na mandacie jest wpisany zły nr rejestracyjny (1 cyfra jest inna), czy coś mi grozi jak nie zapłacę i to oleję? Czy jednak próbować skontaktować się z tą firmą?
#mandat #prawo #biedronka
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r3kc4H: jest to wezwanie do wniesienia opłaty dodatkowej ( ͡º ͜ʖ͡º) na ich stronie europark.pl już widnieje opłata na ten nr rejestracyjny (ten błędny) także chyba zapomnę o sprawie, ale ktoś może mieć jakieś problemy chyba, bo będą od niego żądać tego hajsu i w sumie tym się martwię, ale tak tylko trochę.
@silnypoamfie7: jakby się już kontaktować to bez danych osobowych, sama rejestracja oraz paragon na e-mail.

Nie wiem czy będą coś próbować, musieliby kogoś konkretnego zgłosić do sądu, niekoniecznie właściciel pojazdu go używał.

No i nie wiem jak udowadniają czas parkowania, np. były regulaminy, że jest 10 min na opuszczenie parkingu albo pobranie biletu, więc zdjęcie mogło być zrobione akurat wtedy. Nie widziałem by gdzieś opisano jak wyglądają dowody, więc stawiałbym, że