Poleci ktoś w #bialystok firmę do wykonania strony #web, strona ma dotyczyć usług poligraficznych i reklamy ma być świeża i z pomysłem. Dobrze by było żeby miał jakieś portfolio do wglądu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wynajemsamochodu #bmw Czy jakaś wypożyczalnia samochodów w #bialystok ma u siebie BMW 320i Touring lub może któryś Mireczek ma takie auto i może mi je pokazać? Jestem ciekawy czy te 184 kucy da rade uciągnąć te fure i czy weją mi bezproblemowo na tylną kanapę 2x foteliki RWF.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dostałem ofertę najmu za 1390 zł netto z serwisem. W katalogu ta specyfikacja jest za 200k. Nie mam pojęcia jak im sie to kalkuluje :P
  • Odpowiedz
@zioomek: Jak nie rozumiesz co się dzieje to wygląda to głupio. Otóż śpieszę z tłumaczeniem. Panowie najprawdopodobniej spodziewają się w tym miejscu jakiejś kolizji (woda/gaz/elektryka/światłowód/cokolwiek). Pan w wykopie sprawdza ręcznie ostatnią warstwą, jak ją sprawdzi to koparka podbierze i dalej jazda aż do znlezienia właściwego punktu lub wykopania na właściwiwą głębokość. Więcej niż jedna osoba tylko przeszkadzała by w wykopie a koledzy muszą czekać z pracą do wykonania wykopu więc
  • Odpowiedz
  • 0
#bialystok #tenis ktoś wie czy w białym jest jakiś darmowy kort do tenisa, orlik gdzie można się zapisać na godzinę czy cokolwiek?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niedoszly_kierowca: Zdałem za pierwszym razem. Jako że jestem pilotem to z egzaminatorem uderzyłem w temat podróży i koleś w ogóle nie zwracał uwagi na to jak jadę :) zrobiłem błąd na rondzie, raz najechałem na krawężnik po Wordem i nawet nie napisał nic w raporcie. Ogólnie miło wspominam egzamin
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iMarek22: R---------a mnie jak ludzie przyjeżdżają po auto za 1000 czy 3000 i oglądają jak by salonowe brali. Mi jak ktoś zadaje jakieś głupie pytania przez tel. to zwyczajnie robię się chamski, bo nie chcę mieć doczynienia z takim gostkiem na żywo. Auto za 1200 a p---a się targuje, bo tu rdza, ntu coś puka. A puknij się w łeb, wolę nie sprzedać niż z kimś takim handlować
  • Odpowiedz