Gdzie w #bialystok dostanę mozzarellę di bufala? W Lidlu i Biedrze chyba tydzień włoski jest do tego potrzebny. W Tipice się skończyła. W Bi1 będzie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@futbolski: Ma taki delikatny, mleczno-słodki smak. Świetny do pizzy. Powstaje z mleka bawolego a nie krowiego. Palce lizać.
@MrPickles: Dostałem w Selgrosie, akurat promo było ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Bi1 pusta półka.
@AlpejskieMleczko: To właśnie Tipica, dzwoniłem i też im się skończyła.
  • Odpowiedz
Poszukuje akcesoriów do sterownika PLC. Interesują mnie głównie przyciski, lampki i ewentualnie jakieś czujniki. Chciałem zamówić coś przez neta, ale jedyne przyciski jakie znalazłem nie nadają się do montażu na szynie din, chodzi mi o coś takiego:
http://automatyka-sklep.eu/przyciski-xb4
Czy muszę znaleźć jakąś zabudowę przystosowaną do DIN? Jak tak to gdzie tego szukać i jak to isę może nazywać? :D

Ew możecie polecić jakiś stacjonarny sklep w #warszawa, #bialystok
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zuberek1990 chce sobie zrobić tablice do programowania tj. Przycisk i lampki, a potem chce to rozbudowywać pod kątem inżynierki. Czym jest trzymacz cabura? :D bo jak wpisałem w internet to nic nie wyskoczyło
  • Odpowiedz
W Białymstoku ludzie stoją od 3 rano w kolejce żeby kupić bilet na sztukę Hobbit w cenie 350 gr xD ja p------e 10h stać żeby zaosZczedzic Max kilkadziesiąt złoty ( _) #bialystok #heheszki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ktorej trzeba optymalnie przyjsc,zeby zdobyc bilet za 350groszy na "Upior w operze"? :D ktos sie orientuje? Slyszalam, ze ludzie juz sie zbieraja lekko po polnocy,ale dla mnie to przesada xd
#bialystok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobry wieczor #bialystok
gdzie tu się bawić i tańczyć z rigczem, a gdzie bez? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakieś ciekawe lokale warte odwiedzenia?
coś, o czym przyjezdny nie ma pojęcia?
zapraszam do dyskusji
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja p------e jaka ta #koba to gowno od ostatniego czasu. Ciagle jakies zaciecia łacza(jak gram to zatrzymuje całe łącze i jestem zlagowany na chwile) a jak przegladam neta to co jakis czas tez sie zacina(jak chociazby filmiki jakies ogladam lub twitcha), nawet ładowanie stron zacina. Ja p------e
#bialystok
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy mircy z #bialystok co warto zobaczyc w Waszym miescie i okolicach? Nigdy u Was nie bylem, a chcialbym zobaczyc w koncu te niedzwiedzie polarne #pdk
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1989: W Białymstoku to wiadomo: pałac Branickich z ogrodami, kościoły Rocha, Farny, Cerkiew św Mikołaja, rynek z ratuszem, przejść się śladami Zamenhoffa, i pewnie znalazłoby się jeszcze kilka ciekawostek ale jak już wspominali przedmówcy okolice Białegostoku są ciekawsze. Najlepiej wypozyczyć sobie furkę i obadać w okolicy: Choroszcz z letnią rezydencją Branickich i park a także klasztor podominikański i dla odważnych fabryka Moesa czyli obecny szpital psychiatryczny. Podążając dalej w tym
  • Odpowiedz
@1989: W takim razie skoro chcesz ciekawe zadupie to zainteresuj się tematem Wierszalina i prorokiem Iljaszem. Całość mocno ryje beret a poszukiwanie Wierszalina w lasach pod granicą z Białorusią klimatem rozwala banie. Rzut kamieniem stamtąd masz Kruszyniany z naszymi tatarami-patriotami, potomkami Lipków. Jedzenie mają nieziemskie, a prywatnie są mega sympatyczni. Obok ich restauracji masz stary drewniany meczet i mizar. Za pare złotych ktoś od nich oprowadza.
Łap link na temat
  • Odpowiedz