Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#bialystok miastem dla młodzieży i dla ludzi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Damianowski sklonowałeś się?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Poszukuje akcesoriów do sterownika PLC. Interesują mnie głównie przyciski, lampki i ewentualnie jakieś czujniki. Chciałem zamówić coś przez neta, ale jedyne przyciski jakie znalazłem nie nadają się do montażu na szynie din, chodzi mi o coś takiego:
http://automatyka-sklep.eu/przyciski-xb4
Czy muszę znaleźć jakąś zabudowę przystosowaną do DIN? Jak tak to gdzie tego szukać i jak to isę może nazywać? :D
Ew możecie polecić jakiś stacjonarny sklep w #warszawa, #bialystok
http://automatyka-sklep.eu/przyciski-xb4
Czy muszę znaleźć jakąś zabudowę przystosowaną do DIN? Jak tak to gdzie tego szukać i jak to isę może nazywać? :D
Ew możecie polecić jakiś stacjonarny sklep w #warszawa, #bialystok
- 1
@zuberek1990 chce sobie zrobić tablice do programowania tj. Przycisk i lampki, a potem chce to rozbudowywać pod kątem inżynierki. Czym jest trzymacz cabura? :D bo jak wpisałem w internet to nic nie wyskoczyło
Słabo szukasz https://astat.pl/produkt/kable-i-osprzet-kablowy/trzymacz-na-szyne-ts35-samozaciskowy-bto/
Jak dla siebie to lepiej pudełko zrobić czyli pleksi śruby i drewniany blat
Jak dla siebie to lepiej pudełko zrobić czyli pleksi śruby i drewniany blat
No jebnie czy nie jebnie ten deszcz powiedźcie cumple i coleżanki
#bialystok
#bialystok
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@kolczan_prawilnosci: rafal kosno i wszystko jasne
on tez ma swoje uniwersum
on tez ma swoje uniwersum
- 6
@Liwiia No napewno nie stałbym od 3 rano na dworze żeby kupić ten bilet xD
@xXx_perun_xXx: @emcter: @Boroborro: Nie mówię, że to spoko. Ale ludzie potrafią zabijać się o jakiegoś mulastego karpia, albo wystawać przed dostawą pod lumpeksami. Nic dziwnego, że tu jest to samo :D
@kumpek20: Ode mnie poszła uf :P
konto usunięte via Android
- 0
- 0
O ktorej trzeba optymalnie przyjsc,zeby zdobyc bilet za 350groszy na "Upior w operze"? :D ktos sie orientuje? Slyszalam, ze ludzie juz sie zbieraja lekko po polnocy,ale dla mnie to przesada xd
#bialystok
#bialystok
- Gdzie byłaś?
- Na czynie...
- Na jakim znowu czynie? Społecznym?
- Podaj naczynie... Będę wymiotować...
#bialystok #bialystokprzedwczoraj #prl #gimbynieznajo #suchar
- Na czynie...
- Na jakim znowu czynie? Społecznym?
- Podaj naczynie... Będę wymiotować...
#bialystok #bialystokprzedwczoraj #prl #gimbynieznajo #suchar
źródło: comment_5RNQhjBi5ZqFel5rTf35rwFC7Kvi2EaD.jpg
Pobierzdobry wieczor #bialystok
gdzie tu się bawić i tańczyć z rigczem, a gdzie bez? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakieś ciekawe lokale warte odwiedzenia?
coś, o czym przyjezdny nie ma pojęcia?
zapraszam do dyskusji
gdzie tu się bawić i tańczyć z rigczem, a gdzie bez? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakieś ciekawe lokale warte odwiedzenia?
coś, o czym przyjezdny nie ma pojęcia?
zapraszam do dyskusji
@Opportunity: tylko [M]etro
konto usunięte via Android
- 4
@Opportunity Zmiana Klimatu i Metro.
Resztę możesz darować
Resztę możesz darować
Zepsuł mi się port usb w powerbanku xiaomi 10000mAh, wie ktoś gdzie w #bialystok mógłbym go naprawić?
- 1
@100kW: ogarnął byś mi to? płytka raczej jest cała, powerbank działał kiedy się trzymało kabel pod pewnym kątem.
@bercik_symulat: pisz pw, zaraz wychodze z domu to mozna sie styknac gdzies
1
Buza - możesz ją kupić w całej Turcji, Macedonii i… Białymstoku
Słodko-kwaśna, mocno musująca, o drożdżowym posmaku. Do Białegostoku buza zawędrowała wraz z imigrantami z Macedonii, którzy w dwudziestoleciu międzywojennym zaczęli otwierać niewielkie pijalnie, zarażając upodobaniem do musującego trunku okolicznych mieszkańców...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
ja p------e jaka ta #koba to gowno od ostatniego czasu. Ciagle jakies zaciecia łacza(jak gram to zatrzymuje całe łącze i jestem zlagowany na chwile) a jak przegladam neta to co jakis czas tez sie zacina(jak chociazby filmiki jakies ogladam lub twitcha), nawet ładowanie stron zacina. Ja p------e
#bialystok
#bialystok
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@1989: W Białymstoku to wiadomo: pałac Branickich z ogrodami, kościoły Rocha, Farny, Cerkiew św Mikołaja, rynek z ratuszem, przejść się śladami Zamenhoffa, i pewnie znalazłoby się jeszcze kilka ciekawostek ale jak już wspominali przedmówcy okolice Białegostoku są ciekawsze. Najlepiej wypozyczyć sobie furkę i obadać w okolicy: Choroszcz z letnią rezydencją Branickich i park a także klasztor podominikański i dla odważnych fabryka Moesa czyli obecny szpital psychiatryczny. Podążając dalej w tym
@1989: W takim razie skoro chcesz ciekawe zadupie to zainteresuj się tematem Wierszalina i prorokiem Iljaszem. Całość mocno ryje beret a poszukiwanie Wierszalina w lasach pod granicą z Białorusią klimatem rozwala banie. Rzut kamieniem stamtąd masz Kruszyniany z naszymi tatarami-patriotami, potomkami Lipków. Jedzenie mają nieziemskie, a prywatnie są mega sympatyczni. Obok ich restauracji masz stary drewniany meczet i mizar. Za pare złotych ktoś od nich oprowadza.
Łap link na temat
Łap link na temat
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tymczasem Kurier Poranny żyje sensacyjnym doniesieniem o spalonym garnku
Czasem się poważnie zastanawiam kto w ogóle tam pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialystok
Czasem się poważnie zastanawiam kto w ogóle tam pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialystok
























@MrPickles: Dostałem w Selgrosie, akurat promo było ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Bi1 pusta półka.
@AlpejskieMleczko: To właśnie Tipica, dzwoniłem i też im się skończyła.