#bialystok #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Mirasy gdzie w Białymstoku kupię coś takiego? Świecące ;) Na wysyłkę z allegro nie ma czasu xD
#bialystok #kiciochpyta
#bialystok #kiciochpyta
źródło: comment_9KaMRAwyHwAYJlxcjOkp8j7D0x9sVJmx.jpg
Pobierz- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@radek-oryszczyszyn wszystko doskonale wiem ;)
Potężny kopiec. Ostatnio przypadkiem odkryłem to miejsce, z tego co dowiedziałem się to mało kto o nim wie
#bialystok
#bialystok
źródło: comment_lBRLvTtWApI8dyxDXm3ELs41JnpNUf9g.jpg
PobierzGdzie w #bialystok, można pójść pograć w planszówki ze znajomymi. Games United, Gram off on, Xpub, coś jeszcze? Gdzie jest największy wybór?
@TimeyWimey: W Harrym?
@TimeyWimey: Chlopaki pod nazwa Grota organizuja sie dosc czesto "Zabawa polega na tym, że raz, dwa (czasem częściej, czasem rzadziej) organizujemy w wynajmowanym lokalu (Dąbrowskiego 20 lok. 13) wieczory z grami planszowymi. Wybór gier spory, czasem zdarzają się wieczorki tematyczne, czasem imprezowe, zwykle pełna informacja znajduje się w opisie facebookowego wydarzenia.
Zimne napoje czy ewentualne przekąski - każdy przynosi co chce, gorące napoje - czajnik, kawa czy herbata się znajdzie,
Zimne napoje czy ewentualne przekąski - każdy przynosi co chce, gorące napoje - czajnik, kawa czy herbata się znajdzie,
- 1
@PanMieczyslaw: VPN (Np. NordVPN) + Dailymotion
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 44
Nie można jakoś kulturalniej, nie wiem, nieokiełznani Azjaci czy coś?
#heheszki #humorobrazkowy #bialystok #kultura
#heheszki #humorobrazkowy #bialystok #kultura
źródło: comment_RSeyCQRBrVim5WNVNLXeNWTty48pK5SW.jpg
Pobierz- 3
Qrde. Wiedziałem, że żarówka jednowłóknowa i dwuwłóknowa mają inne gniazda i teoretycznie nie da się ich zamienić miejscami lub źle zamontować. Ale że tak samo jest przy jednowłóknowych białej i pomarańczowej dowiedziałem się dopiero jak próbowałem ustalić co jest zepsute w jednej lampie. W jednym i drugim przypadku odrobina siły przekonuje oprawkę że jednak sie da...
Tak przy okazji: co się najeździłem po mieście za rurkową żaróweczką 12V10W 41mm Nawet w autoryzowanym
Tak przy okazji: co się najeździłem po mieście za rurkową żaróweczką 12V10W 41mm Nawet w autoryzowanym
źródło: comment_gN5oC9ECLZvDMejzDKh2irpeE3HhAst0.jpg
Pobierz@dedik: fake, stoi bus i to w miarę nowoczesny. Jedyne co powinno stać z tyłu to żuk, no ewentualnie jakiś stary lublin, a najlepiej to powóz konny
- 2
Mircy potrzebujemy jeszcze dwóch subów, żeby ładną belkę ustawić pod tagiem #jagiellonia Ja wiem #wykopseriousbusiness ale będzie miło, jakby ktoś subnął (dużo tam nie spamujemy). I swoją drogą może jakaś belka ładna pod tagiem #bialystok ? Od razu mówię, że będę usuwał wpisy propozycje z kononowiczem i innymi patostreamami. Jest tu kilku amatorów fotografii - może coś autorskiego?
- 2
@potezny_biskup: udało się! poszukam jakiś ładnych fotek, wrzucę na tag Jagiellonia i które dostanie najwięcej plusów to ustawimy (tak demokratycznie) ( ͡º ͜ʖ͡º)
fontanna na plantach świeci każdego dnia tygodnia, czy tylko w weekendy?
#bialystok
#bialystok
0
Obrabowali właściciela kantoru. W kilka godzin zostali złapani

Białostoccy policjanci zatrzymali czterech sprawców rozboju na właścicielu kantoru. Napastnicy część pieniędzy zgubili na trawniku uciekając do auta. Pozostały łup mundurowi ujawnili w jednym z mieszkań. Dwóch z podejrzanych było już wcześniej notowanych za przestępstwa narkotykowe.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@tylkolurko: 685 cała w remontach jest i chyba dalej są wahadła. Jest jeszcze trzecia opcja przez Michałowo i Narewkę
- 2
@tylkolurko: do bielska tez lepiej jechac przez lewickie juchnowiec wojszki niz zabludow
#bialystok Dzień Teatru Publicznego, bilet za 350 groszy. Wiecie może jak wyglądało to we wcześniejszych latach w Operze? Od której kolejkowano, żeby jeszcze zdążyć?
- 2
@tastesLikeChicken: ludzie podobno ustawiają się od północy
https://poranny.pl/upior-w-operze-za-300-groszy-gigantyczny-tlum-przed-opera-i-filharmonia-podlaska-zdjecia/ar/13169769
https://poranny.pl/upior-w-operze-za-300-groszy-gigantyczny-tlum-przed-opera-i-filharmonia-podlaska-zdjecia/ar/13169769
- 0
@tastesLikeChicken: całą noc raczej trzeba stać było
- 7
Mirki z #warszawa lub #bialystok czy może ktoś poszukuje do zatrudnienia stolarza, albo zna firmę która mogłaby być zainteresowana stolarzem z doświadczeniem?
20 lat doświadczenia w stolarce konstrukcyjnej oraz podłogowej, po części także meblowej, w Polsce oraz za granicą. Znajomość rysunku technicznego, odpowiedniego doboru materiałów, obsługi narzędzi, prawo jazdy kat.B itd.
Jedyne warunki to możliwość zakwaterowania, oraz normalne standardy pracy - czytaj: współpracownicy, którzy wykonują swoje zadania i nie
20 lat doświadczenia w stolarce konstrukcyjnej oraz podłogowej, po części także meblowej, w Polsce oraz za granicą. Znajomość rysunku technicznego, odpowiedniego doboru materiałów, obsługi narzędzi, prawo jazdy kat.B itd.
Jedyne warunki to możliwość zakwaterowania, oraz normalne standardy pracy - czytaj: współpracownicy, którzy wykonują swoje zadania i nie
źródło: comment_4fBnnHMfty9xYEj8fSiAg9YcJQwk8g51.jpg
PobierzSuper, sporo ludzi w parku. Życie jakieś toczy się
#bialystok
#bialystok
źródło: comment_cojJsEuJdP0ZLF9GMoumT5CYIrQJhMXH.jpg
Pobierz@Castellano: dziwne masz mysli kolego
Komentarz usunięty przez autora
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























Przejazd bezpłatny.
#bialystok #podlasie #transport
źródło: comment_nCvp5LPakyovGhpAaVum52mfswZbvlpO.jpg
Pobierz