Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 20
@sultanomariano uściśnij ode mnie łapę temu śmieszkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialystok #komunikacjamiejska
źródło: comment_854mLVj5PHFSzfhiS568LteJqGSa5zKo.jpg
Pobierz- 14
- 22
- 6
#policja #smierc
źródło: comment_vePaAclVmJwPaTap64lih9StYpR1hmeY.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 10
tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_zaerNorhtmGyQqZVSttJPxLvFqKvGS5e.jpg
Pobierz#bialystok #studbaza #matura #rekrutacja
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
3
"Drugie piętro" - reportaż Anny Bogdanowicz
Galeria "Jurowiecka" w Białymstoku - obiekt handlowy wydawałoby się jak każdy inny, a jednak... Okazuje się, że od dłuższego czasu
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Śmierć w galerii

Białystok forum Tragedia w galerii Jurowieckiej: W piątek ok godziny 18 mężczyzna wypadł przez barierkę w Galerii Jurowieckiej.
z- 1
- #
- #
- #
5
WORD w Białymstoku zadał pytanie z rowerzystką w kusych szortach....
Zdjęcie rowerzystki w kusych szortach i pytanie, jak powinien zachować się jadący za nią kierowca - taki żart pojawił się na Twitterze Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
Dzisiaj takie tam dziadowanie.
Niby wczoraj w pociągu trochę odespałem, ale tym razem obudził mnie dopiero budzik o 4:21... niby nic się nie działo, ale dzień męczący.
Pierwsze wrażenie... zimno (ʘ‿ʘ) Normalnie szok. Niby 17°C, a jakoś tak inaczej, niebo zasnute chmurami i powiewy zimnego wiatru. Gdy tuż przed 5 stawiłem się przed domem, to po
źródło: comment_Msd3kS99MGinaAX1OlAloBWqHs27sbkS.jpg
Pobierz- 1
#bialystok
- 0
Czy chociaz raz przemierzyles kultowa ulice Szkolną ugułem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
?????
- Tak 42.9% (30)
- Nie 57.1% (40)
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
490
Jest zarzut dyscyplinarny dla policjanta za brutalną interwencję.

Tutaj powinien znaleźć się opis.
z- 88
- #
- #
- #
Dziś symbolicznie.
Rano pobudka w #bialystok o 4:30, ale nie - nie na bieganie tylko żeby się do końca spakować, pozbierać siebie i dzieci i o 6 rano opuścić kwaterę by zdążyć na pociąg. Nawet na śniadanie nie było czasu ¯\_(ツ)_/¯
Dobrze, że w pociągu klima i pełna kulturka, jajecznica na szynce szybko poprawiła humory - i potem już trzeba się tylko przesiąść w Częstochowie... i dojechać do
źródło: comment_gth8fP1j3ZtxowCcVMzGBXEjk1nn5wbG.jpg
Pobierz- 2




















#bialystok