367104,52 - 14,21 - 5,09 = 367185,22
Dzisiaj takie tam dziadowanie.

Niby wczoraj w pociągu trochę odespałem, ale tym razem obudził mnie dopiero budzik o 4:21... niby nic się nie działo, ale dzień męczący.

Pierwsze wrażenie... zimno (ʘʘ) Normalnie szok. Niby 17°C, a jakoś tak inaczej, niebo zasnute chmurami i powiewy zimnego wiatru. Gdy tuż przed 5 stawiłem się przed domem, to po
enron - 367104,52 - 14,21 - 5,09 = 367185,22
Dzisiaj takie tam dziadowanie.

Niby wcz...

źródło: comment_Msd3kS99MGinaAX1OlAloBWqHs27sbkS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do mieszkancow #bialystok

Czy chociaz raz przemierzyles kultowa ulice Szkolną ugułem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

?????

  • Tak 42.9% (30)
  • Nie 57.1% (40)

Oddanych głosów: 70

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joze: Praktycznie codziennie jak z liceum wracałem, dopiero jakoś w połowie drugiej klasy się dowiedziałem, że mieszka tam konon. Raz nawet miałem do niego dowóz z pracy xD
  • Odpowiedz
367453.81 - 9.05 = 367444.76
Dziś symbolicznie.

Rano pobudka w #bialystok o 4:30, ale nie - nie na bieganie tylko żeby się do końca spakować, pozbierać siebie i dzieci i o 6 rano opuścić kwaterę by zdążyć na pociąg. Nawet na śniadanie nie było czasu ¯\_(ツ)_/¯

Dobrze, że w pociągu klima i pełna kulturka, jajecznica na szynce szybko poprawiła humory - i potem już trzeba się tylko przesiąść w Częstochowie... i dojechać do
enron - 367453.81 - 9.05 = 367444.76
Dziś symbolicznie.

Rano pobudka w #bialystok o ...

źródło: comment_gth8fP1j3ZtxowCcVMzGBXEjk1nn5wbG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach