Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0
@Mega_Smieszek Jaga straciła flagę Siarki
@ktojestkto: gadasz głupoty, nie taki był powód.
- 0
Czy warto przeprowadzić się do Białegostoku?
Czy to miasto ma dużo do zaoferowania dla młodych osób?
Celuję w stanowiska menedżerskie i kierownicze w firmach produkcyjnych.
#bialystok
Czy to miasto ma dużo do zaoferowania dla młodych osób?
Celuję w stanowiska menedżerskie i kierownicze w firmach produkcyjnych.
#bialystok
- 4
@esdain: Średnio, jak na miasto takiej wielkości, tak bym powiedział. Nie ma tragedii, ale zarówno finansowo, jak i perspektywy są lepsze na zachodzie- Ameryki nie odkrywam xD
@esdain klasycznie, zarobić ciężko ale życie jest lajtowe. Firm produkcyjnych kilka jest, jak masz doświadczenie to powyżej 4k powinieneś wydoić. Wszędzie blisko ale też gęsto ludzi. Normalnie ruch nie jest wielki ale o 8 czy 16 to ja się nie zapuszczam do miasta autem ( ͡° ͜ʖ ͡°) drogi mamy prawie wszystkie nowe, wszędzie praktycznie ścieżki rowerowe. Niektóre osiedla mają słaby dojazd rowerem ale to i tak
Czy ktoś z #bialystok i okolice zakładał u siebie klimatyzację w domu? I czy mógł by podzielić się jak wyglądają koszty. Lub też ktoś kto już założył i jest zadowolony z usługi mógł by mi polecić jakąś firmę/czlowieka który to zrobi.
#pytanie #klimatyzacja #pomocy
#pytanie #klimatyzacja #pomocy
źródło: comment_VnYJwKZ8SZXw3c0DJrRs0YjBtiuXOCZv.jpg
Pobierz@Pan_kurczak mieszkania całego nie schłodzą na pewno ale duży pokój w mieszkaniu spokojnie. ja zamówiłem ARIELLI AM-H12A4 i jestem zadowolony, w czwartek na zewnątrz było ponad 30 a ja w zamkniętym pokoju miałem 22 stopnie.
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 10
#bialystok tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_PqPheUdhPYOR0ZV01uotCAVWICCYakoc.jpg
PobierzCzy mi się wydaje czy w quick burgerze w #bialystok znowu wszystko podrożało :C
- 1
@detreomycyna: "
- ty janusz, mało zarabiamy coś na tym biznesie
- spokojnie grażynko, zaraz coś się wykombinuje
.
- ty janusz, mało zarabiamy coś na tym biznesie
- spokojnie grażynko, zaraz coś się wykombinuje
.
- 1
@detreomycyna:
@100kW:
@detreomycyna:
@Vein:
Jak częściej mają zamknięte niż otwarte, to muszą czymś nadrobić.
@100kW:
@detreomycyna:
@Vein:
Jak częściej mają zamknięte niż otwarte, to muszą czymś nadrobić.
@tluczek_do_kartofli: usuń konto
- 0
@tluczek_do_kartofli: jak chcesz saloniki to sobie ogarnij lounge buddy aplikacje, albo jakas spoko karte kredytowa
- 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
- 9
Zdałem sobie sprawę za co chyba najbardziej lubiłem pracę na nocki ʕ•ᴥ•ʔ
Za widoki, wracam właśnie do domu i jest mega Piękna Pogoda (。◕‿‿◕。)
Kij z tego że przesypiałem większość
Za widoki, wracam właśnie do domu i jest mega Piękna Pogoda (。◕‿‿◕。)
Kij z tego że przesypiałem większość
@McDermott: Pracuje na nocnej zmiane od 4 lat. Zaczynam o 20:30 a koncze o 5:45. Wracajac do domu i widzac tych wszystkich ludzi spieszacych sie do pracy sprawia mi wielka radosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Lethal_Alpaca: ja bym się z-----ł :P pracowałem kiedyś w systemie trójzmianowym, pracując na nocki nie ma się żadnego życia
Hej #bialystok ktoś wie gdzie jest otwarty jakiś sklep spożywczy? Poza żabkami :)
- 0
- 19
tramwaj na wiadukcie Dąbrowskiego
#bialystok #komunikacjamiejska, tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
#bialystok #komunikacjamiejska, tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_87klmkj7Qhea4TjSNgrQfjvM2mPft20u.jpg
Pobierz- 2
@orfan: Rosjanie wysadzili ten wiadukt w 1915 roku
- 3
@WielkaPesaNarodowa: pomyliłem się, były przecież dwa :)
źródło: comment_icpoaTaQHdwL77RAKab1y0A7H96RirKs.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@acctim: najlepszy był wysyp policjantów w komentarzach na porannym
- 0
@detreomycyna: a wcale sie nie dziwie
debile sie ciesza "ale fajnie i szybko go zawinal" xD zamiast zachowac sie jak czlowiek, podac podstawe, powiedziec ze szukaja kogos i niestety musza wylegitymowac (nawet pijany to zrozumie, chyba dociera taki argument) to lepiej o---------c jakis szajs.
gdyby naprawde to byli grozni bandyci to typ by nie wyciagnal telefonu, nie pytalby o cokolwiek tylko zwyczajnie s--------l albo dla swietego spokoju by wyciagnal jakis
debile sie ciesza "ale fajnie i szybko go zawinal" xD zamiast zachowac sie jak czlowiek, podac podstawe, powiedziec ze szukaja kogos i niestety musza wylegitymowac (nawet pijany to zrozumie, chyba dociera taki argument) to lepiej o---------c jakis szajs.
gdyby naprawde to byli grozni bandyci to typ by nie wyciagnal telefonu, nie pytalby o cokolwiek tylko zwyczajnie s--------l albo dla swietego spokoju by wyciagnal jakis
#bialystok ile średnio płacicie za wynajem garażu i ile za miejsce parkingowe w podziemnym?
Zawsze mnie zastanawiała ta nasza megalomania przemysłowa. Nie zakład, ale zakłady; co tam fabryka gdy tu są fabryki!
#bialystok tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
#bialystok tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_wOh9opHnn8kwG6cdMRDVlXIjwo72y79Y.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@orfan dokładnie - teraz to Forte jest
Kilka lat temu szukałem szafy na szerokość wnęki, znalazłem jedną na eBay, idealnie centymetr luzu na stronę. Przywieźli, patrzę na naklejkę na kartonie, made in Poland fabryka mebli Forte Białystok. Aż łezka się w oku zakręciła, popiłem Żubrem i uświadomiłem sobię że jednak nie tęsknię
- 5
#bialystok robie rozdajo kabla hdmi 15m ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak komus potrzeba to niech sie kuma, moze byc dla horej curki. mi juz nie potrzebny a nie chce mi sie uzerac z januszerka na olx
- 0
Jest jakiś warsztat w #bialystok w którym mógłbym na szybko klimę ogarnąć? Sprężarka poszła orać łąki niebiańskie.
- 2
od strony Olsztyna- duzo lepsza trasa od Mragowa niz od Ostroleki, "akalic" Bialegostoku nie znam xD
- 1
@EstradaOrNada: Zależy co chcesz pozwiedzać - mazury czy kurpie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam obydwie drogi poza odcinkiem Łyse - Myszyniec i wolałbym zdecydowanie tędy jechać. Krajówka jest bardziej cywilizowana a wieś bardziej wiejska ale drogi są po remontach.

























jebnie zaraz burza?