Czy warto przeprowadzić się do Białegostoku?
Czy to miasto ma dużo do zaoferowania dla młodych osób?
Celuję w stanowiska menedżerskie i kierownicze w firmach produkcyjnych.

#bialystok
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@esdain: Średnio, jak na miasto takiej wielkości, tak bym powiedział. Nie ma tragedii, ale zarówno finansowo, jak i perspektywy są lepsze na zachodzie- Ameryki nie odkrywam xD
  • Odpowiedz
@esdain klasycznie, zarobić ciężko ale życie jest lajtowe. Firm produkcyjnych kilka jest, jak masz doświadczenie to powyżej 4k powinieneś wydoić. Wszędzie blisko ale też gęsto ludzi. Normalnie ruch nie jest wielki ale o 8 czy 16 to ja się nie zapuszczam do miasta autem ( ͡° ͜ʖ ͡°) drogi mamy prawie wszystkie nowe, wszędzie praktycznie ścieżki rowerowe. Niektóre osiedla mają słaby dojazd rowerem ale to i tak
  • Odpowiedz
@Pan_kurczak mieszkania całego nie schłodzą na pewno ale duży pokój w mieszkaniu spokojnie. ja zamówiłem  ARIELLI AM-H12A4 i jestem zadowolony, w czwartek na zewnątrz było ponad 30 a ja w zamkniętym pokoju miałem 22 stopnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zdałem sobie sprawę za co chyba najbardziej lubiłem pracę na nocki ʕʔ

Za widoki, wracam właśnie do domu i jest mega Piękna Pogoda ()


Kij z tego że przesypiałem większość
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@detreomycyna: a wcale sie nie dziwie
debile sie ciesza "ale fajnie i szybko go zawinal" xD zamiast zachowac sie jak czlowiek, podac podstawe, powiedziec ze szukaja kogos i niestety musza wylegitymowac (nawet pijany to zrozumie, chyba dociera taki argument) to lepiej o---------c jakis szajs.

gdyby naprawde to byli grozni bandyci to typ by nie wyciagnal telefonu, nie pytalby o cokolwiek tylko zwyczajnie s--------l albo dla swietego spokoju by wyciagnal jakis
  • Odpowiedz
Kilka lat temu szukałem szafy na szerokość wnęki, znalazłem jedną na eBay, idealnie centymetr luzu na stronę. Przywieźli, patrzę na naklejkę na kartonie, made in Poland fabryka mebli Forte Białystok. Aż łezka się w oku zakręciła, popiłem Żubrem i uświadomiłem sobię że jednak nie tęsknię
  • Odpowiedz
#bialystok robie rozdajo kabla hdmi 15m ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak komus potrzeba to niech sie kuma, moze byc dla horej curki. mi juz nie potrzebny a nie chce mi sie uzerac z januszerka na olx
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@100kW: w Mońkach od wlotu od Ełku do przejazdu kolejowego: 23minuty. I potem na wyjeździe jeszcze ok 7. Kto te wahadła i tymczasowa organizacje ruchu planował to ja nie wiem
  • Odpowiedz
Jest jakiś warsztat w #bialystok w którym mógłbym na szybko klimę ogarnąć? Sprężarka poszła orać łąki niebiańskie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EstradaOrNada: Zależy co chcesz pozwiedzać - mazury czy kurpie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam obydwie drogi poza odcinkiem Łyse - Myszyniec i wolałbym zdecydowanie tędy jechać. Krajówka jest bardziej cywilizowana a wieś bardziej wiejska ale drogi są po remontach.
  • Odpowiedz