@Pizza1212: Największy problem jest z MUX8. U mnie telewizor z tunerem często łapie kanały a telewizor z wbudowanym DVB-T w ogóle nie wyświetla nic, oprócz listy programów i programu telewizyjnego.
  • Odpowiedz
Hej Mirki, czy w #bialystok jest jakiś car sharing typu #traficar albo coś w tym stylu? W ostateczności jakiś wynajem bryczki albo muła na minuty? Będę musiał się o 6 rano w niedzielę dostać z rodziną na dworzec, a widzę że wtedy szykuje się soczysta ulewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

368115,58 - 15,06 = 368100,52
Ech, przez te upały znowu mało nie zapomniałem o dopisaniu biegu ()

Dzisiaj wstałem po nieco krótszym śnie (poniżej 5 godzin), ale wciąż dość rześki. Koty znowu żądały uwagi - nie było wyjścia, trzeba było nakarmić, popieśkać… i powalczyć z wyrywaniem pieprzonego kleszcza u młodszej co mi zajęło tyle czasu, że wystartowałem dopiero równo o 5 rano (ʘʖ̯ʘ)

Już zapowiadał się
enron - 368115,58 - 15,06 = 368100,52
Ech, przez te upały znowu mało nie zapomniałem ...

źródło: comment_yUC4GgQW8H83rgPhTazUvp0wbyEuL3s4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki gdzie w Białym znajdę sklepy z wentylatorami/wiatrakami stojącymi na ziemi? Objechałem dziś Leroye,Castoramy EuroRTV i podobne ale wszystko, dosłownie wszystko wykupione!
#bialystok
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z jakiego fajnego miasta w polsce wlasnie mirkujecie mireczki? ;))) ja z Wroclawia

odpowiadac smialo

#wroclaw #krakow #poznan #lodz #gdansk #szczecin #bialystok #bydgoszcz #lublin #katowice #ankieta #pytanie

Wybierz miasto zamieszkania

  • Wrocław 19.3% (402)
  • Kraków 16.4% (342)
  • Gdańsk 10.0% (209)
  • Poznań 11.9% (247)
  • Katowice 8.8% (184)
  • Szczecin 6.4% (134)
  • Łódź 9.9% (206)
  • Białystok 5.5% (114)
  • Lublin 7.3% (151)
  • Bydgoszcz 4.4% (92)

Oddanych głosów: 2081

  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będzie lało czy nie będzie?
#bialystok

Grey mouse hard hugged by chad

  • Będzie 26.7% (12)
  • Nie będzie 73.3% (33)

Oddanych głosów: 45

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak interweniuje policja w #bialystok - wszystko nagrała kamera http://www.wykop.pl/ramka/4999087/brutalna-interwencja-policji-w-bialymstoku/
Rzucili na ziemię, zakuli w kajdanki, na głowę założyli kask zabezpieczający zarezerwowany dla osób agresywnych, tych co gryzą, plują, czy mogą zrobić krzywdę sobie. - Potraktowano mnie jak bandytę, tylko dlatego, że nie miałem dowodu osobistego - mówi Marek Karpiuk. Dodaje, że prócz guza na głowie i pękniętego zęba, zostało mu poczucie krzywdy i strach przed policją.

Chciałem sam wrzucić,
Barham - Tak interweniuje policja w #bialystok - wszystko nagrała kamera http://www.w...

źródło: comment_Qp8De1KsEI8sx3YikHZBiq2xODEkLUf7.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barham no taaaak, policja zła i z nudów przyjechali porzucać sobie chłopem po betonie. Jest jeszcze ktoś tak upośledzony, że w coś takiego wierzy? Dajcie już te kamerki na mundury, to obywatel będzie zesrany przy każdym legitymowaniu, bo musi uważać na każde słowo i będzie się go karać za wszystko, a nie jak do tej pory.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@abrakadabra125: może policja nie taka zła ale uwierz mi że są tam typy co dla jakiejś choropojetej statystyki potrafią nie takie cuda robić, aby tylko był zatrzymany, naczelnik zadowolony, komendantowi w tabelce się zgadzało. Debili robiących na siłę nie brakuję.
Jest też druga strona medalu, czyli społeczeństwo, coraz bardziej roszczeniowe, które ma tylko prawa, obowiązków już nie. Są setki sytuacji, gdzie policja ma prawo żądać dokumentu lub podania danych, a
DorodnyTucznik - @abrakadabra125: może policja nie taka zła ale uwierz mi że są tam t...
  • Odpowiedz