Pytanie o internetowe sklepy z regionalnymi książkami i gadżetami (kubki, smycze itd).
Tak jak są strony jak folkstar.pl czy kaszubski czec.pl, to znacie może ich odpowiedniki z innych regionów Polski? Jakieś np. kurpiowskie, góralskie, śląskie czy miastowe szczecińskie lub z innego miasta?
Przykładowe tagi dla zasięgu:
#slask #gory #bialystok #szczecin #krakow #poznan #warszawa
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halo #bialystok i mityczne #podlasie - czy możecie polecić jakąś fajną miejscówkę na 2 tygodnie wakacji z dwójką małych dzieci gdzieś na podlasiu, na wsi, nad jeziorem, rzeczką, itp. Chodzi o spokojne spędzenie 10 dni bez turystów z warszawy :)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlpejskieMleczko: ja zgadzam się z tym że ropa jest ok i że to dobra alternatywa, ale wolę kupić po 4 zł od lokalsa niż samemu się bujać gdziekolwiek (a teoretycznie w weekendy jestem w Sokółce więc mógłbym wyskoczyć 15km do Kuźnicy). I nie wierzę że w 3-3.5h obrócisz (google maps pokazuje 1.5h z centrum w jedną stronę, więc musiałbyś w 30 min się odprawić w dwie strony i zatankować a
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szukam #praca #bialystok na kierowcę kat. b (byle nie kurier ale od biedy się zgodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ktoś wie gdzie szukać? Może być za granicę, może być po kraju. Byle góra dwa dni w trasie. Może któryś Mirek kogoś szuka, szukam pracy do końca września, bo studia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteś żądnym przygód poszukiwaczem? Może to właśnie Ciebie szukam ! Poszukiwany bikerek o numerze : 85526. Ostatnio widziany o godzinie 2:12, dnia 20 czerwca na stacji składowa/pogodna. Dla znalazcy bikera przewidziana nagroda. Ów rower nie znajduje się na żadnej stacji biker, byłam ostatnią osobą, która go wypożyczyła. Mimo to zaginął. Rower widmo ? Nie sądzę ! Białostoczanie pomóżcie odzyskać mi wiarę w to miasto i jego mieszkańców !
#bialystok #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dominiko_: rower byl wypożyczony na moje konto. Na stacji nie bylo wolnych miejsc, nie umielismy ze znajomymi otworzyc tego zamka na kod, wiec zostawilismy go po prostu na stacji i kliknelismy zwróć. Moja głupota..
  • Odpowiedz
Poszukuję geodety, ale nie byle jakiego! Takiego, który przyjedzie i korzystając ze swojej magicznej laski z GPS pokaże mi gdzie są rogi działki, tak wiem, każdy geodeta ma teraz magiczną laskę, ale nie każdy ma ludzkie ceny :> Potrzebuję takiego, który mi to zrobi bez papierkologii, bez "wytyczania granic" bez "okazywania granic" sąsiadom i wójtowi, tylko przyjedzie i pokaże mi gdzie się kończy moja działka za "kilka stówek" a nie za "kilka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weźcie mi powiedzcie co robic, rower do stacji włożony, była lampka, dźwięk, dzwoniłem do nextbike, ale nie, włożyłem do nie dedykowanej stacji, w systemie go nie ma, co nas to obchodzi, może kiedyś go zabierzemy xDD
A potem muszę się odwoływać od kwoty którą zabiorą w tym czasie kiedy rower.

Ile tysięcy będzie? XDDD

#pomocy #nextbike #bialystok #warszawa
#miejskirower #wykop
Pizza1212 - Weźcie mi powiedzcie co robic, rower do stacji włożony, była lampka, dźwi...

źródło: comment_smXGV280q3hhsuGrdUYJAAvypek8Kj7p.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bialystok #ciekawostki

Wypatrzony na obwodnicy jakoś pod koniec maja. TomTom własne StreetView robi, czy to np do aktualizacji map i znaków na nich?

Bo tak coś kojarzę, że jechał po fragmencie DK19 która tu odrobinę zmieniła ostatnio swój przebieg przez Bia

I tak coś kojarzę, że ulicę oddali do użytku w listopadzie 2018, a przebieg na mapach oficjalnie będzie zmieniony dopiero od początku 2020
totalski - #bialystok #ciekawostki 

Wypatrzony na obwodnicy jakoś pod koniec maja....

źródło: comment_W2wCFgjmkovVoaH5BQ0phiLdKSmyNNmd.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach