W innych miastach też macie tak dewastowane rowery miejskie ? Czy tylko w #ostrowwielkopolski ludziom tak o--------a?
(Dam trochę tagów innych miast które przyjdą mi do głowy dla zasięgu i porównania także sorry jak dam jakieś miasto gdzie rowerów nie ma ale nie mam prawa o tym wiedzieć)
#kalisz #plock #bydgoszcz #bialystok #leszno #gniezno #konin #
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Kostan32 Płock. Wydaje mi się że jest co raz gorzej. W tamtym roku większość rowerów była sprawna. W tym roku na 5 wypożyczeń 1 raz mam rower w pełni sprawny. Szczytem było jak raz okazało się że hamulce nie działają w manetce to jeszcze po naciśnięcie kierownicy poleciała mi na dół. Prawie wyjechałem pod samochód. Teraz sprawdzam wszystko przez wzięciem roweru. Hamulce, opony, kierownicę.
  • Odpowiedz
@Killua: No patologia jeżdżąca na tych rowerach jest najgorsza nie mogę patrzeć kiedy jadą 15 letnie Sebki w bluzach Jp i o----------ą przeróżne rzeczy z tymi rowerami tacy ludzie powinni być rażeni prądem kiedy tylko spróbowałyby dotknąć tego rowera.
  • Odpowiedz
  • 0
#bialystok
Ktoś zna jakieś.busy które kursują na trasie Lotnisko Modlin-Bialystok? Żak, Plusbus i PKP sprawdzone, niestety nic nie pasuje.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukkar: Jedz pociagiem i na centralnej przesiadz sie na kolejke do Modlina. Kiedys tylko tak jezdzilam na Okecie i wychodzilo szybciej niz te busy wszystkie.
  • Odpowiedz
@emcter: To Piasta jakieś moce przyciągania piorunów ma :/ Mieszkałem na leśnej to nie pamiętam żeby tak blisko n----------o, tutaj mieszkam rok i to już kolejny raz :/
  • Odpowiedz
Ja już wiem, że gdy dostaje takie smsy to pogoda będzie super. Natomiast jak ich nie dostaję, to znaczy, że mogę się spodziewać burzy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecicie jakiegoś porządnego blacharza? Do odbudowy pas przedni. Zastanawiałem się nad grycukiem, ale szukam jeszcze jakiś sprawdzonych alternatyw.
#bialystok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach