Wpis z mikrobloga

@zulka138: ograniczyli wstęp do 999 widzów, żeby nie organizować imprezy masowej i zaoszczędzić na ochronie. Tylko szkoda, że wcześniej nie informowali o tym fakcie więc mnóstwo ludzi (w tym ja) odeszło spod stadionu
  • Odpowiedz
@aut91: wlasnie czytam na ten temat na oficjalnej stronie. Tam w sumie jest napisane, ze beda dostepne trzy sektory na prostej. Az mnie dziwi, ze nie rozdawali darmowych wejsciowek, zeby ograniczyc mozliwosc wystapienia takiej sytuacji jak ta.
  • Odpowiedz
@zulka138: też dziś przeczytałem komunikat na stronie o "dostępnych trzech sektorach" i już się spodziewałem, że może do tego dojść ale:

1. sam komunikat nie wskazuje ile dokładnie osób się zmieści i trudno się spodziewać, by każdy zainteresowany obliczał czy da radę wejść

2. organizuje się sparing połączony z prezentacją drużyny przed sezonem i chyba można było założyć, że chętnych może być więcej niż
  • Odpowiedz
@aut91: Tak, zgadzam sie, ilość dostępnych miejsc dla przecietnego kibica to nic nieznacząca liczba. Ja pamietam w poprzednich latach ta prezentacja druzyny nie cieszyla sie jakims ogromnym zainteresowaniem, ale ponad 1000 osob zawsze bylo i mielismy dostępny cały stadion a nie tylko trzy sektory. To chyba tylko w tym roku klub zrobil taka komedie.
  • Odpowiedz
@aut91: ale nawet poinformowanie o tym, ze wejsc moze 972 osob niczego nie rozwiazuje bo po 1 to skad ja mam wiedziec ile osob przyjdzie, po 2 jak wczesnie mialbym przyjsc zbey wejsc? 10 wystarczy? nie? to o 9:50? a moze mam sie #!$%@? z hoolsami o miejsce w pierwszym szeregu kolejki?
  • Odpowiedz