W-----a mnie to że na każdego kto sprzeciwia się lgbtqwery jest od razu nazywany narodowcem, kibolem itp itd. A prawda jest taka, że w Białymstoku protestują zwykli mieszkańcy.
#bialystok
#bialystok
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_Q9xS1i3LGjIJv8TS9lwu9R4mmpdYBD7P.jpg
Pobierz
źródło: comment_PjNPjpPxsZdPE57HPwJl8KukOclGpP59.jpg
Pobierz
źródło: comment_w99LkQ8odcyVs7WNgH7y2cvdXi8jLynp.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
(-‸ლ)