W-----a mnie to że na każdego kto sprzeciwia się lgbtqwery jest od razu nazywany narodowcem, kibolem itp itd. A prawda jest taka, że w Białymstoku protestują zwykli mieszkańcy.
#bialystok
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 62
Właśnie idę w marszu, to co się działo na początku to jakaś masakra. Kontrmanifestacja rzucała petardami w ludzi..... Płakać mi się chce od tej nienawiści. Widziałam małego chłopca któremu leciała krew z nogi ludzie!! #lgbt #bialystok
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4gN4x: gosciu zapytał jakiegoś chłopaka który obserował marsz co mysli o reakcji policji a ten uważa, ze no słuszna bo blokowanie marszu jest nielegalne, zdziwiony zapytał potem czy az taka skala byla potrzebna to usłyszał, ze no jestesmy na wschodzie wiec tu chyba jednak taka jest potrzebna jak widać. xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
marsz w obronie disco polo już ruszył? jak tak to jest jakiś stream?
#bialystok
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach