Mirki, też tak macie że dzwoniąc na infolinie Nest Banku nie macie w ogóle żadnego sygnału i po około 10s Was rozłącza?

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@belzeb: nie jest tylko do zastrzegania. Z telefonów komórkowych często nie da się zadzwonić na numery 80X, dlatego zawsze podają stacjonarny (który defacto przekieruje na główną infolinię).

Wiele razy dzwoniłem, więc izi
  • Odpowiedz
  • 2
Ile idzie przelew z belgijskiego konta na polskie konto walutowe? BNP PARIBAS>ING walutowe?
#ing #bank
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@atheling-bunghole-unlade Simplicity masz dożywotnio za darmo, masz zbieranie punktów u partnerów mastercarda, masz w razie potrzeby chargeback, możesz zarejestrować się do masterpassa i mieć bilety do kina po 10 złotych.
Jeżeli wydajesz parę tysiaczków miesięcznie to możesz wziąć z Citi kartę World, gdzie jest darmowa, jeżeli wydasz nią 400zł/msc. W innym wypadku kosztuje 18zł za miesiąc.
  • Odpowiedz
#mbank na pierwsze konto - wady, zalety? Ogólnie rzecz biorąc mocno kusi mnie oferta (chodzi o konta młodzieżowe/student itp) i byłem niemalże zdecydowany... zanim przejrzałem ostatnie opinie internautów w tym Mirków. Naprawdę jest tak tragicznie i problemy są tak powszechne? Bo nie spotkałem się z jakąś krytyką ze strony znajomych, a stosunkowo sporo osób korzysta. A jeśli nie oni, jaką alternatywę polecicie? Słyszałem, że warty uwagi jest #millenium
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoddamnElectric: Z Millennium korzystam i jest naprawdę spoko, w dodatku jest program poleceń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny minus to bandyckie opłaty za przewalutowanie, ale od tego jest revolut no i podobno blokują krypto. Obsługa klienta jest ok.
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: mBank po prostu jest jednym z najpopularniejszych banków na wykopie, więc logicznym jest to, że najwięcej przeczytasz złego o nim na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak jest awaria w jakimś małym banku to nikt na wykopie o tym nie pisze xD
  • Odpowiedz
Jeśli w niedalekiej przyszłości 1-3 lata planujecie zaciągnąć kredyt hipoteczny, warto zbudować pozytywną historię kredytową w bazie Biura Informacji Kredytowej. Informacja o spłaconych dotychczas zobowiązaniach pozytywnie wpłynie na kwestię udzielenia Wam kredytu oraz na warunki, na jakich zostanie on udzielony. Niższa marża sprawi, iż na przestrzeni długości trwania kredytu hipotecznego (może to być nawet 30 lat) zaoszczędzicie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Bezkosztowym sposobem na zbudowanie pozytywnej historii w BIK-u jest darmowy kredyt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, korzysta ktoś w swoim banku z dopasowanych informacji handlowych? Przydaje się to? Czy wyłączyć to w p---u tak jak zrobiłem to już ze zgodami marketingowymi? Chodzi o bank Millennium.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam niezawodnego sposobu na wypłacanie pieniędzy z Karty Kredytowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przez Revolut, Monzo, DiPocket nie chce bo po zasileniu i odrazu zleceniu przelewu zablokuja konto. Co polecacie? Musi to być transakcja bezgotówkowa a nie gotówkowa bo jest spora prowizja.
#bank #banki #pieniadze #finanse #kredyt #revolut
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Chcielibyśmy za jakiś czas wziąć z przyszłą żoną kredyt hipoteczny na jakieś 400-600 tys. zł. Ona zarabia trochę ponad 5k netto - umowa na czas nieokreślony. Ja przez ostatnie dwa lata - umowy zlecenie w dwóch różnych firmach. Rachunki za nie wynosiły od 3,5k-11,5k netto (z dietami itp. do 15 k). Posiadam również kilka hektarów ziemi rolnej, którą dzierżawię (dochód roczny 1,5k). Jest szansa ubiegać się w moim przypadku o taki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kogzbogz zdolność powinna być bez problemu, a bank weźmie umowy zlecenie pod uwagę :) najważniejsze, żeby była stabilność (ostatnie 6mcy/ poprzedni rok)
Jak coś, chętnie pomogę więc jak chcesz to pisz priv :)
  • Odpowiedz
No witam bankowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) #banki #bank #aliorbank

Potrzebuję kont osobistych PLN i EUR najlepiej z jedną kartą do obu kont, atrakcyjnego kursu wymiany walut, konta oszczędnościowego i apple pay. Jest coś lepszego od Alior Banku? Tam zapłacę 5 zł miesięcznie za to wszystko (jeśli nie wydam 300 zł kartą w miesiącu). Mam 22 lata jak coś.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach