Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pozyczka #bank #banki

Dodaje z anonimowych bo trochę wstydzę się. Istnieje jakaś szansa na to by uzyskać kredyt/pożyczkę w banku bez zaświadczenia o dochodach i bez oficjalnej umowy o pracę?

Pracuje jako wolny strzelec, na miesiąc w ostatnim roku wychodziło tyle że moje dg zawiesiłem i nigdzie nie udokumentowałem swoich dochodów. Nie mam żadnych kredytów/pożyczek na głowie, nie mam żadnej historii zadłużeń. Ale muszę skądś 'skombinować' pieniądze - na już, na cito.

Kontaktowałem się z moim bankiem i stwierdzili że karty kredytowej to oni nie wydadzą bez zaświadczenia o dochodach lub umowy o pracę.

Chcę zaciągnąć pożyczkę/kredyt w ludzkiej instytucji a nie u lichwiarza - nie jestem do tego stopnia zdesperowany by narobić sobie długów w parabankach?

Słyszał ktoś o 'ludzkich' ofertach banków albo instytucji które mają rekomendację KNFu? Wiem że z perspektywy banku to wygląda jak udzielanie pożyczki jakiemuś randomowi, no ale nic nie poradzę na moją sytuację finansową...

Chodzi o jakieś 2000zł, czyli niewielkie pieniądze.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 2000 zł to dostaniesz w jakimś Vivus itp. Wymagają tylko czystego BIK a skoro nie miałeś długów itp., to przejdziesz weryfikacje. Żaden bank nie da na gębę, chyba że przelewasz od lat wynagrodzenie i sami Ci zaoferują kredyt na oświadczenie (bo widzą regularne wpływy).
  • Odpowiedz