Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

prawa_reka_sorosa
- 267

Lipathor
- 25
@prawa_reka_sorosa: UUUUUUUUUU antykatolicyzm

arekarek
- 83
@prawa_reka_sorosa: aż strach plusować
Popełniłem dzisiaj swój pierwszy donos.
Mam już dosyć. Mieszkam koło osiedla domków jednorodzinnych i naprawdę, dwa, trzy kominy potrafią zasmrodzić całe osiedle. Zadzwoniłem na straż miejska, zaznaczając, że nie wiem czy coś z tym zrobią ale dom pod tym adresem, kopci gryzącym dymem na całe osiedle. Zgłoszenie przyjęli. Zaczynam tępić trujów.
#smog #bydgoszcz #zdrowie #bagiety #strazmiejska
Mam już dosyć. Mieszkam koło osiedla domków jednorodzinnych i naprawdę, dwa, trzy kominy potrafią zasmrodzić całe osiedle. Zadzwoniłem na straż miejska, zaznaczając, że nie wiem czy coś z tym zrobią ale dom pod tym adresem, kopci gryzącym dymem na całe osiedle. Zgłoszenie przyjęli. Zaczynam tępić trujów.
#smog #bydgoszcz #zdrowie #bagiety #strazmiejska
Komentarz usunięty przez moderatora
- 522
@AdelbertPeel: i bardzo dobrze. To jedyna szansa na to, że coś się zmieni.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@maaniek19: Wiesz ja tak napisałem bo u mnie na osiedlu było sporo takich kiedyś, ale jak podszedłeś i powiedziałeś co i jak to powiedzieli spoko i przenieśli się dalej. Oczywiście zdarzają się też tacy co cię wyśmieją.
- 2
@Ogar_Ogar: @Krysztal: @MJToshi: @maaniek19: @Anty_Chryst: @CzarnyOwiec: zadzwoniłem, bagietmajstrzy szybko się zjawili i rozgonili towarzystwo. podejrzewam że mandatu nie dostali tylko spisanie ale jest spokój. z tego co widzę to ta miejscówka jest za dobra. mają widok na główną drogę dojazdową do osiedla jednocześnie sami będąc dość niewidocznym także słyszałem jak obsrani wrzucali niedopite piwko do kosza. trzeba będzie policjantów poinstruować
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Lej_Te_Cole: Wiesz co nie tylko..To jest akurat strzelba na zwyczajne gumiaki ale waga jest dobra więc na szkolenia się nadaje :) Doskonała jest na mecze jakieś zbiorowiska itp.
@Gacek2k17: siema cumplu z firmy.
Ostatnio miałem cały tydzień szkolenia z mossbergow. Piekne szkolenie to było, niezapomne go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio miałem cały tydzień szkolenia z mossbergow. Piekne szkolenie to było, niezapomne go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
- 1
#pech #motoryzacja #ubezpieczenie #samochody żule ukradli w nocy kratkę ściekową, dozorca nie upilnował - bach koło do wymiany. Tak oto miasto Kalisz wita ludzi. Uprzedzę, nie było widać tej dziury w porannym słońcu i na szczęście jechałem wolno. #bagiety wezwane.
źródło: comment_tdude9FUs8H0FFRSBOYVCTaGUyXrYyaw.jpg
Pobierz- 1
@Jestem_Tutaj: kontrole policji przeszedłem 2 krotnie - zasłaniając to ręką. Przeglądu już się nie udało zrobić i musiałem kupić zamiennik. Który jest ciulowy i na dziurach odpala długie, na skręcie w lewo odpala długie... i lata jak głupi. Na szczęście znalazłem skodę na "składowisku" i mam już oryginał za 20zł (stargowałem :D) aaaaa tłumik też urwałem pod domem :D mając v8 mpi
- 1
@Jestem_Tutaj: najlepsze, ze jak urwałem tą wajchę to rolnik do mnie (była 8 rano - początek pracy) to już se pan dzis nie pojeździsz. Na co zawołałem wkręt i wkrętarkę - mina gościa bezcenna. Porobiliśmy tą skodą nie jednego ziomka w bmw :)) - ona idzie jak dzika!
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
1759
Tajemnica zawodowa na wyciągnięcie ręki prokuratora. Zmiana w procedurze.

Prokurator będzie mógł wydobyć od adwokata poufne informacje o jego kliencie bez pytania sądu o zgodę.
z- 175
- #
- #
- #
- #
Na początku lipca byłem świadkiem jazdy pod prąd kilku samochodów na DK7, co nagrałem na filmie i wysłałem na e-mail KSP. Wczoraj dostałem maila od prowadzącego sprawę, że nie ma mowy o pouczeniach i mają już dane wszystkich kierowców, z czego jeden już przyjął mandat. Gość poinformuje mnie jak zakończy całe postępowanie. Czuję się dobrze człowiek (ʘ‿ʘ) zwłaszcza że nie liczyłem że w ogóle się odezwą w tej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@dzidek_nowak: nie mówię o dzieciach, tylko o starych. nie chodzą już tyle i nie kradną, a dzieci dopiero za jakieś 5-7 lat zaczną chodzić po okolicy i kraść drobne rzeczy i sprzedawać na złomie
@dzidek_nowak: pieniądze pewnie idą na wódkę /Miński z mety
- 4
Hej @Moderacja @wykop w jakis sposob blokuje/utrudnia dodawanie pasków TVPiS z generatorów? To nie tylko moja ocena .. problemu technicznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udaje się nieliczny pasek wrzucić jako załącznik z linka https://pasek-tvpis.pl
#kiciochpyta #pytanie #cenzura #bagiety #policja
#kiciochpyta #pytanie #cenzura #bagiety #policja
@widmo82: Okej ale z jakiej strony tworzyłes te paski?
- 0
- 35
- 16
@ondraszek: "taki stres kobiecie w ciąży" xDDDDDD Do takich osób policję bez żadnych skrupułów należy wzywać. Kradzież to kradzież, a co za różnica w jakiej skali...
- 21
@ondraszek: Powinna, zgadzam się z tym, ale jeśli nie jest to należy się do pewnych zasad stosować. Na straganie to jest co innego, gdzie ci na to ktoś pozwala jako element zachęcający, ale supermarket jednak się rządzi innymi prawami.
4
Gliniarze mają dość! - Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów

No to kiedy to wreszcie pierd....e?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ten_typ_sie_patrzy: to wojskowa policja, więc wykonują wszelkie czynności jak Policja, tylko wobec żołnierzy. Generalnie, niezła fucha - masz wszystkich w dupie, regulamin i ustawy zamiast mózgu, nikt nie podskoczy, każdy NIBY czuje respekt, ale za plecami walą bekę. Pod ciągłym ostrzałem obelg od pijanych NSRów ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyżyjesz się jako policjant i jako żołnierz!
@Ten_typ_sie_patrzy p-------------e zolnierzy i mieszane patrole z policja
- 13
konto usunięte via Android
- 3
- 0
@michaml9995: Jeszcze nie ma komentarzy wyzywających cię od morderców?





















