Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1385
Popełniłem dzisiaj swój pierwszy donos.
Mam już dosyć. Mieszkam koło osiedla domków jednorodzinnych i naprawdę, dwa, trzy kominy potrafią zasmrodzić całe osiedle. Zadzwoniłem na straż miejska, zaznaczając, że nie wiem czy coś z tym zrobią ale dom pod tym adresem, kopci gryzącym dymem na całe osiedle. Zgłoszenie przyjęli. Zaczynam tępić trujów.
#smog #bydgoszcz #zdrowie #bagiety #strazmiejska
  • 55
  • Odpowiedz
@AdelbertPeel: z domami jednorodzinnymi to jest prościzna, wyobraź sobie jak palą byle gównem w jakiś kamienicach. I wiesz co, straż miejska gówno zrobi albo gówno chce zrobić, bo się pyta o nr mieszkania xD #!$%@?, widzę że jakiś podejrzany dym z jednego komina i śmierdzi, jak mam rozpoznać mieszkanie jakie to jest?
  • Odpowiedz
widzę że jakiś podejrzany dym z jednego komina i śmierdzi, jak mam rozpoznać mieszkanie jakie to jest?


@Wynoszony: Musisz dokonać prowokacji - sprzedawać co tydzień innemu mieszkańcowi farbowany opał w okazyjnej cenie. Poznasz po kolorze dymu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziwię, że niby wybory zaraz, niby jesienią, a więc problem świeży, a kandydacie tak jakoś o smogu dużo nie mówią, a jak mówią, to wkontekście samochodów,
  • Odpowiedz
A nie wie ktoś może co można zrobić na wsi? Tam nie ma czegoś takiego jak straż miejska, a policja się pewnie tym nie zajmuje. Niby wieś, a dzisiaj myślałem, że się uduszę w pewnym momencie. Strach myśleć co będzie zimą
  • Odpowiedz
A nie wie ktoś może co można zrobić na wsi?


@Docnt: Na tej stronie piszą, że musisz bezpośrednio na komórkę do wójta dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°). No nie dosłownie. Generalnie pozostaje liczyć, że taki ktoś po wizycie urzędnika się po prostu przestraszy i opamięta, ale na złapanie na gorącym uczynku nie ma co liczyć.

https://polskialarmsmogowy.pl/polski-alarm-smogowy/jakwygrac/szczegoly,jak-zglosic-palenie-smieci,26.html
Co zrobić, gdy w
  • Odpowiedz