Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 83
@rozowyslonikx: i co? tego nie naciągniesz na darmowe żarcie? xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gzymspiwniczny: Jak jesteś 8/10 to może zagadają do ciebie jakieś szare myszki, 9-10/10 to masz szansę na inicjatywę ze strony kobiet 7-8-8,5/10, 10/10 plus hublot na łapie i lgną do ciebie wszystkie.
Jeśli jesteś 6-7/10, czasem uśmiechnie się z politowaniem do ciebie jakaś tłusta locha.
Poniżej 6/10 nie istniejesz na rynku pierwotnym i pozostają ci tylko przeruchane resztki po chadach, ewentualnie dzieciate po 30-stce bądź skrajnie brzydkie pasztety z borderline'm.
Jeśli jesteś 6-7/10, czasem uśmiechnie się z politowaniem do ciebie jakaś tłusta locha.
Poniżej 6/10 nie istniejesz na rynku pierwotnym i pozostają ci tylko przeruchane resztki po chadach, ewentualnie dzieciate po 30-stce bądź skrajnie brzydkie pasztety z borderline'm.
- 2
@Emnesti no to mamy odpowiedź na pytanie dotyczące braku par wielu Mirków, którzy jednocześnie określają się jako 6/10.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć, wpadłem na taki pomysł, żeby założyć konto na swoim telefonie używając numeru brata (za jego zgodą, brat nie korzysta z tindera). W ten sposób dostałbym na nowo boosta. Usunąłbym konto na swoim numerze, a gdy po paru tygodniach konto na numerze brata "spadłoby" w rankingu Tindera i nie dostawałbym par, usunąłbym je i założył znowu na swoim mając tym sposobem znowu boosta.
Czy ktoś z was próbował czegoś podobnego? Jak efekty?
Czy ktoś z was próbował czegoś podobnego? Jak efekty?
@RudyLemur oprócz numeru telefonu zbierają też inne dane, takie jak e-mail, id urządzenia (na to może pomóc factory reset), IP, dane ze zdjęć i opisu. Jeżeli zrobisz tak raz i zadbasz żeby cała reszta była inna, to zadziała. Ale czy więcej to wątpię - zgodnie z GDPR dane na temat konta są trzymane 3 miesiące od usunięcia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania nie czytają wykopu i żyją szczęśliwi
- 21
BezwzględnaNiewiasta: @NadmiarNiedoboru: kisne jak widze typiary, które kojarze czy ze studiów czy z pracy z korpo wstawiające teraz gdy maja 30-35 lat fotki slubne ze swoimi Mariuszkami. Te kamienne twarze gdy beciak sie do nich przytula xD Typiary, które kilka lat wczesniej robiły za 2-3 laskę w haremie biurowego chada xd Niektore sa nawet na tyle wredne, ze nie usuwaja z fb/insta fot jak tenże Oskarek obłapia je gdzies
Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czy to jest normalne? Gadam z naszymi rodaczkami to w ich przypadku konwersacja ogranicza się do jakichś banalnych rzeczy. Już pomijam fakt, że niektóre jedyne co mają to zdjęcie i tyle, bo są takie które zachęcają swoim opisem a i tak nic z tego nie wychodzi i często po prostu to ja muszę ciągnąć konwersację, a księżniczki odpowiadają jednym max 3 słowami.
Natomiast Ukrainki to zupełne
Natomiast Ukrainki to zupełne
@MrocznyZiemniak: Otóż nie, nie jest to normalne. Ja się z tym spotykam bardzo rzadko, zazwyczaj rozmowa jest zupełnie normalne.
@MrocznyZiemniak: Poznales te dziewczyny i co z tego, miales jakikolwiek kontakt fizyczny z nimi?
Bebech to jest no go, dla dziewczyn raczej, nawet to grubsze oddają sie tym chudszym
Bebech to jest no go, dla dziewczyn raczej, nawet to grubsze oddają sie tym chudszym
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2351
@AnonimoweMirkoWyznania:
Czytając tą niesamowitą opowieść spodziewałem się tutaj innego czasownika
pykaliśmy sobie w gałe
Czytając tą niesamowitą opowieść spodziewałem się tutaj innego czasownika
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Pozytywny_gosc: a nie "zlamales" czasem nogi? bo moze to byla sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
https://www.youtube.com/watch?v=DirtxCHLmU4
https://www.youtube.com/watch?v=DirtxCHLmU4
@Pozytywny_gosc: to do dobrej zabawy tez trzeba byc PUA? Jezu zaraz nie będzie można wyjść na miasto bo to bedzie PUA.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pozytywny_gosc: bynajmniej doświadczony, XD BYNAJMNIEJ
Komentarz usunięty przez autora
Mówią, że kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, nie mają honoru. Gdyby tak było, pisałyby pierwsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki
konto usunięte via Android
- 2
@AlienFromWenus honor to nie to samo co w------e ego, ale co kobieta może o tym wiedzieć
#tinder #badoo
zauważyliście, że ślicznotka nigdy nie zagada pierwsza, a brzydka prawie zawsze? Wszystko rozchodzi się o ryj. #changemymind
zauważyliście, że ślicznotka nigdy nie zagada pierwsza, a brzydka prawie zawsze? Wszystko rozchodzi się o ryj. #changemymind
@Chicane: zależy do kogo ma zagadać xD
konto usunięte via iOS
- 2
@Chicane: jakbyś był chadem to zagada
- 512
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1005
@Marek_Rekus: Lepiej walić konia niż rurę, jestem w takim wieku i po tylu doświadczeniach z kobietami, że jakoś ten brak ruchania dzisiaj przeżyję xD
- 739
@Marek_Rekus: @TwujKoshmar: @Marek_Rekus: widzicie, pryszczate spermiarze, niektórzy z nas kierują się w życiu pewnymi zasadami, ale możecie tego nie wiedzieć, skoro OP jest wg was frajerem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 26
@jazmojegopokoju: a nie bylo wczoraj czasem ze ta para po prostu pomaga tam ludziom i to normalne ze maja takiego dzieciaka na rekach, ktos tlumaczyl to
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pytanie do bardziej obeznanych. Gdzie szukacie dziewczyn do #sponsoring? Wiem o istnieniu eamore chociażby, ale chętnie poszerzyłbym swoją wiedzę w tym temacie.
#divyzwykopem #tinder #badoo #randkujzwykopem
#divyzwykopem #tinder #badoo #randkujzwykopem
- 9
@Makavlani: jak zaproponujesz odpowiednio dużą sume to i pod kościołem coś znajdziesz. Najwiekszą konwersje bedziesz miał na stronach pokroju sponsoraszukam, dz, erodate itp.bo po to te strony głównie powstały. Jak masz czas to możesz bawić sie w szukanie na tinderze, badoo, ig czy nawet fb. Ale przygotuj sie na stawki 1k za spotkanie i wyżej. Na stronkach ogłoszeniowych co mają dział "matrymonialne" mozesz tez probowac ale 90% wiadomosci bedziesz miał
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ok incelu, spróbowałeś terapii, byłeś u modnego barbera, odwiedzasz siłownię.
Dalej narzekasz?
A próbowałeś hipnozy incelu? A wiesz że marynarkę zapina się tylko na dolny guzik? To na pewno to, jak kobiety zobaczyły wszystkie guziki zapięte w marynarce to nic dziwnego, że cię olały. No nie mówiąc już o tym, że źle dobrałeś kolor paska zegarka do butów IN CE LU
Dalej narzekasz?
A próbowałeś hipnozy incelu? A wiesz że marynarkę zapina się tylko na dolny guzik? To na pewno to, jak kobiety zobaczyły wszystkie guziki zapięte w marynarce to nic dziwnego, że cię olały. No nie mówiąc już o tym, że źle dobrałeś kolor paska zegarka do butów IN CE LU
źródło: comment_1659519899VDoMZU56bF5sMsWPpVtKqQ.jpg
Pobierz- 2
@Pozytywny_gosc: No to po co tam są dwa guziki? Rozpinanie dolnego guzika raczej sugeruje, że ktoś dobrał zły rozmiar i bebech mu się nie mieści xD
@harold97: Cieszę się, że tak dobrze mnie znasz, ale nie odreagowuj na mnie za to, że po (strzelam) 30 latach wchujagrania obudziłeś się z ręką w nocniku, że Ci łatwiej spodnie przez głowę zakładać. Jeśli cały Twój rozwój fizyczny zamyka się na schudnięciu do 60 kilo i CAŁYCH trzech latach siłowni to szacun. Ja obejrzałem dwa filmiki dzikiego trenera i raz bylem na dziale fitness w Decathlonie i powiem Ci,
Kobiety: Obrzydliwe faceciki! Oceniacie nas tylko po wyglądzie, a my nie jesteśmy lalkami! Mamy dużo do zaoferowania, dobre serce, czułość, troskliwość, super charakter, przestańcie oceniać nas po wyglądzie i traktować przedmiotowo!!!
Również kobiety: Hahaha Beka z Kaśki! Ona jest taka brzydka w porównaniu do mnie i myśli że ma szansę u CHADA? Takiego wała, Chad wróci do mnie w podskokach i rzuci tego paszteta, beka z niej. Przecież ona jest taka brzydka,
Również kobiety: Hahaha Beka z Kaśki! Ona jest taka brzydka w porównaniu do mnie i myśli że ma szansę u CHADA? Takiego wała, Chad wróci do mnie w podskokach i rzuci tego paszteta, beka z niej. Przecież ona jest taka brzydka,
źródło: comment_16595196415NgjXEkTNJHZrPf6oiTzwx.jpg
PobierzMamy dużo do zaoferowania, dobre serce, czułość, troskliwość, super charakter,
@Pozytywny_gosc: i te bajki opowiadane przez kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
































#badoo