• 0
Ile się czeka żeby znowu można głosować na Badoo? Od ostatnich głosów minęło prawie 24 godziny, a dalej nie mogę głosować. Dawniej się czekało 12 godzin, a teraz???

#badoo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gzymspiwniczny: Jak jesteś 8/10 to może zagadają do ciebie jakieś szare myszki, 9-10/10 to masz szansę na inicjatywę ze strony kobiet 7-8-8,5/10, 10/10 plus hublot na łapie i lgną do ciebie wszystkie.
Jeśli jesteś 6-7/10, czasem uśmiechnie się z politowaniem do ciebie jakaś tłusta locha.
Poniżej 6/10 nie istniejesz na rynku pierwotnym i pozostają ci tylko przeruchane resztki po chadach, ewentualnie dzieciate po 30-stce bądź skrajnie brzydkie pasztety z borderline'm.
  • Odpowiedz
Cześć, wpadłem na taki pomysł, żeby założyć konto na swoim telefonie używając numeru brata (za jego zgodą, brat nie korzysta z tindera). W ten sposób dostałbym na nowo boosta. Usunąłbym konto na swoim numerze, a gdy po paru tygodniach konto na numerze brata "spadłoby" w rankingu Tindera i nie dostawałbym par, usunąłbym je i założył znowu na swoim mając tym sposobem znowu boosta.
Czy ktoś z was próbował czegoś podobnego? Jak efekty?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RudyLemur oprócz numeru telefonu zbierają też inne dane, takie jak e-mail, id urządzenia (na to może pomóc factory reset), IP, dane ze zdjęć i opisu. Jeżeli zrobisz tak raz i zadbasz żeby cała reszta była inna, to zadziała. Ale czy więcej to wątpię - zgodnie z GDPR dane na temat konta są trzymane 3 miesiące od usunięcia.
  • Odpowiedz
BezwzględnaNiewiasta: @NadmiarNiedoboru: kisne jak widze typiary, które kojarze czy ze studiów czy z pracy z korpo wstawiające teraz gdy maja 30-35 lat fotki slubne ze swoimi Mariuszkami. Te kamienne twarze gdy beciak sie do nich przytula xD Typiary, które kilka lat wczesniej robiły za 2-3 laskę w haremie biurowego chada xd Niektore sa nawet na tyle wredne, ze nie usuwaja z fb/insta fot jak tenże Oskarek obłapia je gdzies
  • Odpowiedz
Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czy to jest normalne? Gadam z naszymi rodaczkami to w ich przypadku konwersacja ogranicza się do jakichś banalnych rzeczy. Już pomijam fakt, że niektóre jedyne co mają to zdjęcie i tyle, bo są takie które zachęcają swoim opisem a i tak nic z tego nie wychodzi i często po prostu to ja muszę ciągnąć konwersację, a księżniczki odpowiadają jednym max 3 słowami.
Natomiast Ukrainki to zupełne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makavlani: jak zaproponujesz odpowiednio dużą sume to i pod kościołem coś znajdziesz. Najwiekszą konwersje bedziesz miał na stronach pokroju sponsoraszukam, dz, erodate itp.bo po to te strony głównie powstały. Jak masz czas to możesz bawić sie w szukanie na tinderze, badoo, ig czy nawet fb. Ale przygotuj sie na stawki 1k za spotkanie i wyżej. Na stronkach ogłoszeniowych co mają dział "matrymonialne" mozesz tez probowac ale 90% wiadomosci bedziesz miał
  • Odpowiedz
Ok incelu, spróbowałeś terapii, byłeś u modnego barbera, odwiedzasz siłownię.

Dalej narzekasz?

A próbowałeś hipnozy incelu? A wiesz że marynarkę zapina się tylko na dolny guzik? To na pewno to, jak kobiety zobaczyły wszystkie guziki zapięte w marynarce to nic dziwnego, że cię olały. No nie mówiąc już o tym, że źle dobrałeś kolor paska zegarka do butów IN CE LU

P.....c - Ok incelu, spróbowałeś terapii, byłeś u modnego barbera, odwiedzasz siłowni...

źródło: comment_1659519899VDoMZU56bF5sMsWPpVtKqQ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harold97: Cieszę się, że tak dobrze mnie znasz, ale nie odreagowuj na mnie za to, że po (strzelam) 30 latach wchujagrania obudziłeś się z ręką w nocniku, że Ci łatwiej spodnie przez głowę zakładać. Jeśli cały Twój rozwój fizyczny zamyka się na schudnięciu do 60 kilo i CAŁYCH trzech latach siłowni to szacun. Ja obejrzałem dwa filmiki dzikiego trenera i raz bylem na dziale fitness w Decathlonie i powiem Ci,
  • Odpowiedz
Kobiety: Obrzydliwe faceciki! Oceniacie nas tylko po wyglądzie, a my nie jesteśmy lalkami! Mamy dużo do zaoferowania, dobre serce, czułość, troskliwość, super charakter, przestańcie oceniać nas po wyglądzie i traktować przedmiotowo!!!

Również kobiety: Hahaha Beka z Kaśki! Ona jest taka brzydka w porównaniu do mnie i myśli że ma szansę u CHADA? Takiego wała, Chad wróci do mnie w podskokach i rzuci tego paszteta, beka z niej. Przecież ona jest taka brzydka,
P.....c - Kobiety: Obrzydliwe faceciki! Oceniacie nas tylko po wyglądzie, a my nie je...

źródło: comment_16595196415NgjXEkTNJHZrPf6oiTzwx.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach