Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze miałem bekę z #boomer ale po latach bije się w pierś i przynazje im racje - chłop to ma być zwykły, prosty chłop bez udziwnień.
2022 uświadomił mi jak duża jest skala kompleksów wśród mężczyzn i jak bardzo podatni są na bycie idealnym, dążenie do wymyślonych standardów żeby przypodobać się kobietom. Dochodzimy do sytuacji, w której chłopy:
- chcą jechać do Chin na operacje łamania kości żeby uzyskać kilka cm więcej dla kobet
- chcą iść w transmaxxxing albo gaymaxxxing bo nie akceptują siebie
- operacja szczęki żeby była bardziej kwadratowa
- przeszczep włosów (nie masz idealnej linii włosów to zakolak patrzcie go1!!!)
- musisz mieć płaski brzuch bo inaczej ulaniec (grubsza kobieta ok, ale ty musisz być wysportowany)
- siłownia bo kobiety lubią "lekki zarys mięsni"
- perfumy, które podobają się kobietom
Szanowałbym gdyby ktoś to robił szczerze, uczciwie dla siebie ale tak nie jest. Wszystko żeby spełniać narzucone zawyżone standardy a potem okazuje się, że coś nie pykło albo nawet po tym słabo na rynku matrymonialnym i jest samobój. SZANUJE W OPÓR gości, którzy mimo wszystkich wad i tak mają wyj3bane i nie przejmują się niczym. To jest prawdziwa męskość, niezależność. Dla wielu jak nie jesteś top modelem chadem hunter eyes szczęka brzytwa to nie ma sensu żyć xD


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631d99dfa08746cacf4447d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zawsze miałem bekę z #boomer ale po...

źródło: comment_1662892786fMW41oh9J3VIBqs8NQVZWD.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Ryshe: Łamią kości piszczelowe i czasem też udowe i na miejsce wstawiają metalowe wstawki. Można uzyskać mniej więcej 15cm, ale jest to drogie i pół roku albo rok jeździsz na wózku. Potem będziesz wyższy, ale proporcje mogą być #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To wszystko głupota bo po takim przeszczepie włosów, wydłużaniu nóg, operacji ryja czy tam nie wiadomo jakich zabiegach wygląda się nienaturalnie. Już widziałem efekty takich przeszczepów włosów. Lepiej goście wyglądali jak mieli zakola, oczywiście w swoim wieku a nie mówimy tu o pierwszej młodości.
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: Oczywiście że tak. Jak gość ma 170 cm wzrostu to nie ma co z niego robić 185 bo już na pierwszy rzut oka będzie widać nienaturalne proporcje, co jak sądzę spowoduje error w mózgu różowej. A rozwiązanie jest proste, niski mężczyzna to też dla niego niskie kobiety i nie ma sensu patrzeć na jakieś bezsensowne wymagania min. 180cm wzrostu.
  • Odpowiedz
@daro1: Co do przeszczepu włosów to zależy w jakiej klinice. Są takie przeszczepy, gdzie serio to dobrze wygląda. Moim zdaniem mimo wszystko mało który facet wygląda dobrze z zakolami czy z łysą głową. Do tego trzeba mieć warunki. Ja na przykład bez włosów wyglądałbym bardzo źle.

Co do wzrostu no to właśnie te proporcje są zaburzone, ale wydłużenie o te 5 czy czasem 10 nie będzie aż tak źle wyglądać.
No
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: Sam nie wiem, zobacz na Samca Alfa albo Vincenta na ich kanałach bo oni zdaje się robili przeszczep, tylko nie wiem gdzie. Trochę za bujna czupryna ale jak kto woli. Czy to się kobietom podoba to nie wiem. Natomiast co do niskich facetów, zobacz jak w realu ludzie się parują. Niscy dobierają sobie właśnie również niskie dziewczyny. No właśnie dla mnie sprawa jest dość dziwna, niska dziewczyna z wysokim gościem?
  • Odpowiedz
yolo: O pierwszych 4 słyszałem tylko w legendach, a pozostałe rzeczy to jakieś super proste podstawy: nadwagi warto nie mieć nieważne co i sam też lubię tylko szczupłe, siłownia wbrew temu co mówią marketingowcy branży nie jest potrzebna żeby być aktywnym i sobie nawet ten lekki zarys mięśni zrobić, a perfumy wiadomo, że wybierasz pod osoby które chcesz żeby przyciągało jak będą je wdychać, taka ich rola, więc wybiorę takie co
  • Odpowiedz