Wpis z mikrobloga

żałuje w #!$%@? jednej rzeczy, ludzie którzy nie mają z kim iść na wesele to próbują szukają tu na wypoku czy innym spotted.
Skończyły mi się potencjalne wesela, było aż 3 (hehe odludek, nolife) i #!$%@? ani jednego #!$%@? razu nie próbowałem szukać. Nawet na badoo i tinder ludzie piszą że szukają kogoś do towarzystwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tfwnogf #badoo #tinder
  • 26
@CloudSpanner: lepsze niż siedzenie całe wesele wąsatym wujkiem i chlanie 6 godzin. Lepiej probować się z kimś poznać co najwyżej spędzisz 6h gadając z kimś o dupie marynie lepsze to niż chlanie.
@TheOneWhoKnocks: co masz na myśli mówiąc "idź do klubu ze znajomymi i zaproś nieznajomą" co zrobić i z kim mam to zrobić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@CloudSpanner: i #!$%@? lepiej spróbować niż nie, no cóż nie jedyna byłaby zarzygana. Ok gorzej jakby łatwo ktoś ją odbił, #!$%@? dopiero teraz o tym pomyślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Polinik: mam lepsze wyjście jak idziemy w te stronę! znaleźć szosowego #rozowepaski ustawić się na jakiś przelot tak ze 200km przed weselem dzięki temu trochę się poznać, a na weselu można już bardziej na luzie spędzić ten czas. Tak wiemy marzenia się nie spełniają, pozostało tylko wegetować na tym szarym świecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Polinik: zaskoczę Cię, rozmawiał, a nawet może nauczy ruszać się na parkiecie. Nigdy nie powiedziałem że szukam gadżetu do roweru, każdy zwykły rozowypasek może Ci dać rozmowę, nauczyć tańczyć czy cokolwiek innego ale jedna na miliard może dać Ci wspólnie spędzony czas na śmiganiu na szosie.
@TheOneWhoKnocks: hehehehe, to żeś teraz #!$%@?ł. Znalezienie rowerowej mirabelki która chciałaby jechać na ustawkę 100km graniczy z cudem. Aż takiego szczęścia w życiu nie mam, prędzej mnie meteoryt #!$%@? niż taką znajdę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: inne rzeczy też są ważne i miłe nigdy nie powiedziałem że nie ale jednak co rower i wspolnie spędzony urlop w postaci zwiedzania z siodełka świata, a nie gnicie na plaży czy w muzeach. jasne na plaże na urlopie można skoczyć o 16 czy 18 jak się zrobi 200km, na dyskotekę też można skoczyć wieczorem ale zgadnij tak po 200km szosą :D
weź pod uwagę że w polsce jest sezon