Taka sytuacja. Poznajesz loszke. Starasz się o jej względu. Powiedzmy że dochodzi dopiero do stosunku po 2-3 tygodniach, mimo że próbowałeś wcześniej. Wchodzicie w związek i nasuwa się temat poprzednich współżyć partnerki, wychodzi na to że zdarzyło jej się pójść do łóżka na 1-3 randce. Czyt. Chadowi dala od razu a ty musisz robić pajacyki przez jakiś czas. Co robisz?
#tinder #badoo #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac:

Przypomnienie że nie ma czegoś takiego jak Przegryw/Wygryw a szczęście zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Nie ważne ile masz kasy na koncie, nie ważne jakie laski ruchasz szczęście musisz znaleźć w sobie a tylko wtedy i wyłącznie osiągniesz sukces życiowy.


Resztę już przeleciałem tylko wzrokiem na szybko.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreek: kiedys wysmialem swoją, sytuacja taka, siedzimy na ławce, rozmawiamy, a ona po chwili o jakims facecie co obok przechodził ze niby ładny, ale za niski (170 mysle)

Parsknąłem smiechem bo ona miała 158

Caly dzień jej dogryzalem ze może przecież jak na czoło napluć jak bedzie na przeciwko... Ale byla wkurzona. Ale zaparta w swoim... Juz nalezy do grona eks...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zgodzę się, dużo właśnie "średniaków" a nawet failed normie żyją w wyparciu i to bluepillowe wyparcie próbują wciskać nam. I sytuacja nie wygląda tak od tysięcy lat- kilkanaście lat temu średniak (nawet przegryw 2/10!) mógł kogoś znaleźć, a z kolei obecna sytuacja idzie w złym kierunku
  • Odpowiedz
@interpenetrate: to takie copium dla przeciętnych mężczyzn, że jak to kupią to będą mieli większą ilość par (tzn kilka, a nawet kilkanaście zamiast jednej lub zera), i rzeczywiście tak jest, ale te pary tak samo jak te kilka, które mieli wcześniej, nie odpiszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Umówiony na dwie randki z #badoo nie trzeba być giga chadem zeby poruchać #blackpill

Mogę zdać relację ze spotkań i oczywiście #rozowypasek będzie płacił za Siebie a potem będzie niszczona (ang. destroyed) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba być pewnym siebie i umieć w small talk a wszystkie różowe wasze... (σ ͜ʖσ)
#tinder
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faktycznie na świecie jest mało milionerów którzy ruchają młode 20 letnie modelki


@comamtuwpisac: No a dużo? W Polsce masz 35 tysięcy milionerów. To bardzo mały procent całego społeczeństwa. Twój proces myślowy o wyjściu z przegrywu przez zostanie bogaczem jest mniej więcej na poziomie rady życiowej, żeby jeść dużo jabłek, bo są zdrowe i oczyszczają.
  • Odpowiedz
Założyłem kilka dni temu konto na Badoo, z czystej ciekawości. Seduszkowałem jak leci, bo nie chciało mi się czytać opisów profili. Wynik? Ponad 150 par i jeszcze więcej polubień - nie wiem czy to dużo czy mało. Jakość jednak dużo gorsza niż na Tinderze.
- wiele dziewczyn ma już dzieci, o czym nie wspomina na profilu. Na Tinderze zawsze jest to w profilu, nigdy nie byłem tym faktem zaskoczony
- częściej nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nuckelavee: a jakie masz staty na tinderze? Jakie miasto i czy z subskrypcją? Można narzekać na różne rzeczy, ale finalnie i tak najważniejsza jest szeroka baza użytkowników. Zamiast badoo lepiej było sprawdzić fb randki, bo wypada gdzieś pomiędzy, a przyzwoicie dowozi jak na coś w 100% darmowego (in minus ciężko im idzie banowanie scamów, ale przynajmniej są ewidentne). Tinder był świetny, jak w goldzie dostawało się te 5 superlajków dziennie
  • Odpowiedz
Siedzieć na wykopie i na Badoo to wstyd poniżenie brak znajomych i z------e psychiczne
#badoo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach