Wpis z mikrobloga

Wypadłam z rynku matrymonialnego przeszło 3 lata temu. Jestem ciekawa jak się sytuacja zmieniła w tym czasie. Czy w ogóle coś się zmieniło? Mam koleżanki, które przez te 3 lata odpuściły sobie szukanie i ciągle są same, chyba powoli się z tym godzą. Dlaczego ludzie latami szukają drugiej połówki? Czy oczekiwania rózowych i niebieskich jakoś się zmieniły? Interesuje mnie zarówno perspektywa #rozowepaski jak i #niebieskiepaski
inb4 nie planuję zmiany gałęzi, czysta ciekawość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam takiego niebieskiego, że go pilnuję, bo ze świecą takich szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowypasek #niebieskipasek
  • 28
@girlsgowild Ale ja nie pytałem o przemyślenia tylko po co Ci głowa. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Odpowiedź co do tego czemu i czego ludzie szukają jest analogiczna tylko tam nie chodzi o głowę a inna część ciała.
@girlsgowild no ja to 30+, jak sobie wyobrazasz stabilizacje z byle kim? xd


@hsossd: No to trochę fastfood xd Nie wiesz, że ktoś jest byle kim zanim nie spróbujesz, a nie próbujesz, bo nie chcesz tracić czasu. A szukając fwb kobiety szukające czegoś konkretnego przechodzą koło nosa. I koło się zamyka.

@wmw987: No od czego? :P
@girlsgowild: ludzie są #!$%@? albo odwalają z czasem dziwne akcje. Niektórzy nawet nie nadają się do związków, inni mają za sobą jakieś dziwne #!$%@? historie.

To naprawdę duże szczęście jeśli się jest relatywnie normalną osobą i poznało się drugą taką. I jeszcze większe jeśli jedno lub drugie się nie zmieni za jakiś czas
@wmw987: właśnie tak xd
@hsossd: To się nawet pokrywa z tym co przeżywa jedna moja koleżanka. Teraz tylko pytanie: jakie są te cechy. Co dyskredytuje drugą stronę na tyle, żeby nawet nie rozważać jej jako potencjalnego partnera/ki.
@girlsgowild: Nawet jak facet szuka związku to dziewczyny nie są zbyt zainteresowane, nie angażują się, nie zależy im, wydają się zniechęcone i niedostępne. Jakby szukanie bez końca je zadowalało. Mówię o paniach 30+. Niby rozmowa się klei, żarciki, a po spotkaniu wszystko pryska. Nie wiem, syndrom alpha widow?
@girlsgowild: Partnerkę mam od dawna, ale w sumie zawsze jak rozmawiam z ludźmi, to od kobiet słyszę, ze "brakuje fajnych facetów", a od facetów "brakuje fajnych kobiet". Tylko jak ci ludzie wzajemnie się poznają, to jakoś nie styka ;) Dlaczego ludzie latami szukają partnerów? Bo większość ludzi nie ma tak naprawdę dużego wyboru, a już na pewno nie ma wyboru jaki by chcieli. Dzisiaj jest to dla wielu dobrodziejstwo, a moim